Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Musiol

Oceń trophies  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oce? trudno?? trophies

    • Bardzo ?atwe
      1
    • ?atwe
      2
    • ?rednie
      8
    • Trudne
      3
    • Bardzo trudne
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Bronze Trophy

 

 

* Get Your Hands Dirty - Ukończ 'Semper Fi' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

 

* Bloody Peleliu - Ukończ 'Little Resistance' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

 

* The Sword Is Broken - Ukończ 'Hard Landing' ona poziomie trudności Veteran. (Solo)

 

* Architect - Ukończ 'Vendetta' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

 

* The Hammer Strikes - Ukończ 'Their Land, Their Blood' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

 

* Scorched Earth - Ukończ 'Burn 'em Out' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

 

* Fearless - Ukończ 'Relentless' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

 

* Hell on Wheels - Ukończ 'Blood and Iron' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

 

* No Return - Ukończ 'Ring of Steel' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

 

* When It Rains, It Pours - Ukończ 'Eviction' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

 

* One Bad Gato - Ukończ 'Blackcats' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

 

* Blowtorch and Corkscrew - Ukończ 'Blowtorch and Corkscrew' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

 

* The Sun Sets - Ukończ 'Breaking Point' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

 

* For the Motherland - Ukończ 'Heart of the Reich' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

 

* Bearing the Burden - Ukończ 'Downfall' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

 

* The Last Stand - Przeżyj konflikt na Okinawie na dowolnym poziomie trudności. (Solo)

 

* Saved Private Ryan - Uratuj żołnierza zanim spłonie żywcem

 

* Weapon of Mass Destruction - Przyzwij przez radio ostrzał z floty morskiej, który zabije co najmniej 4 Japońskich żołnierzy

 

* Lights Out! - W 'Black Cats', wysadź wszystkie światła wskazujące w Japońskim konwoju towarowym. (Solo)

 

* Rough Economy - Zabij 3 przeciwników jednym pociskiem

 

* Guardian Angel - W ostatecznej walce o Okinawę, uratuj Sierżanta Roebucka

 

* Close Shave - Przeżyj atak banzai. (Solo)

 

* Snake in the Grass - Zdejmij Japońskiego żołnierza leżącego w trawie.

 

* No Safe Place - Spal przeciwnika na drzewie przy pomocy miotacza ognia w 'Hard Landing'

 

* Purple Heart - W czasie patrzenia się na twarz wroga, pokaż odwagę i opanowanie.

 

* Ruthless - Zabij 15 przeciwników podczas jazdy na czołgu w 'Ring of Steel'

 

* Mortar-dom - Zabij 8 Japończyków przy pomocy mortara w 'Breaking Pointâ��

 

* Shot in the Dark - Zabij 10 przeciwników w czasie gdy światła w kolei gasną w 'Eviction'

 

* Blue Ribbon - Ukończ mecz w trybie 4-player Competitive Co-Op na pierwszym miejscu. (Online co-op)

 

* Get Your Left Foot Wet - Ukończ mecz w trybie Campaign Co-Op. (Online co-op)

 

* Get Your Right Foot Wet - Ukończ mecz w trybie Competitive Co-Op. (Online co-op)

 

 

 

Silver Trophies

 

 

* Carlson's Raiders - Ukończ 'Semper Fi' na dowolnym poziomie trudności. (Solo)

 

* Stormed Peleliu - Zdobądź przyczółek na Peleliu Island na dowolnym poziomie trudności. (Solo)

 

* Stabbed in the Heart - Ukończ wszystkie misje na Wschodnim Froncie na dowolnym poziomie trudności. (Solo)

 

* The Professional - Zastrzel wszystkich pomagierów Amsel'a, włączając w to psa, bez przeładowywania. (Solo)

 

* Gunslinger - Zamorduj Generała Amsel przy pomocy pistoleta. (Solo)

 

* Grave Robber - Zbierz wszystkie Death Cards w grze. (Solo)

 

* Throw a Six and a Half - Na poziomie trudności Hardened lub Veteran, ukończ poziom bez umierania. (Solo)

 

* Firestarter - Ukończ poziom używając tylko miotacza ognia. Możesz używać pięsci, materiałów wybuchowych i granatów.

 

* Kamikaze - Ukończ poziom na poziomie trudności Regular lub wyższym używając tylko pieści lub granatów. (Solo)

 

* Iron Fist - Zniszcz wszystkie wieże i bunkry w 'Blood and Iron'.

 

* Sum of All Zeros - Zestrzel 45 Japońskich Zero w 'Black Cats'. (Solo)

 

 

 

Gold Trophies

 

 

* War Hero - Ukończ grę na dowolnym poziomie trudności. (Solo)

 

* Hardened War Hero - Ukończ grę na poziomie trudności Hardened lub Veteran. (Solo)

 

 

Platnium Trophy

 

Platinum - Zdobądź wszystkie inne trofea

 

http://www.delta-halo.com/trophies/readart...?article_id=105

Edytowane przez Musiolik
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Potrzebne mi 3 osoby by zdobyć trophy za co-opa. Oczywiście pomogę potem pozostałym to trophy zrobić. DZISIAJ o 24.00 USTAWKA!!! słać FR!! Brakuje mi 2 trophies... tego i zestrzelenie 45 Zeros... większą motywację do Zeros będę miał jak zrobie tego za co opa...

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
chłopaki,jakieś patenty na sum of all zeros,plis,został mi tylko ten i koop na 1-szym miejscu

Nie ma co tu doradzać, no chyba, że olałaś podstawy:

-odpalasz level na easy

-nie zawracasz sobie głowy ratowaniem rozbitków i strzelaniem do kutrów

-palce cały czas na R1 i R2(działko 20mm)

-na początku ataku zer, pojawia się z prawej cała eskadra, zancznij już w nie strzelać, powinnaś strącić około 10

Odnośnik do komentarza

ja polecam w przed pierwszym checkpointem miec 18... jak sie ma mnie, to zeby nie restartowac lvl polecam walic w samolot przyjaciela, wtedy nam sie check restartuje. przed ostatnim checkpointem trzeba miec 33-34 inaczej mozna zapomniec o 45... btw. chyba 5 razy mialem 44 stracone zanim zrobilem 45.

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

raczej tak, zreszta nie rozumiem ptania, gre przechodzilem tylko raz wiec dawalem resume game,aczkolwiek mialem problemy czasem z save'ami ,wyskakiwal mi blad ze sa niekompatybilne ze stanem gry czy jakos tak ale po kilki restartach dzialalo. btw reszta thropies dziala normalnie bo po przejsciu gry zaczalem zbierac inne bez problemu .

Odnośnik do komentarza

Jesli ktos miał by jeszcze problem z trofeum aby zestrzelić 45 samolotów to mysle , że metoda która ja zrobiłem to trofeum jest dość skuteczna. A wiec najpierw musimy obczić w ktorych momentach wskakuje check point podczas 2 etapu misji gry zaczynamy niszczyć samoloty . Dzieje sie to 4 razy :

* w 1 cześci liczba zestrzelonych samolotów musi wynosić minumn 14-15 , jeśli tak owa osigniemy to puszczamy gre dalej check point wskakuje i gram dalej , jeśli poszlo nam gorzej nie czekamy aż dojdzie do momentu check pointa tylko klikamy start i wybieramy opcje save and quit , później wznawiamy gre [ resume game i zaczynamy od ostatniego check pointa ]

* w 2 części około 20 - 22 samolotów , reszta ta pozostaje bez zmian jeśli gorzej nam pojdzie ....czyt *1

* w 3 części powyżej 34

Proste ale skutczne GL :=)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Jesli ktos miał by jeszcze problem z trofeum aby zestrzelić 45 samolotów to mysle , że metoda która ja zrobiłem to trofeum jest dość skuteczna. A wiec najpierw musimy obczić w ktorych momentach wskakuje check point podczas 2 etapu misji gry zaczynamy niszczyć samoloty . Dzieje sie to 4 razy :

* w 1 cześci liczba zestrzelonych samolotów musi wynosić minumn 14-15 , jeśli tak owa osigniemy to puszczamy gre dalej check point wskakuje i gram dalej , jeśli poszlo nam gorzej nie czekamy aż dojdzie do momentu check pointa tylko klikamy start i wybieramy opcje save and quit , później wznawiamy gre [ resume game i zaczynamy od ostatniego check pointa ]

* w 2 części około 20 - 22 samolotów , reszta ta pozostaje bez zmian jeśli gorzej nam pojdzie ....czyt *1

* w 3 części powyżej 34

Proste ale skutczne GL :=)

 

Dobry sposob tak robilem a strzelałem do samolotow w 1 czesci z R1+R2 i w kocowej czesci dwa naraz wcisniete przyciski moze komus to ułatwi zdobycie trofeum..:D:diablo:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Potrzebuję Waszej pomocy. Ostatnio ściągnąłem patcha do CoDa. Następnie chciałem kontynuować swoją rozpoczętą kampanię i tu pojawiła mi się informacja, że mój save jest niekompatybilny. Udało mi się uruchomić kampanię ponownie ale niestety na poziomie rekrut. Co mam zrobić, żeby móc kontynuować moją kampanię od misji na której ostatnio skończyłem ale na veteranie. Jakoś nie uśmiecha mi się ponowne przechodzenie pierwszych 5 misji ponownie. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...