Skocz do zawartości

Fable 2


BBGodzilla

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Fable 2 GOTY, wyczytałem, że trzeba przejść jakąś historyjkę by dostać lalkę ze skrzyni w gildii bohaterów, ale jak wchodzę na Fable2.com to przerzuce mnie na polską stronę na której chyba tego nie ma. Jak to obejść? Dodam, że mam w grze polskie napisy i polski dashboard.

Odnośnik do komentarza

Na wszystkich zagranicznych stronach o achievementach figuruje osiągnięcie "Workhorse" czyli zdobycie mnożnika razy 10 w jakiejś dowolnej pracy. Próbowałem zrobić to dzisiaj w swoim GOTY, ale po wbiciu mnożnika 10 u drwala nie wpadło osiągnięcie. Okazało się, że zamiast tego mam "Rzemieślnik" czyli "zdobyć maksymalny poziom w pracy". Mógłby ktoś potwierdzić czy ten achievement w polskiej wersji GOTY różni się od achievementa z podstawki po angielsku?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko dotyczące charakteru postaci, chcę zrobić achievementa za posiadanie wszystkich gestów, psich sztuczek i skilli. Wyczytałem, że żeby zdobyć wszystkie gesty przerażające potrzeba w sumie mieć postać 100% złą (jedna ekspresja za 100% zła i jedna za 50%) by zdobyć ten ostatni. I tu pojawia się mój problem - zakładając, że uda mi się to osiągnąć (jestem teraz raczej dobry) składając masę ofiar w świątyni cienia to czy da się potem to odkręcić dając datki w świątyni światła? Bo gdzieś czytałem w necie, że jak jest się do szpiku kości złym to nie można tego robić, a ze złym bohaterem na pewno gry kończyć nie chcę bo jest po prostu brzydki :P

Odnośnik do komentarza

znajdź jakiegoś biedaka i rzuć mu solidną porcję złota. 200k wystarczy by z max złego awansować na max dobrego. na moście koło rynku w Bowerstone jest jeden więc nie naszukasz się. a jeżeli jesteś w trakcie nabijania kasy lub chwilowo nie możesz sobie pozwolić na taki wydatek jedz przede wszystkim tofu i opcjonalnie warzywa. dzięki temu rośnie czystość i zgubisz parę zbędnych kg.

Odnośnik do komentarza

Poszukuje kogoś kto pomoże mi z tymi 3 osiągnięciami

The Companions

The Double Threat

oraz

The Combatant

Najłatwiej zrobić The Companions drugim padem. Usiłowaliśmy zrobić go online i dpa, lag czy cuś i nie wpadało. Masz 2 pady?

 

The Combatant to ten za nekromantę w Koloseum? Jeśli masz 5-poziomowe zaklęcie zatrzymujące czas, to spokojnie to zrobisz. Rzucasz zatrzymanie czasu, póki wskazówka zegara nie dotrze do połowy tarczy tłuczesz mieczem / strzelasz / olewasz multiplikatory, bo żal czasu, a potem znowu rzucasz 5-poziome zatrzymanie czasu. Na samego nekromantę masz potem 2-3 minuty, bez problemów go rozwalisz.

 

The Double Threat mogę pomóc, zajmuje sekundę :)

 

Mnie z kolei brakuje laleczek i ostatniego barwnika (tego z koloseum, za nabicie 1985 punktów) - ktoś by podarował / wypożyczył ?

Odnośnik do komentarza

Szukam kogoś chętnego na "The Dollcatcher". Posiadam 3 lalki: bohatera, Teresy i Luciena.

GT: Klimasie

 

EDIT:

No i sprawa nieaktualna calak zaliczony :) ! Społeczność międzynarodowa okazała się być bardziej szczodra.

W ramach patriotyzmu mogę wspomóc rodaka lalkami. Jak rozdam, uaktualnię wpis.

Edytowane przez Maro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...