Skocz do zawartości

Fable 2


BBGodzilla

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jeśli pali się na niebiesko cały czas gdy go wciskam, tak jak to jest pokazane na filmiku, robie z 50 powtorzeń (bez przerwy) a achiv nie wpada, to chyba jest coś nie tak?

Zmień broń.

Mi poradzono bym robił młotem (jest wolny) - za nic nie mogłem załapać sekwencji. Wziąłem daichi (broń szybka) - 2 minuty nie minęły i achiv wpadł.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki, odezwiemy się na Live'ie :)

 

A co do szybkości - mi tez łatwiej robić to szybka bronią - cóż, popróbuje jak wrócę z pracy :)

 

Edyta: Dzięki Drantzell za lalki, klucze i Omnibusa :) Przepadł mi tylko piękny Gamescore (6666 ;)

 

Udało mi się wycalakować podstawkę Fable 2, żona będzie miała calaka wkrótce. Teraz tylko na spokojnie przejdę Knothole Island i można czekać na kolejny dodatek :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Potrzebuje pomocy przy kilku achievach w fable 2,mianowicie atak co-op,emoty co-op,danie prezentu na co-opie i co laska to pozyczenie lalek/wykupienie skilli od drugiego gracza i oczywiscie jak tylko achiev wpadnie,odrazu oddanie.

 

I czy ktos ma pomysl na ten achievement gdy trzeba strzelic naraz w 3 przeciwnikow,da sie to jakos latwo zrobic?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Potrzebuję trzy lalki:

 

Lucien

Garth

Reaver (Łupieżca)

 

Czy jest ktoś kto by mi je pożyczyj na czas uzyskania achieva lub odsprzedał albo wymienił się za jakiś przedmiot (mam kilka ciekawych broni i usprawnień, a także przedmioty z dodatków (dla tych, którzy mają gdzieś je to jedyna metoda zdobycia jakichkolwiek przedmiotów).

 

Z góry dziękuję.

 

Gamertag: BubblesPL

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Najprościej to wciąć jakiegoś bydlaka - Egzekutor, Perforator. Potem skaczesz na Wybrzeże Bandytów i znajdujesz jakąś miłą grupkę. Jak będą w miarę blisko siebie - BUM. Obie strzelby to dubeltówki. Ja tak właśnie to zdobyłem aczkolwiek używając innej (broni o małym polu rażenia) broni. Dobre są także lokacje z cieniami i truposzami (Świątynia Cienia [jak pokonasz Korneljusza], różne miejsca z Knothole Island i See the future). Ostatecznie zawitaj do koloseum i sprawa jest raczej 100% pewna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...