Skocz do zawartości

Kabel optyczny, a Xbox 360 Arcade.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam do Was pytanie odnośnie podłączenia kabla optycznego do xbox'a 360 Arcade.

 

Z tego co wiem to jedyne wyjście to zakup tego adaptera audio który podłączamy tam gdzie kabel component ? i wtedy już normalnie możemy podłączyć kabel optyczny, ale akurat się zdarzyło, że mam kabel component, którego aktualnie używam, ale chciałem sobie sprawdzić jak wygląda obraz na HDMI i dla mnie zdecydowanie lepiej, na componencie mam jakiś pionowe paski które się przesuwają z lewej na prawą, nie widać tego aż tak, pewnie to przez to, że component to anologowe połączenie i jakieś zakłócenia są ? a na HDMI tego w ogole nie zauważyłem i z tego co widzę to obraz jest ostrzejszy. Chciałem sprawdzić takie połączenie, że podłączam kabel HDMI i component żeby sobie optyka podłączyć do tego wyjścia na componencie, ale nic z tego, bo kabla component w ogole się nie da włożyć!, poprostu kabel HDMI zawadza :/ i teraz pytanie, czy jak kupie ten adapter to wszystko będzie pasować ? Boże, zamiast zrobić wyjście optyczne w konsoli tak jak w PS3 to jeszcze trzeba wydawać 100 zł na jakiś adapter, a z tego co widzę to nigdzie tego nie ma, na Allegro nawet kabla HDMI od Microsoftu nie ma :/

 

No i jeszcze mnie dręczy, czy mój kabel HDMI będzie pasować z tym adapterem, bo się nie zdziwie jak ktoś odpisze, że tylko kabel HDMI od M$ pasuje z tym adapterem, chodzi mi oczywiście żeby wszystko idealnie pasowało, a nie, kupie, a tu się okaże, że nie pasuje.

 

Jakby ktoś miał takie combo to piszcie, dzięki.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...