Skocz do zawartości

XBL Gold


adi_sc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś kupiłem zdrapke na 13 miesięcy na Golda, teraz miałem konto zarejstrowane na Irlandie (mam mało GT wiec moge zmienić), i mam takie pytanie na jaki kraj najlepiej sie zarejstrować, czy zostać przy obecnym? jeśli podacie jakis inny to prosze o dokładne dane. Dzięki za wszystkoe odpowiedzi ; )

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ja wykorzystam temat i się coś spytam :P . Otóż jak zakładałem konto to się machnąłem i podałem wiek <18. I nie mogę ściągać żadnych rzeczy z wyższą oceną niż 16. Ehh. ;/

1. Jeśli doładuję sobie kilka MSP to będę mógł coś kupić powyżej 16 lat?

2. Nie będę miał jakichś problemów, np. z pobraniem mapek do gry, która jest powyżej 16 (czyli też np. 18) lat?

Odnośnik do komentarza
nie ma
A skąd to niby wiesz? Jasne, że graczy z "USA" powinno wrzucać do jednego wora (a szczególnie australijczyków), żeby mogli sobie sensownie pograć. A granie w strzelaniny USA vs UE nie ma sensu. Mogą to też dobierać na podstawie pingu, tylko do jakiego serwera? Nie sądzę by w każdej grze jak w GTA4 było wrzucanie randomowe. Choć w wielu grach są pokoje zamknięte i australijczyk nie wejdzie.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

POMOCY!!!

 

Czy wie ktos jak usunąć forme platnosci (karta)???

 

Jest tylko DODAJ...

 

(pipi) co to za debile robili!! Jassne, zaplacic mozna ale zrezygnowac z placenia wczescniejsza karta sie chyba nie da!

 

Uzylem angielskiej karty, kupilem 1 miesiac, a TE ZŁODZIEJE odnawiaja mi Golda co miesiac bez mojej wiedzy! Ze niby to Month-toMonth kupiłem.!!

 

Luuudzie jak to skasowac zeby nie dostac BANA? Mam kumpla ktory korzystal z karty brata i jak brat zablokowal karte to jemu zbanowali konto - idioci.

 

Wiec, czy da sie to jakos zalatwic??

 

WIE ktos??

 

PS. Jedynym logicznym wyjsciem jest zmiana systemu platnosci na kod, ktory musze oczywiscie kupic.. Tylko czy po wybraniu tej formy zaplaty karta bedzie nieaktywna...

Edytowane przez koziou
Odnośnik do komentarza

najlepiej zadzwonic do M$ do kraju w którym zarejestrowałeś sobie live, i powiedziec ze chcesz zrezygnowac z placenia kartą (oni wtedy ci automatyczne placenie kartą wyłączą)

nie dzwoń na polską obsługe klienta M$ bo u nas oficjalnie nie ma Live'a, a oni i tak nie mają dostępu do systemu Live'a z innego kraju - wiec i tak ci nie pomogą

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...