Skocz do zawartości

Szukam gry z PSXa


Xargon

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem w nią z dobre 10 lat temu (98-2000), w dodatku tylko w demo z któregoś z popularnych wtedy magazynów. Akcja działa się w domu (nie pamiętam czy można było wychodzić na dwór). Jedyny charakterystyczny szczegól to brak health bara jako takiego - akcję widziano oczami bohatera dosłownie - z każdym obrażeniem "powieki" zwężały się, aż do zamknięcia i game over.

Wie ktoś co to mogło być ?

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam, szukam pewnej gry ktora z kumplem szukamy od kilku dobrych lat gdyz gralismy kiedys w nia ale plyta przepadla. Pamietam tylko kilka rzeczy wiec bedzie ciezko a mianowicie

 

1. Byly chyba 3 postacie i kazda byla do czegos potrzebna np. pamietam moment gdy szlo sie gdzies tam i byl mur wtedy trzeba bylo zmienic postac (podczas gry) i wziasc o ile pamietam kolesia z mlotem ktory rozwalal sciane

2. Pamietam ze byly chyba 3 postacie (2 facetow i baba)

3. Kojaze cos ze pozniej walczylo sie tak jakby robotem

 

Narazie to wszystko w razie czego moze sobie cos przypomne

Odnośnik do komentarza

zadna z tych gier nie pasuje i nie sugerujcie sie walkami robotow bo to byl tak jakby dodatek taka koncowa misja kazdej planszy a nazwy gry nie znamy z kumplem bo byla po japonsku ; /

 

 

edit : gra chyba nie byla za bardzo zlozona bo z tego co pamietam to szlo sie w prawa strone ale nie jestem w 100% pewien

Edytowane przez DawciO
Odnośnik do komentarza

ok z kolega mamy wiecej info

 

- na koncu kazdej mapki walczylo sie robatami po bossie

- byl koles do wyboru na poczatku co mial dziwna palke

- i babka co takimi paczkami rzucala

- w 2 poziomie bylo miasto i mozna bylo cos kupic

- byl taki zielony latajacy do odblokowania

- ostatni poziom na 1 mapce na budowie chyba byl

Edytowane przez DawciO
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...

ludzie pomóżcie mi znaleźć pewną grę na PSX`a. Pamiętam jak w nią grałem z czarnych demówek z gazet PSX Extreme - nie wiem czy była to demówka czy jedna z pełnych minigierek jakie chyba czasami tam bywały... ogólnie koncepcja gry była taka że latało się takim prawie trójkątnym stateczkiem - startowało się z jakiegoś miejsca na planszy (oczywiście widok był z boku), plansza się chyba nie przesuwała i na planszy znajdowało się wiele tunelów którymi trzeba było latać bardzo ostrożnie, żeby nie zahaczyć o ściankę... nie pamiętam jaki był cel tego lotu ale raczej nie było tam jakiejś nawalanki z wieloma przeciwnikami. Wiem, że lot odbywał się tak, że jednym przyciskiem dodawało się gazu a strzałkami się obracało statek tak żeby lecieć w odpowiednią stronę i właśnie cały kunszt polegał na tym, żeby odpowiednio dodawać gazu i lecieć ostrożnie. Dało się grać też na dwóch.

 

Ciekawe czy ktoś chociaż skojarzy tą grę

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Ja również szukam gry na psx'a. Pamiętam jak byłem młody , no może nawet mały to grałem w demo ( pochodziło z jakiegoś magazynu ) spędzałem przy tym demie parę ładnych godzin co przeszedłem je to odpalałem jeszcze raz. Dobra w każdym bądź razie gra polegała na sterowaniu mechem, gigantycznego robota , gundam'a itp. Widok był za pleców. W demie poruszało się po mieście rozwalało się czołgi, helikoptery i inne pojazdy wojskowe jak i wrogie mechy co chyba było głównym celem misji w demie. Miasto było typową metropolią nie jestem pewien ale możliwe że można było rozwalać most który tam był , parę wrogich mechów przebiło się przez ściany budynków. I z tego co kojarzę nie wzbijało się w powietrze , znaczy się nie wzlatywało się w niebo wysoko.Mech w demie był w kolory charakterystyczne dla wojska, czyli w jakieś odcienie brązowego a i mech miał na ramieniu jakiegoś rodzaju działko laserowe i

Odnośnik do komentarza

Otóż... Po kilku latach nabrałem ochoty na ponowne odpalenie szaraczka. I okazuje się że zaginęła mi płytka z grą w którą grałem bardzo dawno temu i nie mam pojęcia jak się nazywa. Nie za dużo z niej pamietam ale...

 

1. Do wyboru byly (chyba) 3 postacie - duzy szczur, nosorozec i krab/homar(?) 

 

2. Chodziło się tym stworem po mieście - widok z boku - i rozwalało budynki, zjadało ludzi itd

 

3. Te śmieszne ludziki strzelały z karabinów, czołgów i takich innych śmiesznych rzeczy

 

 

 

Czy ktoś kojarzy co to może być? Mam naprawde dużą chcicę na tę gierkę :) Proszę o pomoc

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...