Skocz do zawartości

Cuboid


Gość Kyo

Poziom trduności Trofeów  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów w Cuboid

    • Bardzo ?atwe
      2
    • ?atwe
      6
    • ?rednie
      9
    • Trudne
      2
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Uprzejmie proszę o głosowanie dopiero po zagraniu w tytuł aby ta, jak i inne przyszłe sondy miały sens

 

http://www.trofeaps3.com/trophies/readarti...?article_id=155

 

Brąz:

 

Ring

Complete 'Ring' Level

 

Goblet

Complete 'Goblet' Level

 

Rod

Complete 'Rod' Level

 

Sword

Complete 'Sword' Level

 

Shield

Complete 'Shield' Level

 

Crown

Complete 'Crown' Level

 

Bronze Master

Collect 20 bronze medals in Expert or 30 in Beginner mode

 

Silver Master

Collect 15 silver medals in Expert or 20 in Beginner mode

 

Gold Master

Collect 10 gold medals in Expert or 15 in Beginner mode

 

Speed Master

Complete 20 levels with lightning speed

 

Srebro:

 

Equilibrist

Complete 15 levels in a row without falling

 

Beginner Master

Complete All Beginner levels

 

Expert Master

Complete All Expert levels

 

 

Ukryte:

 

 

Brąz:

 

Ground Breaker

Began playing Cuboid

 

Abyss

50 falls

 

Determined

Spent 8 hours playing Cuboid

 

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aaaa :) Komplet, Calak, 100%, myślę więc jestem :D

 

Lyra na EXPERT dała mi popalić :nosze:

 

Polecam grę każdemu wielbicielowi gier logicznych, zagadek, kombinowania i wszystkim pozostałym :spox: Najprzyjemniejsze stawianie klocka wykorzystujące szare komórki :spox:

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

a to trophie za 8h to faktycznie tyle grałeś czy zostawiłeś włączoną konsolę? :)

 

ja jestem dopiero w połowie gry, nie bardzo mam czas i możliwość włączyć konsolę, ale na weekendzie na pewno skończę grę, z tym że to trophie za 8h to może być ciężko jak dziewczyna nie przekona się do grania bo samemu to nie wiem czy tyle mi zejdzie ;)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Na 28 na EXPERT wpadło. Troche masterowałem wyniki wiec trochę czasu nabiło. Od 25 na Experty czyli Lyry zaczynają się lekkie schody :D Samą Lyrę męczyłem spokojnie ponad 30 minut za pierwszym razem a potem drugie tyle aby spisać jak to szło :D

 

pawel_k - jaki masz czas na Quadrumi? Ja 6 sekund i Lightinga nie ma :huh:

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
expert 5 level

przerasta mnie

blagam o pomoc....

G,L,D,Px5,G,P,L,D,Lx5,G,P,G,P,G,Px3,Dx2,P,G,L,D,P,Dx2,Px3,G,P,G,P,G,L,D

 

Aha podaje to jednorazowo, bo za dużo roboty jest ze spisywaniem :P Mam jeszcze spisany 25 i 28 LV na Expert bo są przegięte.

Skoro 5 Ci sprawia problemy to przygotuj się na znacznie znacznie więcej ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
expert 5 level

przerasta mnie

blagam o pomoc....

G, L, D, Px5,G,P,L,D,Lx5,G,P,G,P,G,Px3,Dx2,P,G,L,D,P,Dx2,Px3,G,P,G,P,G,L,D

 

Aha podaje to jednorazowo, bo za dużo roboty jest ze spisywaniem :P Mam jeszcze spisany 25 i 28 LV na Expert bo są przegięte.

Skoro 5 Ci sprawia problemy to przygotuj się na znacznie znacznie więcej ;)

wielkie dzieki

nie ma raczej zakladanych tematow o gierkach z psn i dyskusje na ich temat glownie tocza sie tutaj wiec jeszcze jedno pytanie

mozna dostac braz, srebro, zloto i to czwarte z takimi klejnotami

mam tego 0

co trzeba zrobic by to zdobyc?

 

 

jeszcze raz dzieki

Odnośnik do komentarza

Te "klejnoty" dostajesz za przejście leveli: Ring, Goblet, Rod, Sword, Shield, Crown "na złoto". Takie podsumowujące levele dany etap ze specjalnymi bonusami dodającymi ruchy. Aby w nich dostać złoto MUSI być spełnione warunek aby liczba ruchów na koniec się zgadzała z zamierzonymi np. 5/5 lub 10/10 itp. Masz prócz tego dodatkowe odznaczenie o nazwie Lighting - czyli maksymalnie szybkie przejście danego levelu - niekoniecznie z zamierzoną przez twórców ilością ruchów ;)

Najlepsze odznaczenie to oczywiście złoto na lighting :D

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Te "klejnoty" dostajesz za przejście leveli: Ring, Goblet, Rod, Sword, Shield, Crown "na złoto". Takie podsumowujące levele dany etap ze specjalnymi bonusami dodającymi ruchy. Aby w nich dostać złoto MUSI być spełnione warunek aby liczba ruchów na koniec się zgadzała z zamierzonymi np. 5/5 lub 10/10 itp. Masz prócz tego dodatkowe odznaczenie o nazwie Lighting - czyli maksymalnie szybkie przejście danego levelu - niekoniecznie z zamierzoną przez twórców ilością ruchów ;)

Najlepsze odznaczenie to oczywiście złoto na lighting :D

no wlasnie siadly pierwsze krysztalki za miecz

jeszcze raz dzieki

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
pawel_k - jaki masz czas na Quadrumi? Ja 6 sekund i Lightinga nie ma :huh:

jeśli to pierwszy poziom z tych łatwych to mam to samo :/ nie wiem czy tam nie ma jakiegoś buga bo po prostu nie wyobrażam sobie tego poziomu przejść szybciej

 

94% gry za mną, został tylko ten pucharek za 8h ;) pod koniec jest piekielnie trudno i czasem tylko jakimś fuksem wchodził mi ruch którego kompletnie nie widziałem. już nawet szukałem jakiś poradników ale znalazłem jeden i na razie tylko na poziom łatwy... ale jakoś dałem samodzielnie radę z czego jestem bardzo zadowolony :) za parę dni zapewne pojawią się również walkthrough na poziom expert więc urośnie nam grono calaków, ale na razie z Old_Kyo możemy czuć się mistrzami w Cuboida :) cudna gra :)

 

jeszcze ten nieszczęsny trophy za 8h i będzie mój drugi (po Linger in Shadows :D ) calak. nie wiem czy po prostu nie zostawić włączonego jakiegoś poziomu żeby mi nabił czas bo jakoś po frustracjach pod koniec trybu Expert nie mam siły żeby po raz kolejny wracać do tej gry ;)

 

ale trofea można uznać że będą banalne - wystarczy że pojawi się spis ruchów i można zdobyć calaka nie patrząc w telewizor. co mnie zdziwiło to to że nawet "Complete 15 levels in a row without falling" nie oznacza że musimy przejść pod rząd bez upadku - ale wystarczy że na liście poziomów 15 kolejnych obok siebie w najlepszym wyniku mają falls na 0 - mi wpadło przypadkiem jak nabijałem lightning speed. o trophy o nazwie "Began playing Cuboid" nawet nie wspominam ;) w takim wypadku - z poradnikiem w ręku - najtrudniejszym dla trophy hunterów okaże się ten za 8h grania i za 50 upadków :D

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Bez perzesady - żaden ze mnie mistrz (CośTam też ma już 100% i zrobił to szybciej ode mnie ale i tak Big Thanks ;) ) - ja nawet za bardzo nie lubię gier logicznych - ta gra to jeden z niewelu wyjątków, gdyż totalnie mnie wzięła.

I takie małe pytanko: który level Waszym zdaniem był najtrudniejszy? :)

 

Co prawda to prawda - z poradnikiem każdy przejdzie tą grę bez patrzenia w TV ale nie ma to jak satysfakcja ze zrobienia wszystkiego samemu :D

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

27 poziom na expercie jest zdecydowanie poje... ;) najwięcej czasu nad nim spędziłem, dobre pół godziny! Co do Trophy to 96% miałem gdzieś po 4 godzinach gry.... więc to za 8h gry jest 'najtrudniejsze' ;) Muszę się przyznać iż zagrałem nieczysto i zostawiłem konsole włączoną z Cuboidem i poszedłem na piwo, gdy wróciłem 100% już widniało w moim profilu :)

Odnośnik do komentarza

Nie, dziękuję :) Poradnik do tej gry to naprawdę mrówcza praca czy jak to tam się mówi. Pełno dłubania i to spisywanie... :/ W sumie mogę posiedzieć i spisać ostatnie 5 lvl ale to maks (bo 3 już mam) :P

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Chciałem zrobić poradnik, ale odechciało mi się spisywać ruchy gdzieś na 20 mapce beginner ;p

 

Ogólnie fajna gierka, ale prosta....trudno mi będzie spędzić 8h przy niej, w jakies 1:30h dobiłem do 27 mapki expert....jutro reszta wpadnie trofeów, ale 8h trzeba będzie konsolę zostawić włączoną :/

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
ale 8h trzeba będzie konsolę zostawić włączoną :/

no to witaj w klubie ;) ale faktycznie, gra na jeden strzał, pierwsze levele są za proste żeby do nich wracać, ostatnie za trudne żeby przechodzić z przyjemnością. ale gra warta swojej ceny :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...