Skocz do zawartości

Cuboid


Gość Kyo

Poziom trduności Trofeów  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów w Cuboid

    • Bardzo ?atwe
      2
    • ?atwe
      6
    • ?rednie
      9
    • Trudne
      2
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Etap 9 expert, rzuci ktoś rozwiązanie ? 8)

9 czyli Ventus to chyba 82 ruchy - jak toś z Was specjaliści zna krótszy sposób to się nie śmiać tylko ruszyć samemu 4 literki i coś napisać :P

 

L,G,P,D,P,D,P,D,P,D,L,G,P,D,P,P,P,G,G,L,G,P,D,L,G,P,D,L,G,L,D,P,D,D,D,L,L,L,P,P,P,G,G,G,L,G,P,D,P,G,L,D,D,D,P,P,D,G,L,L,G,G,G,P,D,L,D,D,L,L,L,G,G,L

 

Jak się gdzieś cyknąłem to pisać od razu - jestem po chmielu :piwo:

 

UP: Sprawdzałem - działa!

 

Hysz - Tobie napisze jak trochę ochłonę :P

 

A miałem nie pomagać i nie pisać rozwiązań...

 

Mi wpadł pucharek za 8h podczas gry, bo sobie spisywałem, masterowałem, i znajomym pisałem jaka to fajna gra (do której wracam codziennie :))- a Wy whory jedne tylko nabić 100% i następne :P

 

Ja czekam aż ktoś od 22 expert spisze coś xD. za głupi na to jestem.

 

No to jedziemy z 22 Volatus - chyba 57 ruchów - piwo wisisz :D (ten level ma podpuchę :D - zanim skorzystacie z sekwencji poniżej spróbujcie go przejść bez górnej-prawej sekcji i nie używając pierwszego przycisku [ten co jest zaraz obok was na starcie] a wyda się on wał wyjątkowo łatwy - wystarczy pokombinować :P).

 

D,P,G,L,G,P,D,L,L,G,P,D,D,P,P,P,D,D,L,L,D,P,L,G,P,P,G,G,L,L,L,L,G,P,P,D,P,P,P,D,D,P,P,P,D,L,G,P,D,D,L,G,P,D,P,G,L

 

Jak tak dalej pójdzie to tutaj poradnik w postach powstanie...

 

BTW: Ja naprawdę nie lubię gier logicznych.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone hehehe :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cuboid skończony bez niczyjej pomocy-jestem z siebie dumny,jeszcze tylko trofeum za 8h gry i będzie 100%.Lubię takie gierki i polecam choć level 27 i 30 doprowadziłby mnie prawie do histerii :P.Swoją drogą jeśli pojawi się kompletny opis leveli(o ile już takiego nie ma) to w tej grze będzie można zdobyć calaka bez patrzenia się w ekran

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

wysilcie trochę mózgownice ;) gra jest prosta mniej więcej do 25 etapu expert, potem to kwestia max. godziny. nudne i bezmyślne magic ball chciało Wam się przechodzić, to godzina poświęcona cuboid tym bardziej nie powinna być czasem straconym :)

Odnośnik do komentarza

Chciałem w tym miejscu napisać coś mądrego w stylu że to prawdopodobnie pierwszy pełny poradnik do Experta na świecie, że naprawdę było przy nim masa pracy itp. itd. Ale wiecie co? Jestem za bardzo zmęczony żeby cokolwiek napisać...

 

Może trochę liczb: wspólnie spisaliśmy dla Was około 2 tysiące pojedynczych ruchów, nagranych zostało przeze mnie ponad 3 godziny dyktowanych przejść i kilkanaście kartek z rozpiskami, straciliśmy przez to pewnie kilka milionów szarych komórek ale co tam ;)

 

Podziękowania lecą dla: Gosia_PL, sakiu oraz Zeratula - dla niego podwójne za poradnik oraz betatesty :) Bez Was to by się nigdy nie udało ;)

 

Aha - leveli specjalnych nie ma i nie będzie - są na tyle proste że KAŻDY sobie z nimi poradzi!

 

Enjoy!

 

http://www.trofeaps3.com/trophies/readarti...?article_id=190

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Spoko - też może bym zrobił ale nie mam już siły... jak zamykam oczy to widze Cuboida - serio.

 

BTW: aby zrobić Lighting na pierwszym levelu na Beginner należy glitche'a wykorzystać - zaraz na początku wcistąć START (Pause) a następnie ją wyłaczyć, zrobić ruch, znowu włączyc itp. Levele da się w 1 sekundę kończyć.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Jestem szczególnie dumny z tego poradnika, gdyż powstał wspólnymi siłami. Wprawdzie największe owacje należą się Kyo bo on odwalił kawał masakrycznej roboty spisując większość. No i link poleciał też na forum ps3trophies.org dlatego w poradniku są wyjaśnienia po angielsku :)

 

Kawał zaiebistej roboty!

Odnośnik do komentarza

Dobra, jutro mam cały dzień wolny, więc zaraz po platynce ME, którą mam zamiar nabić (2 trofea left) przejrze moje notatki, bo na bank pierwszych 10-12 expertów spisałem, tylko nie mogę znaleźć xD .....ale nawet gdyby, to może uda mi się pare złotek dorobić.

 

Nie jest to może ważne, bo trofea za medale wpadają na normalu xD ale co tam xD

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zakupilem gierke wczoraj - na razie jestem na lvl 7 expert wszystko mam z lighting speed i na zloto (oczywiscie bez zadnych opisow czy yt coby przyjemnosci z grania nie tracic) - fajna prosta gierka moim zdaniem o wiele fajniejsza niz Lumines, na ktore tak czekalem a nie zachwycilo - ogolnie Cuboid to lekka zrzynka z gierki Devil Dice czy jakos tak ale fajna zrzynka :) - na pierwszym poziomie wyszedl mi lighting bez kombinowania (7s) - moze cos poprawili ? ale na pewno skaszanili rankingi - wieszaja sie co jakis czas - przez co mimo, ze gralem okolo 10h nie zdobylem trophy bo musialem wychodzi z gry (raz nawet sie konsola zresetowala przy wylaczaniu :/) - nawet sie polapalem do czolowek najmniej zchitowanych rankingow ;)

 

Edit: Trophy za 8h grania wlasnie wpadlo - czyli nie trzeba 8h z rzedu tylko w sumie - a wiec goldy do lvl 11 expert wlacznie zrobilem w jakies 7h 30min :P

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

Sorry za 2 posty z rzedu, ale w tak "elitarnym" (czyt. malo odwiedzanym) temacie� edycji zapewne nikt by nie zauwazyl.

 

Pogralem pol dnia przedwczoraj i wiekszosc dnia dzis - najbardziej meczylem sie z goldem na lvl 15 a drugi w kolejce lvl30 - zmylily mnie miny zamiast "wyciec w obszarze poruszania sie" przez co nie widzialem nawrotu w polowie drogi do przycisku - doszlo do tego, ze podejrzewalem, ze lvl jest zbugowany :P

 

Brakuje mi zlota na lvl

21 - 61 krokow zamiast 57

26 - 105 krokow zamiast 104...

29 - 130 krokow zamiast 129...

 

No i odpowiedniej ilosci pozostalych ruchow w lvl 31

 

Macie zlota na tych lvl ? Nie pytam o rade jak je zdobyc, jedynie z ciekawosci :)

Czy wam tez muzyka przypomina czasami te z filmu National trasure ? ... bardzo zreszta przyjemna muzyka

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

http://www.trofeaps3.com/trophies/readarti...?article_id=280

 

Poniżej pucharki do Booster Packa:

 

Brąz: :3pl:

 

* Maze Builder - Create and submit your own level

* Neophyte - Rate 3 levels created by other players

* Amulet - Complete 'Amulet' level

* Axe - Complete 'Axe' level

* Helmet - Complete 'Helmet' level

 

Srebro: :2pl:

 

* Architect - Create and submit 12 levels

* Virtuoso - Rate 30 levels created by other players

* Professional Master - Complete All Professional levels

 

Uprzedzając pytania - nie wiem kiedy wyjdzie :P

 

Prócz pucharków mamy dostać 33 nowe levele oraz edytor leveli.

 

Customowe Levele będzie można ściągać bez konieczności kupowania Booster Packa (tak - ma wyjść lub już wyszedł patch).

 

Prawdopodobnie dadzą też obsługę muzyki z HDD.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...