Skocz do zawartości

Eldo- Nie pytaj o nia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość GaScAn

Posłuchałem tytułowego kawałka i nie będe po nim jechał tak jak chciałem, bo mogę komuś zrobić przykrość, może ktoś ma złamane serce nie idzie mu w miłości i ta piosenka pomaga mu przetrwać te ciężkie samotne chwile.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

No nie zrozumiałem (grałem w xmen children of the atom jak leciało) ale w smutnym klimacie jest, nie lubię takich depresji. Jednak to trochę ambitniejsze posłuchałem do końca i przepraszam ,że chciałem wrzucić to do jednego worka z 18L.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Oliwka - Wosku Królowa.
ja wiem czy sie 'nie skorwil' ;D

zalezy co poprzez to rozumiesz

wracajac do plyty to dobra plytka ale eldo nagrywal lepsze, chociazby eternia czy produkcje z grammatikiem

nie bardzo pasuje mi jego 'flow'(o ile w ogole go ma) ale plytka dosc dobra

 

Ile jeszcze?! :sciana: Zbiora mi się juz na wymiot jak setny raz czytam, ze nie bedzie lepszej plyty jak Eternia, a kazde jego nowe wydawnictwo jest oceniane przez jej pryzmat, troche progresu!

Plyty Eldoki roznia sie od siebie i chwala mu za to.'Nie pytaj o nia' - jak zwykla mistrzostwo, chociaz nie kazdemu podchodzi jego raczej refleksyjny styl.

Edytowane przez Oliwka - Wosku Królowa.
Odnośnik do komentarza
Gość Oliwka - Wosku Królowa.
Mi chyba najbardziej podeszła płyta CKCUA, może nie jest genialna, ale świetnie nadaje się do zarzucenia i odpłynięcia, nic ostrego, takie na wyciszenie.

 

Najnowszą płytę zassałem, przesłuchałem i wywaliłem. Nie mogłem tego przełknąć, za dużo elektronicznych dźwięków. 27 lepsza.

 

Mi sie podoba ['granice' i 'twarze'], ale podobnie jak Ty najbardziej jaram sie CKCUA.

Mało osob ja rozumie swoja droga...

Odnośnik do komentarza
Mi chyba najbardziej podeszła płyta CKCUA, może nie jest genialna, ale świetnie nadaje się do zarzucenia i odpłynięcia, nic ostrego, takie na wyciszenie.

 

Najnowszą płytę zassałem, przesłuchałem i wywaliłem. Nie mogłem tego przełknąć, za dużo elektronicznych dźwięków. 27 lepsza.

 

Mi sie podoba ['granice' i 'twarze'], ale podobnie jak Ty najbardziej jaram sie CKCUA.

Mało osob ja rozumie swoja droga...

 

Ja po 1 jego zwrotce zwyczajnie sie nudze i usypiam. Nie dla mnie ten hiphop wyzszych lotow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...