Skocz do zawartości

Ciuchy dla plci pieknej.


Cegla

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie, jakie sa wasze preferencje w tym temacie? Jaki styl lubicie u swoich kobiet/jpgow?

 

osobiscie najbardziej odpychaja mnie laski ubrane w ciuchy z motywami, ktore rownie dobrze mogly nosic by ich babcie np:

 

8.jpg

 

nie co wyzej ocenieam styl, "niezaleznej studentki"

 

z4567711X.jpg

 

Bardzo lubie, luzna elegancje, biale koszule (nie chcialo mi sie szukac, wiec znazlem sama fote z jakas lampucera, chodzi mi generalnie generalnie o stylistyke bluzki, koszuli czy co to tam jest: http://photos02.allegro.pl/photos/oryginal...32/43/522324301 ) ew. styl bardzo luzny, bluzy typu: http://photos02.allegro.pl/photos/oryginal...07/74/522077481 aczkolwiek, nie na kazda okazje bo wiadomo nie jest to opor sexy.

 

Zaje,biste sa tez laski ubrane bardzo oryginalnie, niestety malo, ktora umie sie tak ubrac, no i ciut urody jest do tego potrzebne:

 

1225898835075350368.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

ja uwielbiam wlasnie jak w takim plaszczyku dwurzedowym jest, taki ladnie dopasowany, i jakies fajne butki

uwielbiam, jak ma rurki, albo jakies spodniczki itp

 

 

ale:

NIENAWIDZE !!!! NIE CIERPIE!!!

jak ubiera sie tandetnie, w ciuchy z bazaru, itp

 

ubior dla mnie jest bardzo wazny, dziewczyna moze tym wiele nadrobic, jesli umie ;D

 

Zaje,biste sa tez laski ubrane bardzo oryginalnie, niestety malo, ktora umie sie tak ubrac, no i ciut urody jest do tego potrzebne:

 

100 % agree

 

Odnośnik do komentarza

Uważam, że zdecydowana większość kobiet powinna brać udział w jakiś spotkaniach ze stylistami mody, strasznie trudno dobrać ubranie indywidualnie.

 

Do tej azjatki, to ja nie widzę aby ta przepaska i cały strój uwydatniały piersi, wręcz odwrotnie. w dodatku sprawia ona wrażenie, że zaraz się połamie.

Odnośnik do komentarza

wogole azjatki sa dla mnie asexualne, krzywo stoja na tych zdjeciach i jeszcze maja krzywe nogi :/ spojzcie na ta, wyglada jakby jej tir po tych nogach przejechal.

 

ja lubie jak kobieta nosi spodniczki, spodnice, mini, w sumie podoba mi sie jak moja dziewczyna sie ubiera, nie zwracam szczegolnej uwagi na ubior kobiet bo mnie to nie interesuje i sie na tym nie znam.

Odnośnik do komentarza
Pasy są OK, ale coś innego zwróciło moją uwagę w tej Japoneczce. Korale mianowicie. Sorry, taki fetysz, ale uwielbiam korale u kobiet. Dodają +10 do seksu. Szczególnie takie perłowe.

bo perły sa piekne i stylowe, wiadomo, to nie sa emo wisiorki z h&m za 2 dychy

 

wielad - udana byla, pamietam ;]

Odnośnik do komentarza
spójrzcie na ta, wyglada jakby jej tir po tych nogach przejechal.

jesteś tego pewien ?

KLIK

 

_____________________________________________________

 

Co do tematu - ładnie tej Japoneczce :) Takie pasy są imo fpytę całkiem.

 

hahahha rotfl :D fakt ma TROCHE lepsze, ale tamta pod autobusem i tak miala prostsze nogi od tej azjatki.

 

co do azjatek to przypomina mi sie ta od nas z uczelni, burth pamietasz ja? powinienes bo baaardzo ci sie podobala :P tamta byla nawet sympatyczna :)

Odnośnik do komentarza

Prostota i elegancja jest zawsze w cenie:

 

camaieuphotoiq0.jpg

w242.png

 

 

Pasy pod biustem wyglądają ładnie tylko wtedy, gdy kobieta ma większe piersi.

Fajnie ubrana jest ta dziewczyna na 3 obrazku, który wrzucił Cegla.

 

69573879kp4.th.jpg

 

Najbardziej lubię nosić takie topy, pasują do wszystkiego.

Edytowane przez Kania
Odnośnik do komentarza

Preferuje lekko i ze smakiem, po prostu. No i oczywiscie odpowiednio do sytuacji/okazji. Lekkie bluzeczki z koronkami, sweterki podkreslajace talie, tego typu rzeczy. Moim konikiem jest raczej bielizna :rolleyes: Jest tu gdzies taki temat? ;)

 

Ale to na co zwracam uwage najpierw, to buty. Powiem szczerze, ze b. słabo u naszych rodaczek z tym elementem, zazwyczaj wola wybrac cos modnego, choc szkaradnego, niz gustownego i pasujacego do stroju. A szkoda ;(

 

Ogólnie rzecz biorąc, bardziej zwracam uwage na to, jak ubranie i dodatki pasuja do konkretnej osoby, niz jakie one sa. Rece idzie zalamac, jak sie dziewczyna ubiera w cos, co do niej po prostu nie pasuje.

 

Odnośnik do komentarza
Lekkie bluzeczki z koronkami

 

Przecież koronki wyszły już dawno z mody :P

No fakt, Polki nie potrafią dopasować butów do całego ubioru, żeby wszystko jakoś ładnie do siebie pasowało. Mnie najbardziej uderza rynkowe obuwie sportowe + spódniczka :(

Wykazuje umiarkowaną akceptacje dla "krzyków mody". Z tymi koronkami rzecz jasna bez przesady, ale w gruncie rzeczy mysle ze wiesz o co mi chodzi ;) Jest teraz sporo tego typu rzeczy w H&M'ach, Zarach i innych Reserved'ach. Przynajmniej bylo, jak bylem tam kilka dni temu :P Byc moze moda sprzed kilku dni jest juz "passe" :P

 

Co do "uderzania", to mnie uderza moda na tego typu buty. Dla mnie to po prostu zbrodnia nosic cos takiego... ale ponoc modne.

khaki.jpg

Odnośnik do komentarza

Są modne, nawet bardzo. W UK pocina w nich każda małolata. Nie mam nic przeciwko, ale kolor nie ten... czarne były by ok. Fajnie wyglądają do nich jeansy + jakiś modny, rozwleczony ( nie w sensie, że stary) sweterek.

Domyślam się, że miałeś na myśli koronkowe dodatki przy bluzkach :]

Edytowane przez Kania
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...