Skocz do zawartości

Fuel


Kroolik

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam powodów do cięć nie widzę. to nie GTA IV w którym upchano wielkie budynki, ludzi, pojazdy itd.

to ma być offroad, błoto, woda, drzewa, góry i sporadyczne zabudowania. zresztą wystarczy spojrzeć na jeden z trailerów pokazujący obszar po którym będziemy się ścigać - pustynia, wyschnięte jeziora, leśne drogi. owszem, rozmiar terenu budzi respekt ale jestem dobrej myśli co do wykonania.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

http://www.eurogamer.net/articles/fuel-review?page=1

 

no i proszę niejako na potwierdzenie zarzutów wystosowanych przez HIVa w najnowszym PE, FUEL dostaje ocenę 5/10.

czyżby jednak faktycznie ogrom gry przerósł programistów i wyszedł z tego przeciętniak ?

 

z jednej strony nie ma co wydawać pochopnych opinii na bazie jednej recki... ale wszystko to co wytykał HIV, wytknięto również w tej recenzji.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na początku roku w tym watku były takie opinie:

 

Jest czym się podniecać. Wiadomo że na ostateczny produkt jeszcze trzeba poczekać ale już wiem że preorder będzie jeżeli fundusze pozwolą.

 

Czekam na tę grę, po SF IV będzie to dla mnie następny must have. Trailery mnie nakręciły. W wyścigi raczej nie gram ale Fuel będzie czymś więcej.

 

(...) W każdym bądź razie dla mnie MUST HAVE, pierwszy od niepamiętnych czasów.

 

A potem już równia pochyła w dół... świetny przykład, że nie ma co się nakręcać na grę jedynie z zapowiedzi i trailerów. Szkoda długiego czasu produkcji na coś takiego :P mogliby w tym czasie zrobić w końcu F1 na next geny... (tak wiem, będzie w przyszłym roku)

 

Średnia dla tej gry z ocen zagranicznych portali waha się w okolicach 65% i moim zdaniem jeszcze spadnie, a FUEL już śmiało może kandydować w kategorii zawód roku 2009, dawno nie mieliśmy tak słabej jakości w porównaniu do tak szumnych zapowiedzi.

 

 

Odnośnik do komentarza

dokładnie, nie do końca sugeruję się recenzjami.

tak było z Afro Samurai a teraz z Viking. chociażby te dwa tytuły. w ogólnej opinii recenzentów były co najwyżej przeciętne, a imo są więcej niż dobre.

 

chociaż regularność kiepskich opinii nt. Fuel już skutecznie mnie od tego tytułu odstrasza. bardzo żałuję, że nie ma demka : /

Odnośnik do komentarza

podobno wszystko jest git, oprocz skopanego moledu jazdy...

 

Niestety to, co w Fuel zawodzi to model jazdy, który w tym momencie nie umywa się do tego z Motorstorma. Tam siadając za kierownicą różnych pojazdów natychmiastowo czuliśmy różnicę przejeżdżając przez byle kamyczek. Tutaj model jest bardzo schematyczny, troszkę wręcz kartonowy i na pewno nie daje tyle satysfakcji, co w grze Evolution. W dodatku nieodczuwalna jest różnorodność terenu, jakim właśnie jedziemy. Motocykl, który nie reaguje na zmianę podłoża z kamienistego na śnieg to raczej nie to, czego oczekiwałem po Fuel. Mam nadzieję, że do czasu wydania gry deweloper dokona kilku usprawnień, bo inaczej te 70 pojazdów rozdzielonych pomiędzy różne klasy nie będzie miało tak wielkiego znaczenia. Osobiście brakowało mi również nitro, które może nie jest wymogiem, ale jeśli mówimy o wyścigach arcade, to jakoś stało się to dla mnie pewnego rodzaju standardem i na początku łapałem się na tym, że wciskam na siłę 'A' szukając jakiegoś dodatkowego przyspieszenia.

 

polygamia.pl

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...