Skocz do zawartości

Singularity


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.trofeaps3.com/trophies/news.php?readmore=228

 

Cała gra opiera się na urządzeniu pozwalającemu manipulować czasem. Gracz wcieli się w amerykańskiego żołnierza Nate Renko, który zostaje wysłany z misją zbadania co się do cholery stało na pewnej sowieckiej wyspie która zostaje wykreślona z mapy. Oczywiście zostaje on zestrzelony, a cała nadzieja na przeżycie spoczywa w małym urządzeniu o których funkacjach wspomniałem na początku. Fabuła zapowiada się przednio, gdyż już jej wstęp jest dosyć interesujący. Mamy lata 50-te czyli apogeum zimnej wojny. Sowieci i Amerykanie pracują mocno nad bronią która dałaby im przewagę w zimnej wojnie. Wszystko generalnie rozchodzi się o E99, mały pierwiastek który nazywa się Einsteinium. Sowietom poprzez manipulację owym pierwiastkiem udaje się stworzyć maszynę która generuje niezwykłe pokłady energii i posiada nietuzinkowe zdolności. I to bez żadnego nakładu. Ale jak to jednak bywa coś się wymyka spod kontroli i dochodzi do dosyć sporej eksplozji. Zaczyna się huśtawka czasowa między obecnymi czasami, a latami 50-tymi. Wszystko zaczyna wariować, pojawiają się potwory, duchy i inne dziwności. Tyle wiemy dzisiaj...

Co do gameplayu to gra ma być oczywiście FPS, coś mi się za bardzo kojarzy z Timeshift, ale zobaczymy co się z tego urodzi. Gracz mam bawić się swoim urządzeniem czasowym praktycznie non-stop. Sama gra ma hulać na silniku Unreal wersja 3...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...

Pogralem wczoraj z godzinke i jestem zachwycony. Poki co mam wrazenie, ze to taki Bioshock ale zamiast art deco sa klimaty sowiecie. Przegenialne sa filmiki z rzutnika (kreskowka w stylu sowieckich animacji). Klimat bije na kazdym kroku. Zobacze co bedzie pozniej ale poki co chichy hit.

Odnośnik do komentarza

To zależy. Sama gra starczyła mi na jakieś 3 dni grania, czyli wychodziłoby że ma około 12h? Ja FPSów nie lubię i łykam tylko te, w których gameplay jest urozmaicony jakąś mocą/bajerem. Singularity zdecydowanie mi się podoba. Moce są fajne. Są epickie momenty. Jest fajna fabuła z bardzo fajnym twistem. Gameplay to standard, ale możliwość rozwijania swojego bohatera + te moce to miłe urozmaicenia. No i te motywy kiedy dreptasz sobie korytarzem, a nagle następuje jakieś zachwianie czasoprzestrzeni i lądujesz 50 lat do tyłu. Mniam.

 

Shootery mają to do siebie, że nie nalezą do najdłuższych gier, dlatego sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie ile będziesz w to grać. Ja skończyłem raz (od razu z 3 zakończeniami) i nie mam zamiaru już do tego tytułu wracać. Multi nie sprawdzałem, więc jeżeli masz zamiar grać w tym trybie to też dodaje kilka godzin zabawy.

 

Na GT jest recka. Zupełnie się nie zgadzam z oceną, ale może obczaj sobie zanim podejmiesz decyzję.

Odnośnik do komentarza

Niestety a może i stety:P do grania używam tylko konsol, 2 kompy w domu na których ostatnio testy + symulator z gazety wyborczej na prawko nie poszło. Upgrade?? po co mi:P (ja obroniłem mgr 3 lata temu, narzeczona rok temu:P) a kompa do niczego poza netem nie używamy. Ale jak wersje pc ogarniesz daj znać:) troszkę żal mi wyadć 189 na niewiadomą:)...

 

Obkupiłem się ostatnio tytułami i właśnie ten z ciekawych dla mnie pozostał:)

jak porównujesz do bioshocka to grę zapewne wezmę:)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Pograłem z godzinkę i jak na razie bardzo podoba mi się klimat Singularity, chyba ispiracją dla twórców był Bioshock :) Początek jest bardzo klimatyczny, a niektóre początkowe spotkania ze stworwami/potworami/mutantami potrafią przestraszyć.

 

Jestem ciekawy jak dalej potoczy się fabuła :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jakiś czas temu skończyłem, stuknęło mi chuba cos ok 6-7h. Znakomity klimat, faktycznie "bioshockowe" klimaty, polane sowieckim sosem. Fabuła dupska nie urywa, ale za to zakończenia są ciekawe. Zdecydowanie nie doceniono tej gry, warto dać jej szansę. Osobiście uważam ją za ciekawszą od Crysisa 2, którego obecnie męczę.

Edytowane przez Guardian
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...