Skocz do zawartości

!! KUPIE/SPRZEDAM KSIĄŻKĘ !!


Rekomendowane odpowiedzi

czy wiesz w ogole po ile ta ksiazka chodzi po aukcjach? myslisz ze jakis ciec z forum o konsolach sprzeda ja za 40 zl?

 

Dokładnie tak pomyślałem. A nóż się trafi.

 

kur.wa, 100 jest wlasnie ludzka cena, bo ksiazka jest tyle warta. @koval napisal ze szuka jelenia.

 

 

Nie jestem do końca przekonany czy książka mająca 100 stron jest warta ponad sto złotych.

Odnośnik do komentarza

czy wiesz w ogole po ile ta ksiazka chodzi po aukcjach? myslisz ze jakis ciec z forum o konsolach sprzeda ja za 40 zl?

 

 

toć napisał, ze w ludzkiej cenie chce nabyc.. powyzej 100 zl, czy ile ona tam na allegro stoi, to racja, za duzo

 

 

kur.wa, 100 jest wlasnie ludzka cena, bo ksiazka jest tyle warta. @koval napisal ze szuka jelenia.

 

 

Nie ma co skakać sobie do gardeł, bo ta książka właśnie po tyle na "all" chodzi. Chyba nawet dzisiaj widziałam - używana, stan bdb. 129 zeta :ninja:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Q-Jot - może chcesz autobiografię Ozziego z dedykacją autora? Posiadam takową <lans>

Oczywiście żartuję - nie jest na sprzedaż. Cenna pamiątka.

 

Żeby nie było offtopu:

sprzedam/zamienię 4 książki Wiecha m.in. Mąż za 1000zł i inne z reportażami z przedwojennych gazet.

Zamieniłbym najchętniej na Kirsta lub Steinbecka.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Kupię.

 

Tytuł: Zombie survival

Autor: Max Brooks

 

zamawiaj z amazona, tania jest. W Polsce to raczej rzadko kto sprzedaje. Weź odrazu World War Z. Bardziej w stylu historii, ale chyba najlepsza rzecz o zombi jaka istnieje.

 

Dzięki za info. World War Z - leży u mnie na półce, przeczytałem 2 razy, jak dla mnie maestria :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

no _M_ i jayjayPL to ja ;)

 

koval Bukowskiego lepiej zacząć od wcześniejszych książek ''Klopoty to męska specjalność'' , ''Kobiety''(chyba najbardziej mi podesza), ''Listonosz'' i ''Factotum''. Oprocz tego są dwa filmy z czego ten starszy z r. ''Ćma barowa'' z Mickeyem Rourkiem jest lepsza od ''Factotum'' . Szmira tak jak na exo mówilem 18pln. a Bastion za 35zł.

 

banny : całe Różoukrzyżowanie (Sexus,Nexus,Plexus) , korespondencje z Lawrencem Durellem i Blaisem Cendrarsem , ''Pamiętać by pamiętać'' i coś tam jeszcze ;) .Sprzedaje tylko w całości za 200pln.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...