Skocz do zawartości

Warhammer 40.K Dawn Of War II


Dr.Czekolada

Rekomendowane odpowiedzi

nie no to ze to jest stand alone to wiedzialem.

 

zastanawiam sie nad tym dodatkiem bo slyszalem ze campania ma byc co-op to bym m8 tez namowil. znowu tylko ludzie czy wreszcie mozna tez eldarami w single?

W podstawce tez mozna grac kampanie w co-opie. Niestety ale nie bedzie mozna grac eldarami. Kampania w Chaos Rising to kontynuacja watkow z podstawowego Dawn of War II, czyli tylko ludzie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

THQ rozdaje kody na dodatkowy ekwipunek do Chaos Rising.

 

http://www.thq.com/us/news/show/9991

 

To celebrate the launch of Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising on PC, we're giving away an exclusive free Wargear Pack to myTHQ members.

 

To get the Wargear Pack, featuring six new pieces of Wargear, all you need to do is register your game to your myTHQ account.

sssadadaafsd.jpg

 

Za rejestracje podstawki tez jest kod na dodatkowy ekwipunek :)

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

http://www.rockpapershotgun.com/2010/08/17/dawn-of-war-ii-retribution-announced/

Nowy dodatek do Dawn of War II - Retribution. Niedobrze, mam jeszcze zaległe Chaos Rising... W każdym razie: będzie nowa rasa i możliwosc rozegrania kampanii armia inną niż Space Marines. Trailer (w linku) wskazuje na... orków!

warboss_s.jpg

Ork w pirackim kapeluszu = wszystkie inne rasy przestaja dla mnie istnieć.

fuck yeah!

 

Juz nie moge sie doczekac ^_^

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
We're happy to announce that registered users of our community site will be getting access to our Dawn of War II: Retribution beta. Below are the dates and details on who gets granted access to the beta:

 

January 31 – Beta access granted to select members of press, key community managers, and the THQ team.

 

February 1 – Access given to all DOW II Community site members that registered on our site before January 25 and to users who have pre-ordered the game on Steam.

 

February 8 – Access given to all Steam users who have bought a Dawn of War game through Steam.

 

We hope this clears up any confusion, and we look forward to your feedback during our beta.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Edycja specjalna od CDP (~ 130 zl):

 

http://img109.imageshack.us/img109/7070/sdasegsaet.jpg[/

img]

 

Witam, sprawa DLC jest bardzo prosta. DLC dla Orków i Tyranidów są tylko dla obszarów UK i US. Nasza edycja specjalna zwiera koszulkę, której w innych wydaniach nie ma (nikt na świecie nie otrzymuje koszulki w edycji specjalnej Retribtuion). Jako wydawca gry w Polsce nie mamy wpływu na to co jest dostępne na STEAM, takie decyzje może podjąć tylko THQ.
Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

To jaki ty rozmiar nosisz?:| Ja mam 182cm wzrostu, 83kg wagi i nosze elki

Nie no jestem w szoku ( ale teraz moze byc roznie z numeracja). W kazdym razie ja jestem tylko 4 cm wyzszy, 90kg i koszulki kupuje w rozmiarze xxl. Czasem sie xl tez pasuje, ale zwykle pod pachami jest juz ciasno. Kiedys w sklepie spotkalem sie z koszulka w rozmiarze L i byla jak nasze standardowe xxl. Sprzedawca powiedzial mi ze to import z usa, tam xxl to jak na wieloryba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...