Skocz do zawartości

Warhammer 40.K Dawn Of War II


Dr.Czekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Sequel tej wielkiej gry wychodzi już 20 lutego, w tym czasie miejsce ma beta do której mozna się dostać posiadając konto steam, oraz rejestrację na games for windows (BEZ OBAW !, nie trzeba niczego od microsoftu instalować, a rejestracja z okienka gry - wymaga TYLKO wpisania loginu i swojego hasła TO WSZYSTKO !!).

Za chwilę strzelę pare fotek (i gameplayów :) ) z bety, póki co rysuje się obraz gry zupełnie innej od pierwszego DOW, ale jak dla mnie to strzał w 10-tkę ! (widać jestem fanem uniwersum - nei gry, bo chyba wszystko łykam :D ).

Luty zapowiada się naprawdę ostro, TO THE WAR MY BROTHERS !!.

 

Mój gameplay z bety http://pl.youtube.com/watch?v=nLxBv467Tt4

 

dow22009012914243084tq7.jpg

dow22009012914251762im0.jpg

dow22009012914254434re8.jpg

dow22009012914255637pk9.jpg

dow22009012914260871sq5.jpg

dow22009012914392429nh4.jpg

dow22009012914493821vj0.jpg

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak. Zaraz wrzucę gameplay.

 

System Requirements

 

Minimum:

OS: Windows XP SP2 or Windows Vista SP1

Processor: P4 3.2 GHz (single core) or any Dual Core processor

Memory: 1 GB RAM (XP), 1.5 GB RAM (Vista)

Graphics: A 128MB Video Card (Shader Model 3) - Nvidia GeForce 6600 GT / ATI X1600, or equivalent

Hard Drive: 5.5 GB of Hard Drive space

 

Recommended:

OS: Windows XP SP2 or Windows Vista SP1

Processor: AMD Athlon 64x2 4400+ or any Intel Core 2 Duo

Memory: 2 GB RAM (XP and Vista)

Graphics: A 256MB Video Card (Shader Model 3) - Nvidia GeForce 7800 GT / ATI X1900, or equivalent

Hard Drive: 5.5 GB of Hard Drive space

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ten text co zapodales obija sie wrecz o herezje ....... Ale trzeba to przyznac, to jest zupelnie inna gra w porownaniu do DOW.

Najlepszym okresleniem byloby Gears Of War w duzo, duuuuzo bardziej rozleglej i rts'owej wersji, jest to tytul ktory na pewno bedzie mial mnostwo zarowno fanow jak i wrogow (gra w stylu - pokochaj albo znienawidz). Jestem jednak pod wrazeniem siebie, pierwsza czesc byla niesamowita (dodatkowo stos modow :D !) a 2'ka podoba mi sie od 1 zapowiedzi, zmiany byly dla mnie szokujace ale nie odstraszaly mnie, wrecz przeciwnie - to zupelnie nowa jakosc i zupelnie nowy Warhammer (teraz bardziej "dopasowany" ogrom bitew do figurkowego), bardziej w stylu Company Of Heroes (teraz niech COH2 bedzie w starym stylu DOW XD).

Mysle ze nawet osoby ktore odstraszyla nowa mechanika Warhammera, nie powinny przekreslac tej czesci - z pewnoscia pojawia sie mody zmieniajace rozgrywke (BA to bardziej niz oczywiste !). Zastanawia mnie jednak na ile bedzie to mozliwe - zmianom musialaby ulegnac liczebnosc jednostek, wytrzymalosc ( i jak z tym wszystkim poradzi sobie silnik).

Odnośnik do komentarza

Troche potłukłem w bete.Zmiany dla mnie nie są jakies straszne długo tłukłem w Company of Heroes , gra ma dobrze zoptymalizowany silnik na obecne czasy jak wyszło Company of Heroes mało kto mógł w to grac na detalach high. Sama rozgrywka jest podobna do CoH..ale ta giera ma dusze czuć klimat mogło by być bardziej mrocznie jeśli chodzi o grafike. Jak dla mnie MUST HAVE :) wracam do bety

Odnośnik do komentarza

Jak grałes w kompanie braci to wygląda podobnie ,niebu dujemy bazy itp. Mamy HQ tam budujemy jednostki i ewentualnie rozwijamy baze. Budując oddział space marines wybieramy w co ma się rozszerzyć jaka dodatkową broń np. heavy bolters. Jeśli chodzi o bilans jest super naprawde niema jednej ekstra nacji wszystko zrównoważone , ważnym elementem gry staje się zasłona terenu np. murek albo jakieś drzewa lub stary budynek kryjemy się za zasłona tak jak w kompani .Co do przejmowania punktów są generatory energii jak zdobędziemy taki możemy postawić dodatkowe dookoła chyba max 2-3 oraz victory points , pod tym względem żywa kompania braci :) giera super

:)

 

Odnośnik do komentarza
Ten text co zapodales obija sie wrecz o herezje ....... Ale trzeba to przyznac, to jest zupelnie inna gra w porownaniu do DOW.

Najlepszym okresleniem byloby Gears Of War w duzo, duuuuzo bardziej rozleglej i rts'owej wersji, jest to tytul ktory na pewno bedzie mial mnostwo zarowno fanow jak i wrogow (gra w stylu - pokochaj albo znienawidz). Jestem jednak pod wrazeniem siebie, pierwsza czesc byla niesamowita (dodatkowo stos modow :D !) a 2'ka podoba mi sie od 1 zapowiedzi, zmiany byly dla mnie szokujace ale nie odstraszaly mnie, wrecz przeciwnie - to zupelnie nowa jakosc i zupelnie nowy Warhammer (teraz bardziej "dopasowany" ogrom bitew do figurkowego), bardziej w stylu Company Of Heroes (teraz niech COH2 bedzie w starym stylu DOW XD).

Mysle ze nawet osoby ktore odstraszyla nowa mechanika Warhammera, nie powinny przekreslac tej czesci - z pewnoscia pojawia sie mody zmieniajace rozgrywke (BA to bardziej niz oczywiste !). Zastanawia mnie jednak na ile bedzie to mozliwe - zmianom musialaby ulegnac liczebnosc jednostek, wytrzymalosc ( i jak z tym wszystkim poradzi sobie silnik).

 

Bardziej dopasowany ogrom był w jedynce. Przynajmniej biorąc pod uwagę poważne rozgrywki, nie tzw. patrole.

Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/player/45416.html

 

Prawdziwy Rhino Space Marines w akcji ! :D. Co prawda 100 % jego oddania to zapewne nie jest, ale i tak chciałbym coś takiego mieć w garażu :).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Gram w to ostatnio non stop,super giera(choć to zupełnie co innego niż jedynka).

Misji jest masa,bo oprócz standardowych fabularnych,mamy misje poboczne(obrona świątyń, i zwykłe misje niefabularne) ,które ciągle się pojawiają na nowo.Czasem mam wrażenie,że gra nie ma końca..Boli tylko ograniczenie rozwoju postaci do niskiego 20(sic!) poziomu.Strasznie mnie ta gra wciągnęła :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

kupilem gierke w sobote jednak komputer odbieram dopiero w piatek wiec nie mialem nawet okazji sprawdzic gierki. gre kupilem ze wzgledu na multiplayer i w zwiazku z tym mam pytanko czy latwo jest znalezc chetnych do grania?

jakie gra ma wymagania aby grac na najwyzszych detalach?

 

obejrzalem kilka filmikow i musze powiedzic ze jednostki wygladaja po prostu zajepipipi, szczegolnie space orks.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

mam to na razie przeszedłem kilka pierwszych misji gierka jest super,zrezygnowali z motaniem się w ekonomie surowce a rzecz zdaymy i to jest właśnie główny plus gry,grafika na bardzo wysokim poziomie.Cały pomysł z doświadczeniem głównego bohatera ulepszaniem za(pipi)isty,skończę sesje i zabieram sie za to na poważnie,elo

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Gra ktos jeszcze ? Poki co mecze multi ale slabo mi to idzie. Ciagle przegrywam ale sie nie poddaje ;]

Juz za kilka dni premiera "Chaos Rising", ktorego kupuje na 100%. Mam nadzieje, ze zbyt wielkich zmian nie bedzie. Bo taka rozgrywka jaka jest w podstawce strasznie mi pasuje (od razu przypomina mi sie Warhammer: Dark Omen). Beda sily Chaosu, bedzie ciemna strona mocy, bedzie fajnie ^_^

 

 

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza

takie pytanie: czy warto kupic te gre dla samej kampani single?

 

i czy zapowiedzieli juz jakies packi dow2+Chaos Rising czy musialbym kupic oddzielnie?

Singiel w podstawce bardzo mi sie podoba i kazdemu go polecam. Dzieki temu, ze zrezygnowano ze stawiania budynkow i zdobywania surowcow, mozna skupic sie na eksterminacji :) Co prawda wiekszosc misji to znajdz i zniszcz ale i tak fajnie sie gra. Nie mozna zapomniec o ekwipunku, ktory pozwala rozwinac kilka strategii. W ten sposob, misje mozemy przechodzic na rozne sposoby.

Sadze, ze w Chaos Rising bedzie podobnie. Ewentualnie jak nie chcesz grac w multi przeciwko innym graczom, to mozesz odpalic "The Last Stand" (cos jak horda w Gearsach), gdzie 3 graczy (kazdy kontroluje 1 bohatera) stawia czola kolejnym falom wrogow.

 

Poki co o zadnych packach nie slyszalem. Jest za to limitka do kupienia ale kosztuje ona 60-70 $. Oferuje ona kilka bonusow:

 

Chaos Rising Corruption Edition includes:

 

* Packaged in premium PC minibox with flap

* Includes 4 pieces of exclusive Wargear:

* Staff of the Codicer - Level 20 Rare Force Staff

* Mantle of the Codicer - Level 20 Rare Psychic Hood

* Tome of Displacement - Grants the Temporal Displacement Ability

* Obsidian Raven - Level 20 Rare Relic (Accessory)

 

4005209131254_e.jpg

 

 

czy Chaos Rising wykorzystuje twoje postacie z dow2 czy mozna grac nowymi od zera i tez bedzie fajnie?

Tak, jest mozliwy import save'ow z podstawki ale nie jest to wymagane. Jak nie masz podstawki to mozesz zaczac od zera i tez powinno byc fajnie. A wlasnie, zapomnialem wspomniec, ze gra nie wymaga podstawki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...