Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/10981/new_screens_and_details_on_land_grab_mode_%E2%80%93_coming_to_multiplayer_free_roam_as_part_of_undead_nightmare New Screens and Details on Land Grab Mode – Coming to Multiplayer Free Roam as Part of Undead Nightmare

 

Nie napalam się zbytnio na ten tryb. Śmierdzi mi tu podobieństwem do Stronghold... :confused:

Odnośnik do komentarza

Rozczaruje cie ale to nie był zombiak to gracz tak się leczy innych jak padną na glebę przynajmniej tak samo to wyglądało w pierwszym dodatku :rolleyes:

 

ups, masz najprawdziwsza racje(nie sluchalem), a ja braki...

ale z 2strony jest co nadrabiać, heh

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Kolejny multiplayer - kolejna banda idiotów. Dzisiaj "rozbawił" mnie gość, który usilnie próbował mnie zabić... w trybie Friendly Free Roam. Oczywiście czym prędzej wyszedłem bo z debilem grać nie będę.

 

To samo się tyczy kolesi, którzy urządzają polowania na innych graczy w trybie Free Roam. Debile nie potrafią zrozumieć, że od tego są Shootouty i inne tryby.

 

Pełen optymizmu dołączam do gry a tu jakiś psychopata zabija mnie w mgnieniu oka. I tak 3 razy z rzędu. Ludzie w ogóle nie czują klimatu, nie rozumieją zasad. Nie wiem po co takie osoby w ogóle włączają grę skoro taka rozrywka do nich nie przemawia. Tkwią w tych swoich szarych pokoikach i wyżywają się na innych zamiast dać się pochłonąć grze.

 

Gdy skończę singla to poszukam jakichś normalnych ludzi bo inaczej nie da rady.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Kolejny multiplayer - kolejna banda idiotów. Dzisiaj "rozbawił" mnie gość, który usilnie próbował mnie zabić... w trybie Friendly Free Roam. Oczywiście czym prędzej wyszedłem bo z debilem grać nie będę.

 

 

przecież nowy system FFR miał zapewnić nam swobodę podczas tego rodzaju rozgrywek sieciowych, a tu widzę ucieczkę z pokoju, w takim razie o co "B" ?

 

p.s

sorki, ale nie umiem odpowiadać w jednym poście, jeden pod drugim.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Kolejny multiplayer - kolejna banda idiotów. Dzisiaj "rozbawił" mnie gość, który usilnie próbował mnie zabić... w trybie Friendly Free Roam. Oczywiście czym prędzej wyszedłem bo z debilem grać nie będę.

 

To samo się tyczy kolesi, którzy urządzają polowania na innych graczy w trybie Free Roam. Debile nie potrafią zrozumieć, że od tego są Shootouty i inne tryby.

 

Pełen optymizmu dołączam do gry a tu jakiś psychopata zabija mnie w mgnieniu oka. I tak 3 razy z rzędu. Ludzie w ogóle nie czują klimatu, nie rozumieją zasad. Nie wiem po co takie osoby w ogóle włączają grę skoro taka rozrywka do nich nie przemawia. Tkwią w tych swoich szarych pokoikach i wyżywają się na innych zamiast dać się pochłonąć grze.

 

Gdy skończę singla to poszukam jakichś normalnych ludzi bo inaczej nie da rady.

panie marudo bez przesady, to jest dziki zachód , szybszy przeżywa, takie sa prawa, nie ma smyrania sie po jajkach :P

na szczescie masz friendly freeroam i nie musisz sie obawiac zabicia przez idiotów, przez to ze ejst to nowa rzecz to ludzie sprawdzają jak działa (sam dziś "probowalem zabic" kogos)

i wlasnie po to jest, jesli nie chcesz byc zabijany to odpalasz ten tryb, a jak chcesz walki na smierc i zycie to normalny, i wtedy liczysz sie z mozliwoscią spotkania "idiotów"

 

 

domniemam, ze to nowy outfit, za obalenie 100% w Undead Nitmare?

nie. to plakat

Odnośnik do komentarza

 

 

spotkałeś się z rozczarowaniem?

czym charakteryzuje sie takowy tryb - tzn. co sie dzieje kiedy do ciebie strzelają/strzelam?

nie, spotkalem sie z kumplem

 

jak sie celuje w gracza to postac podnosi broń a celownik znika, ale można strzelać troche bokiem (np z shothuna) nie celujac bezposrednio, albo normalnie ze snajperki itp, to samo z dynamitem, ale wszystkie te sposoby nie zabijają graczy, nic sie im nie dzieje, dynamit tylko rpzewraca

 

nawet tomahawki sie odbijają od gracza ;p

Odnośnik do komentarza

panie marudo bez przesady, to jest dziki zachód , szybszy przeżywa, takie sa prawa, nie ma smyrania sie po jajkach :P

na szczescie masz friendly freeroam i nie musisz sie obawiac zabicia przez idiotów, przez to ze ejst to nowa rzecz to ludzie sprawdzają jak działa (sam dziś "probowalem zabic" kogos)

i wlasnie po to jest, jesli nie chcesz byc zabijany to odpalasz ten tryb, a jak chcesz walki na smierc i zycie to normalny, i wtedy liczysz sie z mozliwoscią spotkania "idiotów"

No, ja rozumiem. Powiedz mi tylko dlaczego jeden debil z drugim strzelają do mnie od razu po dołączeniu do gry. Ja strzelam do kogoś jak w czymś mi podpadnie albo jak jest idiotą. Jakby naprawdę tak było to wszyscy by nie żyli zanim powstałyby Stany Zjednoczone.

 

A co do FFR to to się nie sprawdza. Co z tego, że nie mogę zginąć skoro jakiś wariat biega za mną i rzuca mi dynamit pod nogi.

 

To jest podobny problem jaki występuje głównie w MMORPG, o którym kiedyś pisał Zax. Ludzie nawet nie starają się odgrywać jakiejś roli. Nie próbują się wcielić w jakąś postać tylko latają jak koty z pęcherzami cierpiące na ADHD.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Jak się porówna trofea za znajomymi to widać już te nowe z UN (88%). Co dziwne oprócz tych 5 które ujawniono reszta jest ukrytych czyżby pozostałe 7 (bo razem nowych jest 12) były tylko za fabułę hmm... ;].

 

Jeszcze co do Sasquatcha jeżeli się pojawi to dla mnie MASAKRA ;]. Pamiętam dokładnie jak przed premierą dużo o tym się mówiło, na głównej stronie co jakiś czas ktoś zadawał pytanie o Wielką Stopę heh.

 

Tylko chciałbym żeby znalezienie go było cholernie trudne wręcz graniczyło z cudem ;]. W ogóle w każdy rejon mogliby dać taką "kreaturę" w Meksyku tak jak Yano wspomniał Chupacabre, w górach w WE np. Yeti - no bomba by była.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jeszcze co do Sasquatcha jeżeli się pojawi to dla mnie MASAKRA ;]. Pamiętam dokładnie jak przed premierą dużo o tym się mówiło, na głównej stronie co jakiś czas ktoś zadawał pytanie o Wielką Stopę heh.

 

Tylko chciałbym żeby znalezienie go było cholernie trudne wręcz graniczyło z cudem ;]. W ogóle w każdy rejon mogliby dać taką "kreaturę" w Meksyku tak jak Yano wspomniał Chupacabre, w górach w WE np. Yeti - no bomba by była.

 

Najlepiej jak by Yeti pojawił się tylko w Tall Tress wysoko w górach. Tam gdzie

 

zabijaliśmy Dutcha ;)

 

 

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Wątpię; na stronie głównej widnieje już od dawna cena. W sumie to od I zapowiedzi dodatków czyli od maja czy tam od czerwca.

 

Poza tym np. taki pierwszy dodatek (co-op) wrzucili za darmo a oferował chyba najwięcej ze wszystkich.

Trzeci dodatek też puścili za darmo (Free roam)to znaczy miał być za darmo ale go połączyli z drugim. No ale to i tak jakby dali go za darmo bo cena nie drugiego nie wzrosła.

 

Raczej od dawno wiedzieli co UN będzie oferował, tym bardziej podając jego cenę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...