Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

kurde ja wrocilem dopiero do domu ale bylem taki napalony ze ogladalem trailer już na miescie :D , wlazłem do jakiegos skelpu appla, i na macu z wystawy sobie poogladalem :D

 

a trailer swietny :D chociaż spodziewalem sie takiego typowego z narratorem pokazującego wszystkie bajery, a jak widac skupial sie bardziej na fabule i klimacie

 

podejzewam ze ebdzi ejeszcze conajmniej jeden trailer

 

A idzie w multi przebrać się za leśniczego ?

nie, tylko jeden marston jest w multi w normalnym stroju, ten z dlc porpzedniego

 

nowe stroje sa tylko do singla

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zacząłem grać. Gra nawet fajna. Nie wiedziałem, że western potrafi tak wciągnąć :] A myślałem, że zgredy w PSX Extreme przesadzają z tą ekscytacją nad Johnem Marstonem.

 

Jedno pytanie - ma ktoś odpowiedzi do tych map ze skarbami? Dostałem jedną mapę, gdzie mam drzewo, skały, a w tle góry. No i przejrzałem wszystkie miejsca, gdzie mam ten widok na góry i nic, nie znalazłem odpowiadającej skały. Do tego jeszcze koń mi się ześliznął w dół wąwozu i o dziwo mimo dużej wysokości przeżyliśmy ;P

Odnośnik do komentarza

Fajny trailer w starym stylu to znaczy pierwszy trailerów. Natomiast co mnie najbardziej ucieszyło to napis na samym końcu trailera "coming very soon".

 

Btw ten bydlak-grubas zombiak wymiata hehe.

 

Edit: I jak instalowaliście stroje? Wszystko ok? Bo chcę zainstalować ale się boję ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

26 października http://www.rockstarg...ng_october_26th Undead Nightmare Is Coming October 26th

:good:

 

Słupek, ze strojami wszystko w porządku.

 

Bóg zapłać ;].

 

12 DNI CZAS ZACZĄĆ ODLICZANIE.

No i elegancko. Teraz tylko przetrzymać te 12 dni i zacząć przygotowywać się na masową eksterminację ;)

Odnośnik do komentarza

Kudłaty nie ma co płakać ;] bierz poprawkę, że dlc wychodzi 26 października a kiedy wyjdą te dodatki na płycie - nie wiadomo.

Mogą wyjść dopiero po 26 i co będziesz czekał kiedy my już będziemy ubijać zdechlaki ;]. Ty fan wytrzymałbyś? akurat ;p

 

Na ppe jest news z dokładnym opisem dodatku - (pipi)a cuc, miód i wino. Do pełni szczęścia brakuje mi dwóch rzeczy: 26 października i podanej listy nowych trophy. Trophy pewnie niedługo podadzą.

 

A no i ciekawi mnie co dadzą na tą mistyczną bestię i nową ukrytą miejscówkę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/10611/new_details_on_red_dead_redemptions_undead_nightmare New Details on Red Dead Redemption's Undead Nightmare

 

Spoko, że będzie tryb obrony przed hordami zombie. Podobnie jak Słupka, ciekawi mnie ta sekretna miejscówka, ale o tym przekonamy się w najbliższych dniach. Trzymam rękę na pulsie :thumbsup:.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...