Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie problem polega na tym żeby dac radę być w tym samym meczu i nic się nie zjebało. Przed premierą 2, kyo pomagał mi wbijać te trofiki i robiliśmy to chyba 2 dni po kilka godzin, byliśmy wykonczeni psychicznie xD

 

Z tego co pamiętam to jak trafiło się na zczitowany serwer( jest ich mnóstwo) to mecz po prostu się nie wczytwał i trzeba było zresetować grę. Pomógłbym ale psycha sitting jak wracam wspomnieniami do tego xD

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Pupcio napisał:

Zalecam dużo cierpliwości do robienia trophy w multi. Dużo cziterów i z serwerami też nie jest już kolorowo

Akurat serwery są pełne. Ostatnio miałem nawet problem żeby wbić trofke za tripa z Blackwater do Escalery przed zachodem słońca bo zawsze jakiś dzban musiał się na mnie zasadzić. W końcu udało mi się znaleźć serwer który nie był pełny i tylko dlatego udało się to wbić. Ogólnie to w multi mam już wbite wszystko co mogłem zrobić sam. Zostały mi 4 trofki. Zaprosić 7 osób do swojego posse, wygrać 3 mecze z rzędu, być w zwycięskiej drużynie 4 razy pod rząd i  zaliczyć 10 asyst podczas czyszczenia kryjówki. Wszystko da się zrobić na ustawkach z jedną osobą oprócz posse oczywiście. Teoretycznie znalazłem już 7 osób na fejsbukowej grupie i jak uda się wszystkim zgrać to jutro powinny wpaść wszystkie trofki online. 

@Farmer te 4 mecze też podbno da się zrobić na ustawce. Robi się dokładnie tak samo jak z 3 meczami pod rząd tylko trzeba to po prostu jeszcze raz powtórzyć. Przynajmniej tak wyczytałem w poradniku do trofek. Nie wiem jak to wypadnie w praktyce : /

8f9c440423904.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...