Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

no w sumie jak walnął format to nie powinien tam mieć nic :) (sam się głupio pytałem czy wszystko pokasował). Bywało , że kolejne aktualizację softu uniemożliwiały uruchamianie gier niektórych (coś kiedyś z Uncharted 1 ponoć na niektórych konsolach było)

 

sam muszę sprawdzić potem te RDR, jak mi by go popsuli to nie wiem ...

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Rozi , chyba chodzi mu, że mu się w ogóle automatyczne pobieranie nie zaczyna

 

 

 

nie wiem- wrzucali je na PSS czy były dostępne "skądś tam" i pobierały się automatycznie tylko?

 

 

 

no ale sprawdź w sklepiku- znajdziesz dodatki, skórki itd, może są i patche

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Spróbuj tak jak @Yano napisał coś innego na tym dysku zainstalować - jakąś inną grę.

Możesz go jeszcze wyciągnąć z PS3, podłączyć do komputera i sprawdzić czy nie jest uszkodzony jakimś programem testującym.

To może też być brudna/uszkodzona płytka z grą.

Albo równie dobrze coś z laserem. Powodów może być kilka. Ja bym postawił na problem z dyskiem twardym. Ale to może być równie dobrze zupełnie coś innego.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Spróbuj tak jak @Yano napisał coś innego na tym dysku zainstalować - jakąś inną grę.

Możesz go jeszcze wyciągnąć z PS3, podłączyć do komputera i sprawdzić czy nie jest uszkodzony jakimś programem testującym.

To może też być brudna/uszkodzona płytka z grą.

Albo równie dobrze coś z laserem. Powodów może być kilka. Ja bym postawił na problem z dyskiem twardym. Ale to może być równie dobrze zupełnie coś innego.

 

 

Płyta jest czyściutka, inne gry działają, więc już nie wiem...

Jutro dzwonię do Sony.

Odnośnik do komentarza

ale jestes pewny ze te gry ktore działają wymagają instalacji? probowales na przyklad mgs4? chociaz w sumie sporo gier ostatnio wymaga instalacji

 

tutaj to już troche fantazjuje, ale jesli jakas część dysku jest zepsuta to moze jak sprobujesz zainstalwoac cos innego to to coś nie bedzie działać ale zajmie to zepsute miejsce, i moze wtedy rdr sie zainstaluje na działajacym fragmencie

chociaz chyba zwykle to tak nie dziala i jak sie z(pipi)ie to po całości

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Yano dysk to dysk, ostatnio naprawiałem kompa gdzie znajomy nie chciał kupować nowego dysku a windows przy uruchomieniu nie startował. Przez wirtualnego dosa zrobiłem defragmentację dysku i klastry zostały po układane. Po tym zabiegu komp chodzi... Odpowiedz.... Część plików startowych przesunęła się na uszkodzone bloki (normalka przy pracy dysku). Akurat miał szczęście że uszkodzone bloki były z końca dysku.

A w PS3 przecież jest zwykły dysk więc wyciągnąć i na testy czy są uszkodzone bloki

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...