Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

Na amerykańskim koncie wróciłem do RDR z zamiarem ponownego zaliczenia na 100% podstawki i UN. Magiczny klimacik powrócił, ale niestety nie jest to ten sam klimacik, co przy pierwszej styczności z grą. Chciałbym móc na nowo przeżywać chwile z RDR :sleep:

Odnośnik do komentarza

Huh?Jak można oceniać grę(i to sandboaxa!)po godzinie zabawy?Często właśnie ,w tego typu grach początek jest najbardziej nieciekawy ,co wynika z samej struktury świata,a najbardziej emocjonuje ,jak już wciągniemy się w to co się dzieje na ekranie i zżyjemy z postaciami,a także przemierzymy wszystkie zakamarki.

Popełniłeś, moim zdaniem jeden z najgłupszych błędów,śmigaj do sklepu i z powrotem odkup,jeden z lepszych tytułów tej generacji.

Łebi-Tak GOTY zawiera wszystkie dodatki,a także wszystkie darmowe bonusy.Ja polecam kupić nówkę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to kilka pierwszych misji to samouczek, a wanted to taki dodatek, jak chce się odsapnąć od innych misji, więc wiadomo, że lepiej ich nie robić hurtowo, tylko co jakiś czas.

 

Tak jak wyżej, ta gra przez pierwsze 2 h się rozkręca, a potem czym dalej jest tylko lepiej, aż po genialny finał.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam mam kilka pytań odnośnie edycji GOTY RDR:

 

1. Czy jeśli kupię podstawkę RDR to będę mógł zagrać w tryb hardcore w singlu dostępny w GOTY (jakiś patch) ?

2. Czy jest jeszcze jakaś dodatkowa zawartość GOTY oprócz wspomnianego trybu hardcore i wszystkich dodatków dostępnych do gry na jednej płycie ?

3. Czy w GOTY tomahawki można używać w singlu tak jak noże czy tylko w multi ?

Edytowane przez Mencelbdg
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Rockstar oprócz wczorajszych fotek GTAV wspomniał również o ewentualnym sequelu/prequelu RDR

 

“All I wanna know is is there goin to be a new Red Dead game any time soon?” – via Facebook

“Will there ever be a sequel or prequel to #RDR I am Red Dead mad!!” – @liquidh20stevew (via Twitter)

 

"Awesome, we love Red Dead too – and are thrilled that so many of you loved John Marston’s tale and are excited for more epic Western action. As we mentioned in our last set of Asked & Answereds to similar questions about the future of other game franchises like Bully and L.A. Noire, we don’t always rush to make sequels but that does not mean that we won’t get to them eventually. Stay tuned for further announcements about the future of the Red Dead series."

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/36881/asked-answered-max-payne-3-and-grand-theft-auto-v.html

 

Heh ciekawe czy już się robi....

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Boże jak mnie wkur.wia ta gra. Gram sobie na hardkor i wszystko jest spoko, jest klimacik survivalu, trzeba polować, zbierać ziółka itd. ale śmierć po 2 strzałach? Nigga please. Szczególnie, że często nie wiem skąd nawet te strzały padają, bo przeciwnicy to jakaś hybryda Agenta 47 i Craiga Harrisona. Do tego brak regenracji Dead Eye oraz brak wspomagania celowania i każde spotkanie z jakimkolwiek agresywnym zwierzęciem to walka na śmierć i życie.

 

Musiałem się wyżalić ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...