Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem troche w demo (w bete nie grałem) i pare moich wnoisków:

 

-

- klasy - po co piechur skoro inżynier i medyk są znacznie lepsi i mogą spokojnie go zastąpić. Tak samo snajper jest troche słaby bez wiekszego zoom'a.

 

 

Nie zgodzę się co do klas przecież piechur ma za zadanie nie tylko iść na pierwszą linię ale także zaopatrywać swój skład w amunicję , snajper nas zabezpieczać oraz gdy inżynierowi się to nie uda załatwić C4 pojazd.

 

W grze jest nacisk na współprace w której nie zbędna jest zróżnicowanie klas

 

Dokładnie, na mapach gdzie będzie mniej pojazdów assault będzie lepszy od inżyniera, do tego dochodzą gadżety których nie ma w demie, np. granat dymny assaulta czy mortar strike recona.

 

Wart też zauważyć, że Dice, chyba w ramach "chłytu martekingowego", dało jako pierwszy perk na "alternate fire" dla pojazdów, a jest on ostatni do odblokowania w pełnej wersji i wymagać będzie sporej ilości punktów.

Odnośnik do komentarza

@marekjw2523

Tak tylko jak piechota ma atakować i dawać amunicję to reszta składu musi być blisko oraz reszta musi jakoś przeżyć, poza tym często łatwiej/lepiej jest podnieść pakiet po przeciwniku. A snajper fakt ma c4, chociaż wolałem żeby miał jak w jedynce sterowaną rakiete.

Co do wspólpracy to się zgodze, ale zróżnicowanie to już niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza

Kocham sniperke, ale w Battlefieldzie to jest hardcore. Z dystansu potrzebne sa chyba 2 strzaly, by "ubic" goscia. Po pierwszym trafieniu zawsz mi spie%$#laja! :). A headshot'y mam raz na 10 rund. Jak gram natomiast nie-snajperem, to mnie zawsze jakis snajper ubije. Lekko frustrujace. Mam nadzieje, ze inne mapy beda mniej przyjazne dla snajperow. :)... MImo wszystko Battlefield 2 rules! I love this game!

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Kocham sniperke, ale w Battlefieldzie to jest hardcore. Z dystansu potrzebne sa chyba 2 strzaly, by "ubic" goscia. Po pierwszym trafieniu zawsz mi spie%$#laja! :). A headshot'y mam raz na 10 rund. Jak gram natomiast nie-snajperem, to mnie zawsze jakis snajper ubije. Lekko frustrujace. Mam nadzieje, ze inne mapy beda mniej przyjazne dla snajperow. :)... MImo wszystko Battlefield 2 rules! I love this game!

Nie trzeba 2 strzałów wystarczy jeden testowane na 2 resp tam pod rurociągami zastrzeliłem kolesi ze snajperki siedzących na 3 resp na tym ostatnim budynku(Na przeciwko lądowiska do hali).Headshot kwestia wprawy.

 

Przejrzałem listę achiv/trophy i nie jest tak źle jak by ktoś chcial zobaczy to tu są Achiv/trophy szczerze to liczyłem na jakieś trophy związane z odległością strzelu np. zabij 5 przeciwników z odległości 100m

Odnośnik do komentarza

Kocham sniperke, ale w Battlefieldzie to jest hardcore. Z dystansu potrzebne sa chyba 2 strzaly, by "ubic" goscia. Po pierwszym trafieniu zawsz mi spie%$#laja! :). A headshot'y mam raz na 10 rund. Jak gram natomiast nie-snajperem, to mnie zawsze jakis snajper ubije. Lekko frustrujace. Mam nadzieje, ze inne mapy beda mniej przyjazne dla snajperow. :)... MImo wszystko Battlefield 2 rules! I love this game!

Strzelasz, trafiasz, szybko zmieniasz na pistola bez zmiany kierunku kierowania i ładujesz na pałe = w 80% kill.

Odnośnik do komentarza

Panowie jak ktoś nie wiedział o tej stronie to zapraszam jest to tajne kompendium wiedzy Battelfild Bad Company 2 :potter:

 

http://ultimateprestige.com/

 

Pełny profesjonalizm, spójrzcie na mapy: "Africa Harbor" heh.

 

Poza tym napisali że można ściągnąć pilota śmigłowca ze snajpery :)

 

Mimo iż mam Veterana w Bad Company (na X360), wyskakuje mi info że nie grałem do tej pory w żadnego Battlefielda, i niestety dostępu brak...

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Panowie jak ktoś nie wiedział o tej stronie to zapraszam jest to tajne kompendium wiedzy Battelfild Bad Company 2 :potter:

 

http://ultimateprestige.com/

 

Pełny profesjonalizm, spójrzcie na mapy: "Africa Harbor" heh.

 

Poza tym napisali że można ściągnąć pilota śmigłowca ze snajpery :)

 

Mimo iż mam Veterana w Bad Company (na X360), wyskakuje mi info że nie grałem do tej pory w żadnego Battlefielda, i niestety dostępu brak...

Mam to samo

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Panowie jak ktoś nie wiedział o tej stronie to zapraszam jest to tajne kompendium wiedzy Battelfild Bad Company 2 :potter:

 

http://ultimateprestige.com/

 

Pełny profesjonalizm, spójrzcie na mapy: "Africa Harbor" heh.

 

Poza tym napisali że można ściągnąć pilota śmigłowca ze snajpery :)

Fajna sprawa bo z m24 ich się nie dało zabić kaliber 50 to chyba snajperka m95 prawda?

Odnośnik do komentarza

Mimo iż mam Veterana w Bad Company (na X360), wyskakuje mi info że nie grałem do tej pory w żadnego Battlefielda, i niestety dostępu brak...

 

Wpisz taga pierwszego lepszego gościa wypowiadającego się w temacie MW2 na forum x360 a wejdziesz ;) np. TheBesTia PL działa

 

Działa, wielkie dzięki:) Świetna stronka:]

Odnośnik do komentarza

Pomyśleć, że jeszcze 2 miesiące temu myślałem, że MW2 jest wciągający. Okazuje się, że to nic w porównaniu do BC2. Ta gra jest oszałamiająca! W demie jest tylko jedna mapa, jeden tryb rozgrywki, a ja się nie mogę oderwać! Wolę nie myśleć co będzie, jak wyjdzie pełna wersja... :woot: Najlepszy multi od czasu COD4. :dance:

Odnośnik do komentarza

Pomyśleć, że jeszcze 2 miesiące temu myślałem, że MW2 jest wciągający. Okazuje się, że to nic w porównaniu do BC2. Ta gra jest oszałamiająca! W demie jest tylko jedna mapa, jeden tryb rozgrywki, a ja się nie mogę oderwać! Wolę nie myśleć co będzie, jak wyjdzie pełna wersja... :woot: Najlepszy multi od czasu COD4. :dance:

 

Wpis.

 

Szkoda tylko że cały ten exp, odznaki i dogtagi przepadną. :(

Odnośnik do komentarza

fajna ta stronka, mapki przejrzalem.. hmm.. wszystkie nad wodą :rolleyes:

 

a ad. przepadania exp i odznak.. ja tam sie nie martwie, grając w MW1 chyba 3 razy traciłem savea [PC] i za kazdym razem dobijałem maxa :tongue: a wlansie, ile jest lvl exp w BC2? Wogole to chyba zdecydowanie wolniej sie je nabija niz w MW.

jest 50 rang do nabicia, na oficjalnej stronie tak napisali

Odnośnik do komentarza

Ot, chyba mnie przekonaliście, żeby nie szukać po sieci klucza do bety na pc. Swoją drogą to jakieś dupki sprzedają je np. na allegro czy ebayu za 10zl. W poniedziałek będę miał aot2, więc jakoś wytrzymię do czwartku.

 

edit: Kurczę, prawie się właśnie naciąłem na naciągaczy z empiku. Na stronie EA są odnośniki do polskich sklepów dystrybuujących wersję limitowaną ( http://badcompany2.e...limited-edition ). Najwygodniej dla mnie byłoby zamówić to u nich i odebrać w salonie, więc klikam na odnośnik do wersji ps3 w sklepie empik i dostaję przekierowanie do strony produktu. Podejrzane wydało mi się, że nie ma tam napisane że jest to limitowana wersja. Już założyłem u nich konto, ale stwierdziłem że sprawdzę "o so chodzi" i wpisałem w ich wyszukiwarkę "bad company 2". Co się okazało? Mianowicie empik sprzedaje w preorderze wersję normalną za 215 i wersję "limitowaną" za 230. Dziady.

Widzę że gramer też ma możliwość odbioru osobistego, chyba skorzystam.

 

Ano właśnie, empik standardowo kombinuje ;). Dzisiaj się dopiero zdecydowałem i chciałem zamówić w gramerze - nie ma :(. Na szczęście szybkie odwiedziny w innych znanych mi internetowych sklepach i okazało się, że najciemniej pod latarnią - sklep PSXextreme :D . W gramerze jest za 199 zł, przesyłka zero bo odbiór osobisty a tu tyle samo i jeszcze prosto do domu paczka :P.

Odnośnie polskiej wersji - empik podaje, że limitka jej nie posiada i taką mam nadzieje ^^.

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza

w becie w jakiej wyzszych rang chyba pojawial sie hamburger zamiast stopnia :)

no i tez mam takie wrazenie, ze exp leci duzo wolniej niz w becie

Leci wolniej exp moim zdaniem dobrze

 

Przecież to jest demo i zrobili tak, że można wbić max 2 rangę. Poza tym nazwali to demem, ale to jest druga beta - po 1 to samo na PC nazywa się beta, po 2 kończy się 25 lutego. Mogę się założyć, że gramy już na buildzie takim jaki poszedł do produkcji płyt, a przy pierwszym uruchomieniu dostaniemy patch 1.01.

 

Troszkę wkurza mnie latanie śmigłowcami, jest bug że invert nie działa podczas sterowania nimi :/ a w wszędzie indziej działa dobrze, nawet w UAV

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...