Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo,czy w pelnej wersji bedzie jakiekolwiek wsparcie dla klanow?

Podpisuje się pod pytaniem.Butcher jak byłeś w Dice dowiedziałeś się coś na ten temat możesz powiedzieć czy embargo też dotyczy?

Niestety, nie było mowy o klanach, nie widziałem też żadnej opcji z tym związanej.

Szukamy, zanim pytamy.

Odnośnik do komentarza

Game Informer review March 2010

 

 

Graphics

The heavy use of particle effects in the desert sandstorms and mountain peak blizzards adds a wild card elements to firefights.

 

Sound

From head-rattling explosions to the clatterof bullet cassings hitting the ground, this is the best sound design in the genre.It's so detailed you can hear the footsteps of soldiers approaching from behind.

 

Playability

Smoother aiming and tightened vehicle controls improve the moment-to-moment experience, and the new health regeneration system greatly aids the pacing of the single-player campaign.

 

Entertainment

A vastly improved single-player campaign complements some of the best tactical multiplayer action on the planet

 

Replay value

High

 

 

Score: 9.5 | Second opinion: 9.5

 

pożyczone z neogaf, ale doskonale oddaje co powinni robić obrońcy

dotyczy co prawda TF2, ale doskonale imo oddaje klmat BCC2multi

shoot_the_doctor.jpg

 

 

walentynki były wczoraj, ale co tam

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

BC2 ma jedną niesamowicie wielką wadę... ludzi w nią grających.

 

:blush: tak, to definitywnie wina gry, powinni za to skarcić twórców.

Jasne, że nie ich wina ale sterowanie helikopterami mogli uprościć. Przy pierwszym starcie wszyscy uderzają w pobliską ścianę. Jak ktoś wcześniej nie grał w GTA lub jakąś inną grę z podobnym sterowaniem to nie ma szans, żeby poleciał. Na YT są filmiki instruktażowe.

Kamperzy w czołgach są najbardziej upierdliwi. Stanie ci taki na górce na drugim końcu planszy i pstryka jeden przycisk odpowiadający za strzał. Niby łatwo takiego załatwić bo wystarczą dwa strzały z bazooki. Trzeba tylko te dwa strzały oddać równocześnie bo za czołgiem stoi cała ekipa naprawcza.

 

 

mogli uprościć? tak zeby 1szy lepszy Rambo-wanna'be wsiadł i rozniósł połowe drużyny przeciwnej w 2ch przelotach? nie sądze zeby to bylo dobre rozwiązanie. Wymóg kilku lotów probnych zanim sie dojdzie do wprawy i zacznie siać zniszczenie wydaje sie byc dobrym wyważeniem sił. Nie mam zastrzeżeń co do "nierówności" w tej grze. Choć moze czasem wnerwi mnie kolo z shotgunem który pomimo zebraniu kilku kul rozwala mnie 1 strzałem z bliska. Ale czepiał sie nie bede.

Mam też trochę inne definicję kampera niż ty, dla mnie to ktos kto zaszyje sie w jakims kur*widołku i punktuje przebiegających okazjonalnie przeciwników np z LKM'u. Chociaż tez wielu takich nie uświadczyłem podczas gry w BC2. A kolo w czołgu widocznym z daleka dla wszystkich [tym bardziej ze zaraz powinien zostać oznaczony] to juz raczej nie kamper imo, troche chyba naciągnąłeś pojęcia. A ze ma za sobą sztab mechaników, no cóż, z 2giej strony skoro są tam, to nie ma ich np przy m-com'ach...

 

heheee, racja, tym bardziej że do pojazdów pchają się zazwyczaj ci którzy kompletnie nie mają pojęcia jak je wykorzystać, żeby nie było niedomówień, do każdego pojazdu nie wsiada się w stylu kto pierwszy dobiegnie, tylko kto najlepiej potrafi je wykorzystać i sam się będzie naprawiał, czołg i heli dają potężną przewage, baaardzo często decydują o wygranej lub przegranej, szczególnie jak jest mało czasu do końca meczu, i naprawde serce boli jak widze siakiegoś nędznego snajpera który korzysta z czołgu jako środka transporu, podjedzie gdzieś, wysiądzie i będzie kampił, albo nawet nigdzie nie dojedzie bo w połowie drogi go rozwalą

jaki jest bbc2 wg niemrawego? napewno pod niektórymi względami lepszy (innym razem napisze dlaczego, maruda jestem troche, wole ponarzekać)) od pierwszej części, ale żeby nie było friendly fire? wsparcia dla klanów? lol?

użerać się znowu przez lata z typami którzy koniecznie muszą mieć w nicku killer/killa/psycho/murder a na koniec meczu okazuje się że ratio mają na poziomie 2/13, a do skrzyni się nawet przez przypadek nie zbliżyli żeby rozwalic bo i po co? niech inni się męczą? średnio mi się to podoba, krok w wstecz jak dla mnie, ahaa nie widziałem w demie granatów rozbłyskowych i zwykłych dymnych, ogrooomnie cieszy natomiast możliwość zestrzelenia pilota w śmigle snajpą (podobno idzie), przegrzewająca się wiertarka :) i świetna, baaardzo mocna ekipa z pl

Odnośnik do komentarza

dzieki dzis wszystkim, z ktorymi mialem przyjemnosc pograc :) znowu wpadlo trofeum za 24h grania, pewnie tak jak z beta dobije do ponad 50 ;p rano mialem fajny motyw: apache wroga lecial bardzo nisko, ja go assaultem z granatnika w tyl, nie wybuchl, ale ostro go zarzucilo od pocisku i wlecial w skaly hehe. szkoda, ze lecac black hawkiem, bedac juz ostro podniszczonym, nie mozna zabic wroga spuszczajac tego blackhawka na niego i wyskakujac ciut wczesniej, trzeba dobijac. ogolnie jest coraz lepiej, czesciej trafiam na kumate sklady. jak sie nie uda to zawsze mozna wyjsc i laczyc sie znowu. czasami sa wkurzajace bugi, 25 pociskow assaulta z 10m w korpus nie zabija kucajacego wroga, ale to rzadkosc. btw. uav jest rzezniczy z tym dzialkiem + uzywaniem selecta, na biezaco mozna zaznaczac pol skladu nieprzyjaciela.

Odnośnik do komentarza

Ej a przeliczając na Polski czas, to kiedy ta przerwa się kończy ? Pikol nie wie, pikol tępy.

powinno się było skończyć około 2.00, ale pono się coś przedłuży wg oficjalnego f. http://forum.ea.com/eaforum/forums/show/108.page

 

 

imo warto zajrzeć

Attackers: For Dummies!

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/384917.page#3630642

Defenders: For Dummies!

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/386644.page

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...