Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Najgorszą rzeczą jaka się może przytrafić jest

snajper - nie oznaczający celów, chociaż to jest jego główne zadanie

medic - nie dzielący się apteczką lub nie używający defibrylatora, szczególnie jak się gra w ataku

assault - który zapomniał że nosi paczkę z amunicją, do takich typów będę strzelał jak tylko włączą friendly fire

no i oczywiście inżynier który zapomniał wiertarki

 

 

 

a co do kradzieży pojazdu, należy grać drużynowo kierowca-strzelec, po to są drużyny. Wysiada strzelec i naprawia, a kierowca go osłania z alt. fire.

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Co do medica to mam wrażenie że duża część gra nim tylko dla jego ciężkiego karabinu maszynowego.

 

A jedyną zaletą RKM`u jest duży magazynek :P IMO Submachine i assault rifle są dużo lepsze.

 

Który i tak z przyzwyczajenia reload'owałem po kilku oddanych strzałach z przyzwyczajenia :P. A reload tej broni zajmuje wieki... W becie troche grałem medykiem i całkiem fajnie szło, w demku już tylko ta pierwsza klasa ^^.

 

Ehh...nie mogę już się doczekać fulla i serio boję się co się stanie z moim wolnym czasem po 5 marca...

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza

Wczoraj w demie jak i poprzednio w becie miałem Wielką przyjemność walczyć przeciwko wspaniałym team'om Jiigalow oraz RaW.

Jak dla mnie co wyprawiają te drużyny to jest kwintesencja i przykład jak powinno grać się w tą grę. Powiem jednym słowem blitzkrieg,

Wykorzystanie pojazdów i równoczesny atak na dwa checkpointy a obrońcy biegają nie wiedząc co się właśnie dzieje i po chwili traci się wszystkie checkpointy. I widać że te ekipy szkolą się na betach i demach by pokazać MOC w pełnej wersji ja już zacząłem się bać.

 

Widać że już powinno się zbierać team i się szkolić :diablo:

Odnośnik do komentarza

Najgorszą rzeczą jaka się może przytrafić jest

snajper - nie oznaczający celów, chociaż to jest jego główne zadanie

medic - nie dzielący się apteczką lub nie używający defibrylatora, szczególnie jak się gra w ataku

assault - który zapomniał że nosi paczkę z amunicją, do takich typów będę strzelał jak tylko włączą friendly fire

no i oczywiście inżynier który zapomniał wiertarki

 

 

 

a co do kradzieży pojazdu, należy grać drużynowo kierowca-strzelec, po to są drużyny. Wysiada strzelec i naprawia, a kierowca go osłania z alt. fire.

Mi się wydaje, że to gunner powinien osłaniać, nie dosć że ma zoom i szybciej się obraca, to siła rażenia jego broni jest dużo większa. W razie kłopotów zawsze może się szybko przesiąść i nawiać czołgiem za winkiel.

 

 

 

Co do medica to mam wrażenie że duża część gra nim tylko dla jego ciężkiego karabinu maszynowego.

 

A jedyną zaletą RKM`u jest duży magazynek :P IMO Submachine i assault rifle są dużo lepsze.

O przepraszam ! RKM wymiata i tyle, dzięki jego sile i zasięgu nie raz stopowałem fale przeciwników z odległosci snajperskich, podstawa to krótkie serie (wręcz pojedyńcze, szybkie strzały). Jak ktoś oznaczy snajpera na górce , waląc na czuja "pod znaczek" to go rkm-em spod punktu pierwszej obrony ściągnać można.

 

 

Choć racje macie, że ludzie to debile i zamiast leczyć/naprawiać/rzucać amunicję biegają i czają się tylko na fragi nie wiedząć że olbrzymie ilosci punktów dostaje się za taki właśnie support i działanie w drużynie.  

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Wsparcie dla klanów będzie - w wersji na pc.

IMO tak się dzieje z dwóch powodów:

Po pierwsze primo - użytkownicy konsoli to statystycznie mężczyźni 25-35, więc taki jest "target" gier konsolowych. Wypasione komputery do grania są w posiadaniu grupy wiekowej 15-25 czyli (wydaje mi się) wieku udziału w klanach i "competitive gaming". Konsola jest używana do casualowych zabaw, więc producent nie chce harcorowców na swoich serwerach, bo reszta nie będzie się dobrze bawić. (Tak, zdaję sobie sprawę, że można to uregulować tworząc 2 grupy serwerów - dla premade group i dla pick-up group, jak to jest na battlegroundach w WOWie).

Po drugie primo - PSN i konsola w ogóle to dość hermetyczny twór - nie możemy używać modów, nie wiadomo czy będzie możliwość wykupienia własnego serwera itp. Komunikacja głosowa tylko w obrębie squadu to jakiś lol - trzeba by samemu postawić serwer ventrillo czy teamspeak i grać przy włączonym komputerze :) W MAGu może grać więcej osób na raz i jakoś mogą się komunikować, ale z drugiej strony wydawcą tamtej gry jest sony :)

 

W taki sposób ja sobie tłumaczę całą tę sytuację "wsparcia klanowego" dla bc2 :)

Odnośnik do komentarza

Wsparcie dla klanów będzie - w wersji na pc.

IMO tak się dzieje z dwóch powodów:

Po pierwsze primo - użytkownicy konsoli to statystycznie mężczyźni 25-35, więc taki jest "target" gier konsolowych. Wypasione komputery do grania są w posiadaniu grupy wiekowej 15-25 czyli (wydaje mi się) wieku udziału w klanach i "competitive gaming". Konsola jest używana do casualowych zabaw, więc producent nie chce harcorowców na swoich serwerach, bo reszta nie będzie się dobrze bawić. (Tak, zdaję sobie sprawę, że można to uregulować tworząc 2 grupy serwerów - dla premade group i dla pick-up group, jak to jest na battlegroundach w WOWie).

Po drugie primo - PSN i konsola w ogóle to dość hermetyczny twór - nie możemy używać modów, nie wiadomo czy będzie możliwość wykupienia własnego serwera itp. Komunikacja głosowa tylko w obrębie squadu to jakiś lol - trzeba by samemu postawić serwer ventrillo czy teamspeak i grać przy włączonym komputerze :) W MAGu może grać więcej osób na raz i jakoś mogą się komunikować, ale z drugiej strony wydawcą tamtej gry jest sony :)

 

W taki sposób ja sobie tłumaczę całą tę sytuację "wsparcia klanowego" dla bc2 :)

 

 

Uffff dobrze że tylko Ty sobie to tak tłumaczysz :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie jestem po pierwszej sesji w BC2 i jestem na tak ;) Najbardziej podoba mi się bieganie ze snajperką. Gorzej jak spotka się innego snajpera. Narazie jeszcze nie wiem co i jak ale bardzo mi się demko spodobało. Mój największy sukces to rozwalenie takiego jakby auto-czołgu z 5-6 kolesiami na pokładzie. Fajnie też jeździ się czołgiem. Nie idzie mi niestety latanie heli. Jakieś wskazówki?

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

A tak z ciekawości chłopaki. Jakie macie ratio?

jak gralem samemu do ok 1.1 - 1.2 co jest chyba dobrym wynikiem jak na 1 fps w jaki gram na konsoli.

potem ojciec sie dorwal do BF'a i tak mu sie gra spodobala, ze nawet nie przeszkadzaja mu wyniki typo 0:17 :D

Odnośnik do komentarza

Super poradnik, dla zaczynających przygodę z serią Battlefield, lub dla niekumatych. :D Filmik ten tylko potwierdził mnie w przekonaniu, że to najlepszy online FPS w jaki przyszło mi zagrać. Mnóstwo możliwości i mnóstwo zabawy. Jedyne co trzeba do szczęścia to kumatych graczy, którzy nie będą frustrować, tylko pomagać. Czasami mam serdecznie dość gości, którzy kradną pojazdy i nie rzucają "paczek". To nie MW2, gdzie mecz wygrywa się dzięki jednej osobie. Trzeba myśleć zespołowo i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...