Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

uuuu dzis trafil mi sie piekny meczyk na port valdez :> jako obrona wbilem sie z jakims-kims do apache'a i zrobilismy maly sajgon :D z przerwami na naprawe heli w pierwszej bazie[zostaly ostatnie 2 m-comy].

 

wynik: 25 moich fragow i pewnie tyle samo od pilota ;] [w koncu udalo sie nas skutecznie zestrzelic xD]

 

ehhh gdy sie trafi kumaty team to gra sie idealnie ;]

Odnośnik do komentarza

Przy wyborze rodzaju żołnierza masz teraz:

Assault

Assault +

Engineer

Engineer +

Medic

Medic +

Recon

Recon +

 

Ci z plusem to nowe wdzianka, nowe mundury USA są ciemniejsze, bardziej pasują do leśnych mapek, mundury nie mają wpływu na statsy.

Dla nowych broni są nowe piny (za ubicie 8 wrogów w rundzie i 5 z rzędu) oraz insygnia za zabicie 100 przeciwników.

 

BTW

Nowy Tracer pędzi jak laser, wreszcie jest czym bronic się przed helikopterami :]

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Ja już dzieliłem ten dodatek by było taniej więc nie ma problemu. Co do Tracerów to przesadzili z szybkością i to bardzo

 

Świeży News !!!

 

"Mogę Wam zdradzić iż kilka map otrzyma zmianę oświetlenia i pory dnia w stosunku do wersji znanej z multiplayera. Nie wiem czy wszystkie, bo widziałem dwie, ale... efekt jest świetny. Ponadto w Onslaught dostępne będą pojazdy (po obu stronach), a jedna z maszyn.... Was zaskoczy. Zwłaszcza mocno polega na pojazdach Atacama Desert (tak mówi info prasowe, mapy nie było na pokazie), mogę za to potwierdzić, że Nelson Bay jest raczej dla piechurów. Nasze drużynowe potyczki zapisywane są w globalnych rankingach, dzięki czemu wciąż możemy walczyć o lepszy wynik - swój lub pobicie innych"

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

 

Świeży News !!!

 

"Mogę Wam zdradzić iż kilka map otrzyma zmianę oświetlenia i pory dnia w stosunku do wersji znanej z multiplayera. Nie wiem czy wszystkie, bo widziałem dwie, ale... efekt jest świetny. Ponadto w Onslaught dostępne będą pojazdy (po obu stronach), a jedna z maszyn.... Was zaskoczy. Zwłaszcza mocno polega na pojazdach Atacama Desert (tak mówi info prasowe, mapy nie było na pokazie), mogę za to potwierdzić, że Nelson Bay jest raczej dla piechurów. Nasze drużynowe potyczki zapisywane są w globalnych rankingach, dzięki czemu wciąż możemy walczyć o lepszy wynik - swój lub pobicie innych"

 

Prawdę mówiąc nadal nie wiem dokładnie o co biega w tym Onslaughcie, czy to będzie kooperacja na zasadzie 1 drużyna przeciw NPC, czy przeciwko żywym graczom?

Odnośnik do komentarza

fajne jest sadzenie hedów z defibrylatora - jeszcze bardziej upokarzające niż dostanie kosy w plecy ;]

 

szczerze powiedziawszy to po patchu (PC) i zepsuciu noża w przypadku medyka defibrylator jest częściej używany niż kosa, bo przy trafieniu daje 100% szansę na zabicie

 

 

Wnioskuję, że mój skill podskoczył, bo wczoraj w trakcie jak niszczyłem zastępy przy pomocy mojego ulubionego combo CG+N2000 zostałem określony mianem nooba i mofo który nie potrafi celować (a rakiety wchodziły w cel jak w masło - nawet na drugim końcu Arica Harbor) :potter:

Odnośnik do komentarza

Co oznaczają ze złote (złote?) ikonki borni kiedy zaliczymi zgon (broń z której polegliśmy). Wczoraj widac bylo na tym pasku co wtedy wyskauje, np LMG ..SA, ale M95 SM i broń nie była biała tylko złota, albo jakaś taka. Zapewne to sprawka patcha ale nie wiem co to oznacznie sygnalizuje.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Znalazłem sposób na uprzykrzanie gry base kamperom. Gdy w moim składzie widzę cwaniaczka który czai się na helikopter biorę inżyniera z G3, staję nad krzaczkiem lub płotkiem za którym skitrał du.ps.ko, i zaczynam walić seriami zdradzając jego obecność obrońcom. Jeśli już biegnie do nowiusieńkiego, wspaniałego choppera którym nabije nieuczciwie tysiące punktów, wyciągam RPG i BUM. Wiadomości z bluzgami sfrustrowanych lamerskich małych burgerów są miodem dla mych uszu.

 

slodkie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...