Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

bo za bardzo gre upodobnili do coda...mi gdzieś ulecial klimat pierwszej czesci

gra stala sie szybsza wlasnie m.in przez okrojenie map

bf:bc1>>bf:bc2

 

aż tak, że upodobniło się do CODa to nie uważam, jednak faktycznie nie ma już atmosfery BAD COMPANY :diablo:

gra faktycznie jest szybsza, ale na szczęście do COD to jej daleko. ale tych map to mi bardzo szkoda, przestrzenie w jedynce urywały łeb i tam być dobrym snajperem to był szpan :unsure:

 

ja mam pytanie jak wlaczyc kody?

bo patrzac na to co ludzie wyprawiaja musze miec jakies.

sytacje :

@szpic: zmartwię cię, ale niektórzy naprawdę tak grają. cały czas na jednej mapie, jedną bronią, siedząc w jednym miejscu - to się wyćwiczą. przykro mi

 

PS. A już za niecałe 10 dni: Onslaught Mode... fajnie będzie pomęczyć w co-ope

dla przypomnienia: BBC2: Onslaught Mode - wrażenia i detale

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie od jakiegoś czasu że to tych starych broni nie da się dodać scopa(G3 lub Garant),ale tak patrze na filmik i chyba snajper biegał ze scopem do m14.

 

- G3 and Mk14 can now use the AR Marksman specialization.

 

czyżby to miało ukoić Twoje wkurzenie? [i moje też]

 

Punkty pośmiertne, w końcu! nie kupuje jakoś tego tłumaczenia ze to miało zapobiegać kamikadze-komando, jakoś nie raziły w oczy takie praktyki. Ogólnie, dobry patch, naprawia konkretne i uporczywe wpadki. Wcześnie? późno? Dobrze ze jest. :thumbsup:

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

suicide attack na czołg to też mi sie zdarza, ale przed chwilą wlasnie skonczylem gre gdzie barany bawily sie w kamikadze na mcom wpadając quadem oblepionym zapewne c4 i nieszczyli bez uzbrajania - to bylo wku&*jające. Ja rozwaliłem chwile wczesniej mcom podkladając c4, zgarnąłem 450pkt - mcom, uszkodzenia mcm + 1 kill, oczywiscie pozostając przy życiu wiec punkty wpadły.

Odnośnik do komentarza

Haha Yakubu, identycznie jak u mnie. Kupiłem sobie wersje z VIP CODEM a mój mondry brat sobie go wpisał jakby nigdy nic do siebie na profil, co prawda przestrzeliłem mu już kolana no ale 30zł za kod nie zwrócił. A czy inne mapy działają to jeszcze nie sprawdziłem, od paru dni konsola się kurzy z braku czasu. Widzę, że nowy patch wyszedł - trzeba więc sprawdzić :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Udało wam się zassać ten patch? Mi resetuje się konsola cały czas przy próbie pobrania, ale wieś.

 

to nie wina konsoli.

mi tez sie zresetowal slim gdy 1 raz chcialem pacza zassac.

za 2 razem bez problemu.

 

Tez mialem dzis wiadomosc " U suck poor noob sniper " gosc sie wkurzyl jak go ( snajpera ) chyba z 10 razy upolowałem

 

 

ps. tylko ja mam tak ze po tym patchu jesli sie rodze to zawsze mam za plecami przeciwnika lub leci mi na klate rpg?

gralem teraz z 30 minut i za kazdym odrodzeniem to samo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...