Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

z racji tego ze gra taniała zamierzam sie w nia zaopatrzyc i mam do was pytanie:

czy wybierac poszczególne misje z singla i w tych misjach urzywac broni których np. zdobywamy pod koniec gry a na poczatku ich nie mielismy (wybieranie wczesniej zdobytych broni w jakiejkolwiek misji w single).

 

Można powtarzać misje z singla, ale przed misją nie dobierasz loadout'a (z tego co pamiętam misję zazwyczaj zaczynasz z tym, z czym skończyłeś poprzednią, natomiast podczas misji spotykasz supply crate'y, w których możesz wybrać dowolne 2 bronie (bo tyle można nosić przy sobie maksymalnie) z tych, które wcześniej już zebrałeś.

Edytowane przez Shakal
Odnośnik do komentarza

Zauważyłem że teraz rozpędzony quad z którego spada zabity kierowca może zabić tez nas,wcześniej tego nie było.Dzisiaj 2 głupie sytuacje,raz z granatnika zniszczyłem nie dymiącego T-90(mógłbym domyślać sie że był zniszczony,ale wczoraj na Lagunie kolo zniszczył mi Bradleya nówke 1 granatem.),a druga to taka że rywalom zostało z18 ludzi my mamy 2 mcomy i nagle pojawia się napis że przegraliśmy

Odnośnik do komentarza

szybkie pytanie czy wszystko co jest w edycji limitowanej można odblokować póżniej w singlu?

"limitka" daje kod na broń do multi, nie singla. Można ją odblokować w multi przez zdobycie odpowiedniej ilości punktów daną klasą (w ciągu pierwszego dnia grania). Czyli jeśli masz wybór i jest różnica w cenie - bierz normalną :)

Odnośnik do komentarza

szybkie pytanie czy wszystko co jest w edycji limitowanej można odblokować póżniej w singlu?

"limitka" daje kod na broń do multi, nie singla. Można ją odblokować w multi przez zdobycie odpowiedniej ilości punktów daną klasą (w ciągu pierwszego dnia grania). Czyli jeśli masz wybór i jest różnica w cenie - bierz normalną :)

 

czytając opisy dowiedzialem sie ze pojazdy sa wytrzymalsze i jakies dodatkowe bronie do pojazdów również sie dosaje:

 

Edycja limitowana w porównaniu do edycji zwykłej zawiera odblokowane od razu 4 ulepszenia pojazdów oraz 2 klasyczne karabiny znane z gry Battlefield 1943. (W wersji zwykłej dostępne ulepszenia należy odblokwać w miarę postępów w grze )

 

- ulepszenie pancerza dla wszystkich pojazdów, zmiejszające uszkodzenia od pocisków wybuchowych i penetrujących,

- dodatkowy zestaw ofersywny ? montowane na pojeździe alternatywne źródło ognia do obsługi przez kierowcę pojazdu, znacznie zwiększające jego możliwości bojowe

- czujnik ruchu ? elektroniczny zestaw czujników wykrywający obecność wrogich jednostek w pobliżu pojazdu

- pistolet z lokaliztorem ? strzelający magnetycznymi strzałkami do oznaczania wrogich pojazdów. Dzięki niemu drużyna może śledzić , namierzać i naprowadzać rakiety na wrogi pojazd.

- karabin M1A1 ? niezawodny choć ciężki karabin. Zabójcza broń z rękach weteranów

- pistolet M1911 ? celny broń, ceniony za siłę swych pocis

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

 

 

 

 

czytając opisy dowiedzialem sie ze pojazdy sa wytrzymalsze i jakies dodatkowe bronie do pojazdów również sie dosaje:

 

Edycja limitowana w porównaniu do edycji zwykłej zawiera odblokowane od razu 4 ulepszenia pojazdów oraz 2 klasyczne karabiny znane z gry Battlefield 1943. (W wersji zwykłej dostępne ulepszenia należy odblokwać w miarę postępów w grze )

 

- ulepszenie pancerza dla wszystkich pojazdów, zmiejszające uszkodzenia od pocisków wybuchowych i penetrujących,

odblokowujesz to w czzasie gry

- dodatkowy zestaw ofersywny ? montowane na pojeździe alternatywne źródło ognia do obsługi przez kierowcę pojazdu, znacznie zwiększające jego możliwości bojowe

ostatni up do pojazdow, max 2 dni gry

- czujnik ruchu ? elektroniczny zestaw czujników wykrywający obecność wrogich jednostek w pobliżu pojazdu

nie wiem jak jest ale to mam caly czas jak wsiadam do auta a mam podstawowa wersje

- pistolet z lokaliztorem ? strzelający magnetycznymi strzałkami do oznaczania wrogich pojazdów. Dzięki niemu drużyna może śledzić , namierzać i naprowadzać rakiety na wrogi pojazd.

odblokujesz to, do niedawna calkowicie bez uzyteczny. teraz sie to zmienilo dopiero.

- karabin M1A1 ? niezawodny choć ciężki karabin. Zabójcza broń z rękach weteranów

tutaj nie pamietam czy to thomson ( odblokujesz go grajac ) czy to tez garand( wystarczy do konta zarejestrowac jakas wczesniejsza gre np bc1 i zagrac jakis mecz online tam )

- pistolet M1911 ? celny broń, ceniony za siłę swych pocis

do odblokowania

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Może nie jest to temat idealny na tego typu rozważania ale ostatnimi czasu wali mnie w twarz jedno. Coraz częściej wszelakie edycje kolekcjonerskie tracą na znaczeniu bo ich dodatki zostają wydane później jako DLC itp. Tak mamy z BF: BC2, podobnie z AC2 było chyba itp. Unikalne stroje z RDR też mają się pojawić do ściągnięcia niedługo. Wychodzi na to że jedyne co dają wersje kolekcjonerskie to dodatki papierowe, a osobiście nie jestem aż takim maniakiem by płacić 100zł więcej za artbooka i trzy pocztówki.

Odnośnik do komentarza

no ale ta limitka bc nie była typową limitką, była w tej samej cenie co zwykła (otrzymywali ją co zamówili preorder)

limitka byla dostepna w chyba w kazdym sklepie za 10zl wiecej.

Większość sklepów nie podbijała ceny, ale w empiku "limitka" była 30zł droższa.

 

edit: udało się komuś wbić do gry dziś? Bo ponoć w sklepie jest już zapowiedź vip map pack 4

 

edit 2: wyczytałem, że nie pokazała się zapowiedź map pack 4 :)

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie grę wczoraj i oto moje spostrzeżenia.

Zaczołem Single na HArd i nie spodziewałem sie że żeby przejsc wiekszosc lokacji to bedzie trzeba znależc jedna opcje eliminacji przeciwników bo reszta jest do niczego bo zaraz giniesz. Jesli nie wstrzelisz sie w z góry założony schemat to leżysz i zaczynasz od nowa - (pipi)owe to. Pozatym nie wiem jak można tak z(pipi) sprawe i w co 2 levelu co chwila SKACZE mi jasność ekranu w grze. Rusze celownik w góre jest jaśniej w dół - ciemno... WTF? i tak przez caly level (heart of the darkness) co chwile ckasze mi jasnosc, a to przy wchodzeniu do domu a to przy pochylaniu sie. Też tak macie? Można coś z tym zrobić? Ogólnie do gry trzeba sie przyzwyczaić bo nie jest to FPS do którego usiądziesz z marszu i zaczniesz rozpierdaLAćć. Trzeba poznac dokładnie wytrzymałość bohatera bo tej jest strasznie trudno dobrze okreslic podczas walki - czasami jest czerwono a czasami ginie do razu z bialym ekranem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...