Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam pytanie.

Poluje w All weapons bronze star.

 

aby to dostac musze miec tez braz z garanda i thomsona?

 

i pytanie czy licza do tego tez sie granatnik szturmowca i shotgun pod lufa?

 

Litwin mnie pewnie poprawi, ale z tego co wiem, to tak. Liczyą się również Antitank mines, itp. nie wiem jak z granatami dymnymi oraz defibrylatorem i wiertarką

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Witam panowie, mam gre na ps3 ale niestety w jęz ang. Istnieje możliwość ściągnięcia z neta spolszczenia?

 

NIE!!

 

A może być tak bardziej rozwinął odpowiedź i napisał że na PS3 nie ma polskiej wersji tylko na X0... Ea zrobiła nas w kakao tak samo jak z chwaleniem sie że mapy maja być za darmo... i do dzisiaj żadnej nowej mapy tylko same płatne dodatki hehe ehh te EA.

 

Mapy sa za darmo ea nigdy nie mowilo ze bda to nowe mapy. coop to nia mapy tak samo ciuchy a za map packi placic nie trzeba wiec o co ci chodzi?

Odnośnik do komentarza

Macie dziś lagi, czy jestem wyjątkiem?

tak sa dzis lagi.

 

da sie wyciszyc komus mic?

dzis jakis niemiec zapuscil dzwiek sonaru do mikrofonu.

to ja mu sie odplacilem jakims piskliwym dzwonkiem z komorki zapetlonym ;)

po 5 minutach blagal o litosc.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Macie dziś lagi, czy jestem wyjątkiem?

tak sa dzis lagi.

 

da sie wyciszyc komus mic?

dzis jakis niemiec zapuscil dzwiek sonaru do mikrofonu.

to ja mu sie odplacilem jakims piskliwym dzwonkiem z komorki zapetlonym ;)

po 5 minutach blagal o litosc.

wchodzisz w squad i naciskasz kwadrat

Odnośnik do komentarza

Vip Code dostaje się do każdej nowo zakupionej kopii Bad Company 2. Po wpisaniu go w menu gry otrzymujesz dostęp do dwóch czy trzech dodatków(mapy, Nelson Bay do Rush i jakaś do deathmatchu). Kupić oddzielnie go nie można, chyba, że sprzeda go ktoś kto go nie użył. Da się spokojnie grać bez kodu, ale za ww dodatki, czyli same mapy do różnych trybów będziesz musiał zapłacić.

 

Jeśli planujesz grać ostro online w Bada 2 to kupuj nówke, tudzież używany z niewykorzystanym kodem, jeśli tylko pokatujesz singla i trochę multi, olej to.

Odnośnik do komentarza

Kupić oddzielnie go nie można

Panie dobrodzieju, można go kupić przez ps store czy przez in-game store więc andronów nie pleć.

 

edit: vip daje dostęp do 2 map w conquest, 2 w rushu i po jednej do squad deathmatch i squad rush. IMO się opłaca dla samej Laguny Presy w rushu :) No i trzeba zaznaczyć że nie są to nowe mapy, tylko podstawowe, ale wykorzystane w innych trybie.

Edytowane przez oTOMo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

dodatkowo każą jeszcze płacić za standardowe mapy tym, którzy kupili grę używana... bardzo dobry marketing EA...

 

Nie wiem czy tego nie widzisz czy udajesz glupiego - jesli ktos kupi gre uzywana to EA nie ma z tego żadnego zysku, tylko potencjalne straty (bo ta osoba mogla kupic oryginal), a taki Vip code to mozliwość zrekompensowania sobie tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...