Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Pomysły graczy nie mają końca, widziałem już C4 na UAV oraz quadach. Dziś kolesie rzucali ładunki na Blackhawka i wlatywali w skrzynie. Fajna akcja na dwa razy, ale jak każdy zacznie tak grać to ta gra nada się do kosza.

 

no niestety musze przyznac Ci racje chociaz zdarzało mi sie to robic jak nie moglismy przebic sie przez obrone, najpierw mortar na dom pozniej uh-60+c4 i szybki final:)

Odnośnik do komentarza

moj team mnie dzis zniszczyl psychicznie do tego stopnia ze musialem wylaczyc gre...

 

na nowej pustynnej mapie wszedlem [gralem jako snajper] na jakies drzewo pomiedzy budynkami i mialem z tej pozycji calkiem fajny widok na okolice. mysle ok, posiedze tutaj chwile [camper mode on :>]

 

zabilem 2 ludkow i zszedlem, bo akcja przeniosla sie drugiego mcom'a [zmieniam pozycje]

pobieglem w inne miejsce i strzelam.. i cos tu nie gra... obrona mcoma skladala sie lacznie z 4osob w tym ja [moze]. mysle WTF?! gdzie te pedały?

 

przebieglem kawalek - widze naszych... fajnie kurwa... wylaczylem gre.

 

WIECIE CO ROBILI? PRÓBOWALI WEJSC NA DRZEWO Z KTOREGO ZSZEDLEM MINUTE TEMU. na oko 6 - slownie sześciu - debili kłębiło sie wokół jednego drzewa.

Odnośnik do komentarza

Multi w Bad Company 2 jest genialny. Zagrywam się już w tą grę od dłuższego czasu. Niestety każdego multi mogą zepsuć gracze. Są takie mecze gdzie wszyscy trzymamy się razem, działamy i jest na prawdę świetnie ale jak trafi się banda debili to po grze jest. Chłopaki z przeciwnej drużyny bronili mcoma chyba całą ekipą jaka była, a nasi co ? Pojedynczo biegali sobie dookoła budynku i ginęli............ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

dziwne dziwności proszę państwa, to ze nie rzadko gra lipnie nalicza kille po meczu to kazdy dobrze wie. Wczoraj jednak spotkało mnie większe zaskoczenie, mianowicie męcząc kolejnego shutgane zeby zrobić chociaż brązową gwiazdke wpadła mi odznaka ze ALL WEPONS bronze star, w sumie nic dziwnego, pomijając fakt ze do tego zaliczają sie tez bronie z płatnego dodatku... których nie używałem. W tej samej chwili zgarnąłem tez odznake ze ogólnie ALL BRONZE STARS, myślaem ze to dotyczy tez wszystkich pojadów , działek itp. Myślałem ze to dotyczy także 400mm shotgun dla assulta, ktorego trez wogole nie używałem..hmm.. Tak czy siak, w statsach wszystko mam. Ogólnie to był moj wyznaczony sobie cel :turned: te 2 odznaki [no i zniszczenie 500 pojazdów - tez wczoraj wpadło], teraz moge zacząć grać bez priorytetów przy wyborze broni : :wink:

 

ps. ze nie wspomne ze nie ma M1

Mogli by wkoncu to naprawic mam m1+bronie z dlc i dalej mi nie wpadlo :/

Odnośnik do komentarza

chyba dziś (zaraz) pojde do sklepu po BC2 w koncu

 

mam pytanie, ogolnie napalam sie na snajpera, i z tego co slyszalem (i widzialem na filmikach) w przeciwienstwie do MW2 snajper musi wziac pod uwage długosc lotu pociosku i jego tarjektorie, czyli nie celuje w przeciwnika tylko tam gdzie rpzeciwnik bedzie za ten ułamek sekundy gdy pocisk doleci - jak duzy wpływ ma to na rozgrywke i jak dlugo trzeba sie tego uczyc gdy gralo sie wczesniej w MW2 ? (chociaz gralem ze 3 miechy temu wiec nie mam świeżych nawyków)

Odnośnik do komentarza

no najlepiej trenuje sie grajac meczyk i strzelajac do ruchomych celow ;]

 

i serio wystarczy oddanie 5-10 strzalow żeby sie nauczyc, ze nie celujemy prosto w glowe tylko troche ponad, a przy wiekszych odleglosciach jeszcze wyżej ;]

na szczęście na poczatku dostajesz bardzo dobra snajperke, która mozna z powodzeniem grac az do odblokowania ostatniej, ewentualnie GOL'a

 

biegnij do sklepu.. JUZ!

Odnośnik do komentarza

chyba dziś (zaraz) pojde do sklepu po BC2 w koncu

 

mam pytanie, ogolnie napalam sie na snajpera, i z tego co slyszalem (i widzialem na filmikach) w przeciwienstwie do MW2 snajper musi wziac pod uwage długosc lotu pociosku i jego tarjektorie, czyli nie celuje w przeciwnika tylko tam gdzie rpzeciwnik bedzie za ten ułamek sekundy gdy pocisk doleci - jak duzy wpływ ma to na rozgrywke i jak dlugo trzeba sie tego uczyc gdy gralo sie wczesniej w MW2 ? (chociaz gralem ze 3 miechy temu wiec nie mam świeżych nawyków)

 

Ja od niedawna produkuje sie reckon'em, wiem moge podac ci kilka rad. Na dluzszy dystans musisz uwzglednic (co napisales powyzej), predkosc lotu pocisku oraz odelglosc ( trajektorie trza uwzglednic przy naprawde duzych odleglosciach)- celuj do ruchomego celu w okolice glowy, ulamek sekundy przed tym zanim "wleci" na celownik (takie head shoty daja mase satysfakcji). Na bardzo dlugi dystans, to juz trzeba byc hardcore'owcem. Celuj pare milimetrow powyzej "czubka glowy". Spadajacy pocisk moze uchwycic cel, a moze nie (mi tak wpadl tylko 1 headshot). Ja sie nie bawie w strzelanie z jednego konca mapy na drugi- fragi wpadaja wyjatkowo rzadko. Sniper to przede wszystki wsparcie taktyczne (namierzanie celu dla artyleri za pomoca lornetki), niszczenie pojazdow ciezkich oraz m-com'ow. A samo strzelanie ze snajperki, to tylko dodatek.

 

Ps. Tez ostatnio tak macie, ze grajac na Lagunie jestes w dryzynie sami przeciwko 12? Albo wcale nie ma graczy w drugiej druzynie.

Odnośnik do komentarza

jak maja same chinczyki to raczej mi nie wymienią... zwlaszcza że zobaczylem ze to chinczyk 2 sekundy po zdjeciu folii.. :/

 

nie spodziewalem sie porpostu takiego ruchania w dupe w zwyklym sklepie , swoja droga madgames.pl, jak by ktos u nich kupowal to niech uwaza :[

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

no jesli masz azjatycką to powiedz jeszcze jak jest z innymi DLC?

czy da sie kupić jakies dodatki weuropejskim sklepie? i mam też dodatkowy kod na broń (jakis kałach z tłumikiem) i gdzie mam wpisac ten kod zeby działał z azjatycką grą? czy zadziała jak wpisze w europejskim sklepie? czy musze zalozyc konto na azjatyckim?

czy moze bedzie sie dalo wpisac ten kod z poziomu gry?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

czy moze bedzie sie dalo wpisac ten kod z poziomu gry?

Kod VIP wpisujesz z poziomu gry, z tego co pamiętam to po kliknięciu w zakładkę sklepu. Pokazuje Ci się okienko i wklepujesz. Jak nie zrobisz tego od razu,to nie będzie problemu, możesz go wpisać kiedy Ci się podoba i wszystko jedno na jakim koncie.

 

Wątpię żeby dodatki typu onslaught zakupione w PSS, innego regionu niż gra działały z daną kopią gry. Jeszcze nie spotkałem się z takim przypadkiem, żeby taka kombinacja banglała.

Edytowane przez ziolo69
Odnośnik do komentarza

no jesli masz azjatycką to powiedz jeszcze jak jest z innymi DLC?

czy da sie kupić jakies dodatki weuropejskim sklepie? i mam też dodatkowy kod na broń (jakis kałach z tłumikiem) i gdzie mam wpisac ten kod zeby działał z azjatycką grą? czy zadziała jak wpisze w europejskim sklepie? czy musze zalozyc konto na azjatyckim?

czy moze bedzie sie dalo wpisac ten kod z poziomu gry?

 

Jak kupisz dodatki w EU to nie będą działały na 99%. Kod zadziała jak wpiszesz na EU, wpisujesz go z poziomu gry w zakładce store. Możesz zalożyc konto na HK żeby kupić dodatki,ale pozostaje tylko kupienie zdrapki na ebayu bo normalną kartę odrzuca.

Odnośnik do komentarza

kody juz wpisalem i oba zadziałały normalnie

 

narazie dodatki mnie nie podniecają, ale chyba bede chcial kupić ten dodatek z vietnamem... kurna ale (pipi)anie sie z ebayem i zdrapkami to sie odechciewa.. chyba juz wole opylić ta wersje i kupic europejską jak wyjdzie vietnam :P (jesli do tego czasu nadal pede podniecony bc2)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj troche pograłem na Atacamie(tylko tam chce mi się jeszcze grać) i w końcu wpadło mi 1000 killi z noża,teraz 2000 czeka :P W ogóle głupio to liczy,w stopce co mam ok.970 jest,na koncie oficjalnym 1005,nie wiem jak oni to liczą.Chyba po tym nowym update zalicza zgony towarzyszy w D 2.0,bo miałem26,ostatnio typka swojego przysypałem i mam 27.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...