Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nic nowego nie pokazali w trailerze,pewnie chcą by jeszcze pamiętać o Vietnamie.Przeżyłem szok,po tak długiej przerwie nie mogłem ogarnąć pole widzenia :P BC2 to nie jest szybka gra ale musze pograć kilka godzin by się w nią wczuć,albo grają tacy lamerzy albo ja taki dobry,bo rozegrałem 3 mecze i ratio poniżej 2,5 nie spadło :P Mi ściągneło w jakieś 15 minut i gra się ok,M14 z luneta jets dla mnie lepsze niż G3.

Odnośnik do komentarza

Pustki na mapach pojawiaja sie w godzinach od 2-3 w nocy do popoludnia. Najwieksze natezenie jest od 21:00- wtedy z mrocznych jaskin wychodza goscie z 50 lvl i klanowicze :)... a ja wciaz czekam na zalozenie neta, siedze tak i czekam na ekipe (obecnie korzystam z neta dzieki USB z karta sim w srodku. Co za (pipi) nie polecam)

 

 

G3 i M14 z red dotka (wersja PC).. ale chwila chwila, filmik 4 miesiace temu zostal zuploadowany :ninja:

http://www.youtube.com/watch?v=IEz8nU6mH2Y

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

G3 to wałek. To teraz zamiast hord z m60 beda biegac hordy z g3...

 

i o co chodzi z bug vs mcom na atakamie?

 

ps co do c4 to nic nie zmieni. zamiast 12 ładunków bedzie 24 czyli 4 osoby z skladu idealnie...

jesli chodzi o bug z C4 na atacama desert to nie wiem czy nie chodzi o miejsce w srodku miasta przy drugich m-comach, a konkretnie przy m-comie A. mozna bylo z pomieszczenia nad nim zrzucac C4 na ziemie (tak jakby na sufit z m-coma) i niszczylo to tak samo jakbys byl na dole w pomieszczeniu i oblepil go C4.

Odnośnik do komentarza

G3 to wałek. To teraz zamiast hord z m60 beda biegac hordy z g3...

 

i o co chodzi z bug vs mcom na atakamie?

 

ps co do c4 to nic nie zmieni. zamiast 12 ładunków bedzie 24 czyli 4 osoby z skladu idealnie...

jesli chodzi o bug z C4 na atacama desert to nie wiem czy nie chodzi o miejsce w srodku miasta przy drugich m-comach, a konkretnie przy m-comie A. mozna bylo z pomieszczenia nad nim zrzucac C4 na ziemie (tak jakby na sufit z m-coma) i niszczylo to tak samo jakbys byl na dole w pomieszczeniu i oblepil go C4.

 

Tez mi sei wydaje ze o to wlansie chodzi, nie znalem tego sposobu, ostatnio widziałem jak moj team tak robi.

 

Edit: Aaaa, no mi też chodzilo o Arica a nie o Atacama ;)

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Optyka nie jest lamerska,bo albo wszystkie bronie ją mają i decyduje skill a nie że ja typa nie widze a on mnie tak,albo tak jak Vietnamie tylko muszka.O dziwo najlepsze statsy miałem jak wszystko zerowali i grało sie podstawowymi broniami bez optyki.

 

ha! mialem podobnie, zadziwiająco dobrze mi szło tego dnia gdy wszyscy biegali z podstawowym zestawem z powodu awarii :thumbsup: jacyś tacy zagubieni ludzie sie wydawali ;) to jest jeden z największych atutów Vietnamu imo.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, optyka w tej grze to jedna z największych lamerstw jakie można sobie wyobrazić. Nie gram z optyką na żadnym automacie, jedynie przy snajperkach zamiast normalnej lunety biorę ACOG'a (co jest logiczne). Jednak gdy widzę takiego nooba z Abakanem i x4 to mnie krew zalewa. Albo jeszcze gorzej - największymi pajacami są ci, co biegają z uzi i x4 - przecież ta optyka jest wtedy większa od samej broni :P

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja biegam z abakanem 4x zoom (z kazdym automatem jaki posiada assault), to naprawde ulatwia zycie... Pretensje miej hivonzoo do tworcow gry, nie do graczy. Bo gracz wykorzystuje wszystkie dostepne opcje/ulatwiacze aby mu sie "zabijalo" jak najlatwiej. Ja niestety nie doszedlem jeszcze do poziomiu zeby grac z zamknietymi oczyma. :) pzdr

 

Ps. I jak tam jak sie gra M14 lub z G3 z red dot badz ACOG. Macie rekordowe killstreaki? :0

Odnośnik do komentarza

Ps. I jak tam jak sie gra M14 lub z G3 z red dot badz ACOG. Macie rekordowe killstreaki? :0

 

tiaaaa - ja robię drugie podejście przy ściąganiu patcha - pierwsze skończyło się zawieszką po 31%....

G3 to moja ulubiona broń, pierwsza platyna... jak mi dadzą reddota to ja jestem mega szczęśliwy. @danielskii jest jedyną osobą którą znam, która lubi biegać z M14 więc myślę, że będzie ciekawie.

 

no nic narazie retuszuję zdjęcia córki i czeeeeeeeekam aż sciągnie. a idzie bardzo słabo (177 minut...)

Odnośnik do komentarza

Ja się dziwie hiv ze ciebie jeszcze nie nominowali do nagrody Nobla w dziedzinie granie w BC2,jak jesteś prawdziwym fighterem to graj normalną optyką,przystosowaną dla snajperki.

ja czekam na dodanie acog do pistoletu :)

to bylby ogien np rewolwer + x12 zoom

albo sg+ nawet te x4 lub x12 :potter:

Odnośnik do komentarza

Czytając niektóre komentarze można pomyśleć, że w tej grze można tylko grać karabinami bez optyki (bo są lamerskie), snajpami (konicznie z acogiem, bo x12 jest dla cieniasów). Broń boże m60 czy inne lkmy, bo zostaniesz nazwany noobem. A o uzi z celownikiem x4 mówić nie muszę - oczywiste jest to, że tym nie można grać, bo celownik jest większy od broni! OH NOES!

 

Ludzie, wrzućcie na luz, grajcie czym chcecie, gdzie chcecie, jak chcecie.

Jeszcze trochę i będzie jak z COD, nie grać p90, granatnikami, bazookami, shotgunami, akimbo etc.

Ja lubię grać wszystkim po kolei - trochę snajpy i kamperstwa, trochę assaulta czy to karabin z optyką czy to z saigą, engineer z carlem albo rpg plus jakiś smg, kamikaze z c4 na mcomy, medykiem rzadziej - nie pasuje mi trochę jego styl.

Ale jak widzę gościa, który nazywa innych noobami, bo grają dostępnymi w grze brońmi to mnie krew zalewa. Nie widzę w tym sensu.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...