Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

kajs czytalem ze jest jakis eksperymentalny system gdzie zolnierze piechoty maja na jedno oko wyswietlacz z mapa terenu i inni moga zaznaczac wrogów ;)

 

to chyba w ksiązce Toma Clansy'ego ;)

Istnieje takie cos - na Discovery jest program o nowoczesnym uzbrojeniu, pamietam ze kiedys tam to pokazywali.

Jak się wpisze LAND WARRIOR w googla (a jeszcze lepiej w youtube) to ciekawych rzeczy można się dowiedzieć :) Tylko, że właśnie na wikipedii wyczytałem, że ten projekt został wstrzymany w 2007 roku, ale zobaczyć warto (można się np. dowiedzieć że Polska też prowadzi badania w podobnym kierunku pod pseudonimem "Projekt Tytan" :) )

 

Ja też uważam "trójkąciki" za protezę komunikacji głosowej, a Selecta używam chyba częściej niż spustu :)

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

 

Ja też uważam "trójkąciki" za protezę komunikacji głosowej, a Selecta używam chyba częściej niż spustu :)

 

he, mam dokładnie tak samo, ba, select wciskam zanim nacisne spust - co czasami nie wychodzi mi na korzyść. Nawyk wyniesiony z normalna gdzie spotowalem wszystko co tylko sie ruszyło, na HC odgrywa mniejszą role to fakt ( w przeciwieństwie do spotowania przez headset) ale jak szlysze ze ktos zaspotował to się rozglądam. Szkoda ze nie dodali do tego "enemy!" np "enemy on your six!" albo coś, to by było zdecydowanie lepsze.

Odnośnik do komentarza

w mam pytanko czy mozna zobaczyc jaki mam poziom życia? chodzi mi glownie o to ze nie wiem czy biore apteczki od medykow:) tzn oni rzucaja a ja do nich podchodze i one "nie znikaja" tylko caly czas leza wiec nie wiem czy one cos daja czy nie?:)

oprocz sykniecia masz przeciez krew na ekranie. Jak ekran jest czysty i piekny jak na poczatku jestes zdrowy;)

Apteczki leza tak dlugo az medyk nie rzuci gdzies nowej. Wtedy stara znika

Odnośnik do komentarza

To że istnieje taki patent to tylko myśl przyszłości,nie istnieje to na polu walki w codziennym życiu,nazwa gry to Batllefield bad company,a nie future battlefield bad company :P

 

 

P.S.Kuva brak mi słów do zliczania dog tagów,wcześniej nie zaliczyło mi 3 kosy jak wkur.wiającego ruska(rak_ek 50 lvl),dziś nie podliczyło,mimo iż na konsoli jest pokazane 3 kosy dla innego 50 lvl i 4 kosy dla polaka(mimo iż widnieje u niego w nemesis),po co mi biegać i ich udu.piać skoro takich podstawowych statsów nie nalicza poprawnie.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

To że istnieje taki patent to tylko myśl przyszłości,nie istnieje to na polu walki w codziennym życiu,nazwa gry to Batllefield bad company,a nie future battlefield bad company :P

 

 

P.S.Kuva brak mi słów do zliczania dog tagów,wcześniej nie zaliczyło mi 3 kosy jak wkur.wiającego ruska(rak_ek 50 lvl),dziś nie podliczyło,mimo iż na konsoli jest pokazane 3 kosy dla innego 50 lvl i 4 kosy dla polaka(mimo iż widnieje u niego w nemesis),po co mi biegać i ich udu.piać skoro takich podstawowych statsów nie nalicza poprawnie.

dlatego tez ja dogtagi olalem juz dawno. Nie dosc ze zle nalicza to duzo sie ryzykuje ze sie noz wbije nie tam gdzie trzeba i za chwile oponent magicznie Ciebie ubiej.

jak widze goscia takiego leci kula w tyl czaszki i biegne dalej

Odnośnik do komentarza

Jakich dodatków używacie najczęściej do pojazdów? Ja jezdziłem z alt. fire od czasu jak go odblokowałem, ale teraz mi sie odwidziało. Tzn zależy to od mapy, ale jeśli przeciwnik tez ma pojazdy opancerzone to jade z qucik reload albo zoomem.

 

W zależności od ukształtowania mapy i czy występują pojazdy u przeciwnika

- jeśli przeciwnik nie ma czołgów lub ma lekkie i występuje gęsta zabudowa (QUICK RELOAD)

- jeśli przeciwnik używa tracerów, UAV i na dodatek śmigłowca (SMOKE) Zauważyłem że jak stoisz w chmurze i dostajesz od apacha to za mniejsze obrażenia

- przeciwnik ma czołgi i to dużo (DAMAGE+)

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza

W zależności od ukształtowania mapy i czy występują pojazdy u przeciwnika

- jeśli przeciwnik nie ma czołgów lub ma lekkie i występuje gęsta zabudowa (QUICK RELOAD)

- jeśli przeciwnik używa tracerów, UAV i na dodatek śmigłowca (SMOKE) Zauważyłem że jak stoisz w chmurze i dostajesz od apacha to za mniejsze obrażenia

- przeciwnik ma czołgi i to dużo (DAMAGE+)

 

POZDRO

 

nie używasz w ogóle AltFire?

Odnośnik do komentarza

Nawet na UAV używam smoke. Oznaczam dymem cele dra drużyny lub robię im zasłony np. do podłożenia ładunków albo żeby sobie bezpiecznie przebiegli jakiś dystans. Alt fire zbyt przyciąga uwagę i złość oponentów no i można szybko blachę zarobić a nie o to chodzi.

 

Łebi ale ja nic nie chciałem mówić :P

 

No ja myśle !! Szkoda ze 50te levele bedą miały wszystko odblokowane w Vietnamie już od startu. Od ręki bedą wymiatac...

 

Mogę się zrzec tego przywileju za browara :D

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

Widze ze sie fajnie bawicie kosztem Litwinka :P W HC też jest spotowanie,tylko przez headset i to właśnie bardziej odpowiada rzeczywistości a nie trójkąciki(a nie kwadraciki :P ) nad głowami,jest to grube nadużycie,gdyż często nikogo nei widać a wystarczy że wciśniesz select i się np. krzaki podświetlają :P Ja lubie grac na normalu,tyle kos co mi tam wchodzi to poezja :D

 

Z tymi kosami na normalu to się zgadza. Raz dołączyłem do kolesia na normalu w połowie Nelson bay i nie miałem teamu. Zdjąłem 11 blach w ataku a później w obronie 9. Już kiedyś wspominałem gracze na normalu za bardzo polegają na tym co widzą a nie na instynkcie czy słuchu.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem kiedyś używane BC2 z ponoć nieużytym vip-code. Da się jakoś sprawdzić czy faktycznie jest nieużyty, bez strachu o przypadkowe wykorzystanie go 2gi raz (mam już 1 ze swojej pierwszej kopii)?

 

Zeby spr to trzeba wpisac. Innej metody nie ma a to grozi wykorzystaniem kodu wiec lepiej nie probowac

zawsze można napisać do pomocy technicznej ea i podać nr kodu z pytaniem czy jest już przypisany, raczej odpowiadają

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj, pierwszy raz doświadczyłem kretynizmu w BC2. W Conquest na White Pass, na bazie A (fabryka) typki z przeciwnego teamu zasiedli do Bakchy i równo przez 10 min. redukowali skutecznie nasze tickety, z 250 do 85. Przez ten czas NIKT z mojej drużyny nie raczył rozwalić transportera. Oczywiście oprócz mnie, ale co mogłem zrobić respiąc się w bazie otoczonej wrogami? Udało mi się trafić Bakchę z Gustava, zostając przy tym skoszony z działka. I tak kilka razy, bo nie miałem żadnego wsparcia. Niech ktoś z foruma zagra wreszcie ze mną, gdyż chcę poczuć prawdziwą zespołową grę :teehee:.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...