Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Tribute to my team polecam

filmik nie pokazuje nic ciekawego, chaotyczny zlepek nudnych slow-mo elementów...

Do tego podkład - orygnał Bad Company jest nieporównywalnie lepszy niż toto ;/

 

bieda panie, nie ma czym sie chwalic...

 

No szału nie ma, ale ktoś lubi się programem do montażu pobawić, jakby się trochę postarać to moglibyscie sensowne filmiki robić. Ale tak to bida

Ps. Widzę ze grywasz z kolejna maniaczka HC - marleną. Eh ja Was nie rozumiem :teehee:

Odnośnik do komentarza

ok moje pytanie-czy może ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi brońmi SA? Są na żółto i mają ten dopisek. Tak samo widzę,że niektórzy gracze mają ciut inne camo niż normalnie, o co kaman? Byłem offline sporo czasu i dopiero wracam do gry, cały czas dogarniam na nowo więc nie bić ; F

 

To sa dodatkowe bronie i kamuflaz tzw Specact. Do kupienia dla kazdej klasy. Ja mam jedynie dla medyka bo ta czerwona czape z daleka bylo widac a medykt SA ma juz normalny beret

Odnośnik do komentarza

ok moje pytanie-czy może ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi brońmi SA? Są na żółto i mają ten dopisek. Tak samo widzę,że niektórzy gracze mają ciut inne camo niż normalnie, o co kaman? Byłem offline sporo czasu i dopiero wracam do gry, cały czas dogarniam na nowo więc nie bić ; F

 

To sa dodatkowe bronie i kamuflaz tzw Specact. Do kupienia dla kazdej klasy. Ja mam jedynie dla medyka bo ta czerwona czape z daleka bylo widac a medykt SA ma juz normalny beret

 

thx za odpowiedź. Same bronie różnią się jakoś statami czy po prostu jest to opcja dla leniwych, którym nie chce się odblokować czegokolwiek?

Odnośnik do komentarza

Panowie mam dość banalne pytanie: na jakim gracie sensivity? Czy pół paska wystarczy do sprawnej gry?

 

ja mam jakies 70% :blush: sprawnośc gry to ocen na podstawie swoich wyników, pasek czułości ci tego nie powie ;) ale połowa to raczej za mało.

 

 

 

thx za odpowiedź. Same bronie różnią się jakoś statami czy po prostu jest to opcja dla leniwych, którym nie chce się odblokować czegokolwiek?

 

2 x NIE, nie róznią się sstatami, jedynie wyglądem, i nie - nie są do odblokowania chocby dla najbardziej pracowitych ;) mozna je jedynie kupić.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

ja mam pasek sensivity ustawiony gdzieś do 60% ponieważ jak miałem go ustawiony do 100% to było za szybko, zwłaszcza snajperem gdy mierze heda to mi gdzieś celownik uciekał :D

 

Rozi dodaj mnie do znajomych, polatamy heli czy coś w ten teges :)

 

Zwykły UMP ma też 25 naboi :)

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Jeśli grasz na punkty to przy broni spectact po 8 killach w rundzie masz dodatkowe 100 punktów.

Panowie mam dość banalne pytanie: na jakim gracie sensivity? Czy pół paska wystarczy do sprawnej gry?

 

90%. podciagnij sobie czulosc i ucz sie tak grac, na polowie paska obracasz sie jak slimak.

 

mam 100% i jest dalej za wolno w niektórych sytuacjach

Ja gram na czułości w okolicach 50%. Doszedłem do wniosku, że jak ktoś strzela do mnie z tyłu to i tak nie zdążę się obrócić i przycelować, więc wolę większą precyzję w mierzeniu.

Odnośnik do komentarza

Ja gram na czułości w okolicach 50%. Doszedłem do wniosku, że jak ktoś strzela do mnie z tyłu to i tak nie zdążę się obrócić i przycelować, więc wolę większą precyzję w mierzeniu.

 

Oj zdziwiłbyś się nieraz jakby ci to dupę uratowało w niektórych sytuacjach. Sensitivity mam ustawione na 100%, ale dla mnie i tak to trochę za wolno, szczególnie jak się gra Reconem.

Odnośnik do komentarza

Ja sie ciesze ze wychodzi Vietnam ,w koncu wojna jaka lubie:) (brak red dotow,i innych )

DLC od EA ciesza sie popularnoscia (1943 ciagle full lobby mam)

Nawet gracze komputerowi maja recenzje o Vietnamie

http://g4g.pl/bad-company-2-vietnam-relacja-z-test%C3%B3w

 

Najlepsze podsumowanie tego dodatku do BC2.

Ludzie Ze skillem i okiem sokoła pokażą na co ich stać bez Celowników Red Dotków czy granatników
Odnośnik do komentarza

dzis live chat z tworcami bf http://www.ea.com/1/live-chat

 

zaq - zresetowali Ci statsy?

 

co do skilla, uważam, że używanie reddota i innych przyrządów nie ma nic do tego. ja spokojnie platynę G3 zrobiłem jak jeszcze nawet w planach optyki nie było. A chyba granatniki będą ....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...