Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

ktos oprocz mnie ma teraz problem z znalezieniem jakiejkolwiek gry?

nie wazne czy podstawa czy vietnam?

 

Wczoraj wieczorem były takie jaja. Nigdy przez cały rok nie miałem komunikatu "Nie można znaleźć gry", a wczoraj wyskakiwało zarówno w Vietnamie jak i podstawce. Można było tylko dołączyć do znajomych. Ok 22:00 zaczęło znów działać.

Edytowane przez Rokkyu
Odnośnik do komentarza

Nie wiem ludzie może ja jestem jakiś inny ale od tygodnia nie miałem większego problemu z levelami od 3 dni żadnych. Poza tym zdarzają się puste servery chodź wczoraj naparzałem na pełnym do piątej rano i szkoda było wychodzić (w butelce jeszcze coś było hehe) ale generalnie to ja nie mam z tym problemu. Robię skład 4 osoby, wchodzimy... o 3 osoby w przeciwnej... wychodzimy do 3x sztuka i jest OK trwa to może z 5minut. POZDRO

 

ps. co mają powiedzieć BOpowcy jak tam nawet składem pełnym wejść nie można bo wywala notorycznie nie wspominając o lagach

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

Ja również przedwczoraj i wczoraj nie uświadczyłem braku perków, a grałem w "szczycie". Co ciekawsze, wczoraj podłączyłem się do jakiegoś meczu, zdążyłem nabić 1 killa, zginąć 3 razy, mecz się skończył a w podsumowaniu dostałem 15000 award score za nic(nie dostałem ani jednego pina bo drużyna przegrała). Traktuje to jako zadośćuczynienie za wcześniejsze problemy :) Żeby nie było - statsy nadal mi się wywalają i potrafi nie pokazywać aktualnych. No i nie miałem problemów z dołączeniem do meczu.

No i ma wejść nowa mapka z samolotami i śmigłowcami do bety battlefield play4free za 2 dni, więc jakoś się przeżyje do dema kz3 :)

 

btw, mam kod dla 5 osób do bety play4free, więc jak ktoś chętny to na priva.

Odnośnik do komentarza

ja już mam dość. odpuszczam. ile można walczyć ze słanym online. sprzedaję to w cholerę. najlepsza gra multi (obok KZ2) w jaką grałem pokonała mnie słabymi serwerami, resetami statystyk, wywalaniem i długim szukaniem meczy. świetny, wręcz uzależniający gameplay sprzedaję w cholerę bo mam dość użerania się, czekania i grania bez levelu. Za stary jestem na czekanie, po pracy, zabawie z dzieckiem, poświęceniu czasu żonie, ostatnią rzeczą na jaką mam ochotę to czekać to aż mnie coś gdzieś łaskawie połączy. szlag by trafił

kozbinio do zobaczyska w KZ3. ja tez juz odpuscilem bc2 idzie na wymiane za dead space2 jutro i nadrabiam singlowe zaleglosci, miejmy nadzieje ze kz3 bedzie taki jakiego sie oczekuje:)

Odnośnik do komentarza

(...)dostałem 15000 award score za nic(nie dostałem ani jednego pina bo drużyna przegrała). Traktuje to jako zadośćuczynienie za wcześniejsze problemy :) (...)

 

nabiło ci po prostu ostatnie insygnia za bronie na brąz, pewnie na pożegnanie

 

jak pozostali po roku zayebistej gry niesamowitych akcji i świetnej współpracy pożegnam się na jakiś czas , do czasów problemów na serwerach K3 (oby nigdy) co prawda jeszcze miesiąc, ale beta demo K3 pozwoli sie lepiej przygotować jak rok temu demo BBC2 (najlepsze demo jakie ograłem do tej pory)

Odnośnik do komentarza

litwin jak mi o tym napisales wczoraj normalnie wykrakales. po 20 min walki, zeby polaczyc sie na jakiejkolwiek mapie, przez caly dzien mialem multum akcji gdzie po zgonie z niedowierzaniem patrzylem na 100% zdrowia przeciwnika po tym jak zawsze z 2-3 strzaly z saigi wchodzily w niego. moze cos z saiga albo ogolnie detekcja trafien w shotach padla lekko.

Odnośnik do komentarza

No od jakiegoś czasu detekcja trafień pada na ryj,mówiłem nie raz Daro podczas gry ze wale w typa i normalnie pojawiają się takie białe kreski jak w niego pocisk wchodzi,a coraz częściej mam tak ze strzelam i nie ma tego,raz wywaliłem cały magazynek z AK47 i zero obrażeń,jest to o tyle wkurzające że jak ktoś biegnie na kose to nie wiadomo czy strzelać czy kosić,bo i w jednym i drugim wypadku jest 50/50 że trafie(nóż też zwalili).

Odnośnik do komentarza

wystawiam BFa na pewnym portalu aukcyjnym i robiłem zdjęcia. podczas fotografowania przeczytałem dokładnie okładkę i okazało się , że na okładce jest nasz kolega nożownik @Litwin! Nic się nie chwaliłeś kolega, że Ciebie wzięli na okładkę. Ale jak już się dostałeś, to chociaż mogłeś dopilnować, żeby literówki Ci w ksywce nie zrobili....

 

litwin.jpg

Odnośnik do komentarza

wystawiam BFa na pewnym portalu aukcyjnym i robiłem zdjęcia. podczas fotografowania przeczytałem dokładnie okładkę i okazało się , że na okładce jest nasz kolega nożownik @Litwin! Nic się nie chwaliłeś kolega, że Ciebie wzięli na okładkę. Ale jak już się dostałeś, to chociaż mogłeś dopilnować, żeby literówki Ci w ksywce nie zrobili....

 

litwin.jpg

 

U mnie na okładce siedzi w Apachu :P

 

No od jakiegoś czasu detekcja trafień pada na ryj,mówiłem nie raz Daro podczas gry ze wale w typa i normalnie pojawiają się takie białe kreski jak w niego pocisk wchodzi,a coraz częściej mam tak ze strzelam i nie ma tego,raz wywaliłem cały magazynek z AK47 i zero obrażeń,jest to o tyle wkurzające że jak ktoś biegnie na kose to nie wiadomo czy strzelać czy kosić,bo i w jednym i drugim wypadku jest 50/50 że trafie(nóż też zwalili).

 

 

Dlatego sprzedałem ci inny sposób na takich typów. Wtedy co ci goście podjęli z nami walkę na noże po kilku sprzedanych mi kosach przestałem do nich strzelać tylko czekałem aż podejdą na odpowiednią odległość i kosa i kosa i kosa Przestali

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawosci sprawdzilem statsy tego kolesia o ksywie L-Twin. Facet rozegral 20 min, i a konto istnieje tylko na Ps3. Nick zostal stworzony pewnie na potrzeby trailera albo okladki. Wolabym aby moj znajodowal sie na okladce, a nie jakiegos tam gala anonima. :)

 

Wczoraj mialem sytuacje bez precedensu. :) Ja i typ z druzyny przeciwnej mielismy po tyle samo punktow. I kto dostal ace pin? Zarowno on, jak i ja. :)

 

Jak gram sam na HC w podstawce, to jest dramat. Strzelaja do mnie z 4 stron swiata- kule swiszcza z pn, pd, ze wschodu i zachodu, jakbym byl jedynym widocznym obiektem na mapie. <_<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...