Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj piekna gra

gramy w 4 osobowym skladzie.

Nagle u jednej osoby pojawia sie odliczanie na srodku mapy ( szary ekran i 10 sekund)

u mnie na zoomie w snajperce obraca sie ekran ze ziemie mam na gorze a niebo na dole

u 2 pozostalym nie wiem co i nagle 4 zwiechy konsoli ;D

Odnośnik do komentarza

Ale w(pipi) :/ Właśnie sobie przeglądam nemesis dog tags i są tam wszyscy prawie(oprócz 1)którzy sprzedali mi kose,ale jak wchodzę an ich profile to mnie nei ma w osobach,które się zrewanżowały i nie pisze tu o jednym czy dwóch przypadkach,tylko ok. dziesięciu. Nie kupie B3 dopóki nie bede miał pewności ze ich serwery działają dobrze i wszystko zliczaja.

Odnośnik do komentarza

Ja sie wcale nie dziwie, ze sa problemy ze statsami. Graczy w BFBC2 jest okolo 5 mln, non stop ludzie graja, serwery musza byc niewiarygodnie przeciazone przeliczaniem tylu informacji (megaterabajtow?). A statystyki tutaj nie sa proste, one uwzgledniaja praktycznie wszystko... Nie wiecie moze czy (albo gdzie) mozna znalezc statystyki z kazdej rozegranej rundy?

 

Ta miejscowka Litwin na Hill 137, przy brzegu malej wysepki, na granicy szarej sterfy (tam niefortunnie sie responowalem za toba, i musialem plynac wplaw, bo Daro akuart musial zginac :)) jest genialna do snajpienia. Nawet na normalu malo kto mnie tam namierza. Kolesie chodzili przy brzegu rzeki (po drugiej stronie), wchodzili na wgorza, w chooj nie nie mogli mnie znalezc. :):lol:

 

Dlaczego m16 w vietnamie takie slabe jest? :down:

Odnośnik do komentarza

Hej, kupiłem właśnie BF:BC2 Vietnam na PS3 i nie mogę się zalogować do sieci EA. Po włączeniu BFa i próbie zalogowania się wyskakuje monit o zaakceptowanie licencji gry oraz podanie hasła do konta EA. Niestety za każdym razem wyskakuje że nie można stworzyć konta.

Do tego zwykły BF też nie chce działać, też nie może się zalogować. Czy to coś po stronie EA czy u mnie?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj mnie tez co chwile wywalalo, a jak juz sie udalo zalogowac to na Oasis bylem kompletnie sam :) dziwne uczucie byc samotnym.

 

Mogłeś na spokojnie pozwiedzać mapkę ;) Apropo - skąd na Oasis psy ujadają?

 

Wczoraj grałem 2-3 godzinki i żadnych zwiech nie zaliczyłem. Serwery pełne i w dodatku pełne leszczy do rozwalania!:D

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ale zwalili ten online,co chwila wywala i nie zalicza wyników,dobrze że mam już 50 lvl i nie musze go robić.

Jak tak przegladam ten temat i piszecie jakie sa problemy z serwerami to coraz bardziej sie ciesze ze gram na xbox. Sony powinno tez wprowadzic platne multi,ale opcjonalnie chcesz grac na dobrych serwerach plac 50euro rocznie a jak chcesz grac na serwerach developerow to masz za darmo.Moim zdaniem sony nie potrzebnie to darmowe multi wprowadzalo tylko ludzi zniechecaja/wku.rwiaja. Zamiast robic psn+ dali by platne multi i wydaje mi sie ze duzo wiecej osob by ztego korzystalo niz z psn+

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...