Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

No, koles niezly jest... Zauwazylem, ze wiekszosc montage reckon'em jest z PC. Az chcialoby by sie przesunac ten pasek z sensitivy na konsoli jeszcze o kolejne 100%. Obecny max mi nie wystarczal. :)

Jak gralem z niskimi levelami, zauwazylem ze sporo z nich gralo na deafult'owym ustawieniu sensitivy (czyli jakies 30%). Obracanie przy tej czulosci, to masakra... Juz wiem skad te moje rekordy. :)

 

Mozna w BFBC2 zaimplementowac system punkttacji z COD?... Mozna! Mozna airstrike, buzzkils, tactical nuke w BFBC2?... Mozna! Watch this! :)

http://www.youtube.com/watch?v=kSlzFxbn5B8&feature=related

Odnośnik do komentarza

Matchmaking jest tragiczny. Albo gwlace, albo jestem gwalcony (dzwinie brzmi, ale coz :whistling:). Raz mnie wrzuca do meczu, ktory sam moge wygrac i ratio 15.5 a nastepnym razem ledwo z respa wychodze :confused: Nie mam pojecia jak system dobiera graczy, ale robi to w sposob okropny

bez kitu, nie wiem co się dzieje. od dłuższego czasu nie miałem ani razu wyrównanego meczu. albo gnietliśmy przeciwnika tak, że nawet nie miał szansy na dobrego respa albo sami dostawialiśmy bęcki tak, że naginaliśmy walki tylko z bazy 0_o

Odnośnik do komentarza

Matchmaking jest tragiczny. Albo gwlace, albo jestem gwalcony (dzwinie brzmi, ale coz :whistling:). Raz mnie wrzuca do meczu, ktory sam moge wygrac i ratio 15.5 a nastepnym razem ledwo z respa wychodze :confused: Nie mam pojecia jak system dobiera graczy, ale robi to w sposob okropny

To bolączka BF:BC2 od samego początku. Wczoraj sporo grałem w Vietnama i miałem to samo. Albo robiłem siekę i przypinki zebrane w jednym meczu nie mieściły mi się na ekranie, by zaraz w następnej rundzie skończyć z ratio rzędu 0.25 i 2-3 killami :/

 

Choć miałem wczoraj kilka miłych niespodzianek. Na przykład w Vantige Point skaczę ze skały na przeciwnika, spadam obok niego i z noża. Myślałem że jak to zwykle nie załapał, więc w szamotaninie robię poprawkę, a tu okazuje się że było ich trzech. Zaliczyłem dwa dog-tagi, dopiero ten trzeci koleżka mnie położył z LKMu :D

Inna miła rzecz to niezwykły, niemal maniakalny upór we wjeżdżaniu w moje miny w wykonaniu drużyny przeciwnej. Zaliczyłem wczoraj ze 30 kill samymi minami :P

Edytowane przez MarekZet
Odnośnik do komentarza

Pytanie nie koniecznie na temat samej rozgrywki... ale jako specjaliście może będziecie potrafili mi doradzić.

 

Gdzie mógłbym w miare tanio zakupić kod VIP?

I przy okazji - oglądaliście pudełko od gry? ;) Z tyłu jest napisane - odnośnie kodu vip - "single use code expires April 1, 2011" :)

kurde a ja nadal mam nie uzyty kod :(

Odnośnik do komentarza

Znowu normal :P Filmik fajny,ale nie daje odpowiedzi na nic,bo i mi sie zdarzały serie po 10-12 killi pod rząd

 

W ciagu 40 sekund i snajperka 4x? Poza tym na normalu strzal w klate( z bliska) oraz glowe gwarantuje natychmiastowy zgon, a na HC -to jak ktos napisal wczesniej- kolesia mozna ubic strzelajac w piete. :)

 

 

kurde a ja nadal mam nie uzyty kod sad.gif

Ty szpic od miesiecy grasz bez VIP??? :blink:

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...