Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

godzina gry i porcja bugów spowodowala ze calkowicie stracilem nadzieje z ludzi co graja w bc2.

skonczylo sie to rezygnacja z preordera z bf3. I obietnica ze nigdy nie kupie zadnej nowej gry od DICE. Bede kupował uzywane z nadzieja ze wkoncu upadna...

Odnośnik do komentarza

Zabicie sie nawzajem ma sens. W paintballu tez sie zdarzaja akcje ze strzelam do kumpla i w tym czasie zgarniam kulke w maske. Z ostra amunicja bywa podobnie. nie ogladales westernow? :)

No mnie tez bugi wkurzaja. Ale najczesciej jestem zly na swoja lamerska gre. Sa gry gdzie mam k/d ratio powyzej 1,6. Ale sa tez takie gdzie mam 0,4 :) PORAZKA. No i te noze... biegne za kolesiem. Macham kosa 3 razy i dupa. On sie odwraca i kosa. Nie bylbym tak zly gdyby mnie widzial wczesniej i kto szybszy ten lepszy. Ale ja sie tak kur... ciesze ze zaloze kose po cichaczu a tu dupa.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj po prawie 3 miesiecznej przerwie wrocilem do gry na Ps3. Przyzwyczajony do PC odnosnie, nie ogarnialem o co chodzi. Jednka dwie godziny, i bylem juz w domu. Za bardzo przyzwyczailem sie do "blaszaka", i rzeczywiscie w(pipi)iajace sa te niewchodzace kosy- ze trzy razy chcialem padem rzucic... Cwiczylem quick-scope z red dot'ka na TV. Wiecie jak to pomaga! :)

 

BTW:Na StatsVerse oraz w statsach w grze, nagle mi ubylo 300 blach! WTF? <_<

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Ostatnio gralem z kolesiem ktory praktycznie nie ruszal sie wcale poza tym ze siedzial w poblizu bazy przeciwnika (jako atakujacy gralismy) i robil za spawn point. z 4 razy od niego zaczynalem i lecialem w kierunku bazy. Zreszta tak samo jak i 2 pozostalych z naszego squadu. Dosc pozyteczny w tym swoim nic nie robieniu :)

 

Chociaz chcialbym trafic do squadu gdzie chodzi sie np. w 3 i sieje zamet w tym jeden medyk. niby latwiejszy cel, ale tez latwiej wali sie 3 w jednego jak sie pojawi ktos...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...