Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie Vietnam jest renesansem bc2. Dzięki niemu polubiłem conquest, bo wszystkie wietnamskie mapy są imo lepsze do tego trybu niż większość map z podstawki - nie są tak liniowe. Za to rush jest dla mnie za ciasny, w podstawce mi się ciekawiej w niego gra. Trochę inny jest też styl gry, broń jest mocniejsza, ale nie ma optyki. Czuć też znany z filmów klimat wojny w Wietnamie - muzyka z lat sześćdziesiątych sącząca się z głośników w bazach i pojazdach US, spiker telewizyjny na loadingach, propaganda Hanoi Hannah, wydrapana pacyfka na UZI. Moim zdaniem dodatek wart każdego wydanego grosza.

Gdybym tylko miał teraz więcej czasu na granie w domu, heh.

Odnośnik do komentarza

Heh no to podsumowal :) Dzis zrobilem KD ratio = 7.0 jako snajper. Mam wrazenie ze podstawowa snajperka jest bardzo slaba. Czasami musialem wladowac 3 strzaly zeby zabic przeciwnika. Sam czesto zgarniajac killa po jednym dobrym strzale. Gracie w Vietnam? Czekam na otwarcie sklepiku i chyba dokupie :)

Vietnam to cudo i szkoda ze AK47 nie ma w podstawce,bo to moja ulubiona broń.Nie masz jeszcze magnum ammo wiec i słabe pociski masz,

Odnośnik do komentarza

Ok, dzieki za odpowiedz. Wczoraj w koncu ja mialem szczesliwy dzien. Zalapalbym sie na 3 kosy ale zadna nie weszla i zawsze chociaz uderzalem jako drugi to trafialem :) Faktycznie ten bug potrafi wkurzyc :)

 

Przy okazji dziekuje za doradzenie zakupu dodatku Vietnam. Jest niesamowity!

Edytowane przez Aki PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To jest gra, a nie symulacja. Ma być grywalna i jest.

Po za tym, tak jak zauważył Litwin, na twoim poziomie, nie odblokowałeś jeszcze Magnum Ammo (+25% do uszkodzeń zadawanych bronią), który jest standardem w grze. Twój przeciwnik pewnie ją miał i dlatego Cię skosił.

 

Dokladnie ! Jak zaczynałem grać drugi raz od zera punktów to niczego tak mi nie brakowało jak magnum ammo :)

 

 

Ps. Wpis po to by temat przywrócić na pierwszą stronę hehehe ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

To jest gra, a nie symulacja. Ma być grywalna i jest.

Po za tym, tak jak zauważył Litwin, na twoim poziomie, nie odblokowałeś jeszcze Magnum Ammo (+25% do uszkodzeń zadawanych bronią), który jest standardem w grze. Twój przeciwnik pewnie ją miał i dlatego Cię skosił.

 

Dokladnie ! Jak zaczynałem grać drugi raz od zera punktów to niczego tak mi nie brakowało jak magnum ammo :)

 

Ja raz sie wkurzylem, i zalozylem sobie drugie konto (marciniak69), bo ciagle mnie wrzucalo do slabych druzyn grajacych przeciwko 50 lvl. Bez magnum ammo, po 7 godzinach zdobylem 9lvl, skill points 730- grajac glownie reckonem uzbrojonym w SAIGE. Mimo wszystko, rywalizujac przeciwko zgranej ekipie, magnum ammo to podstawa.

Odnośnik do komentarza

Wróciłem do gry po dłuższym okresie odpoczynku i nadal jestem zdania, że BC2 to obecnie najlepszy tytuł multi i ogólnie FPS. Granie daje masę frajdy z helikopterami i czołgami jeżdżącymi dookoła. Ostatni meczyk był świetny, udało mi się w nim wykręcić oszałamiające 23 kille do 11 zgonów (co dla mnie jest nie lada sukcesem) i wbić trzy kosy hy hy hy hy. Trafiłem też na normalnych ludzi, którzy grali drużynowo.....może dlatego ten meczyk był taki wyjątkowy ? Hehe Jedynie mnie boli trochęto, że DICE i EA mają już gdzieś BC2 i nie poprawiają błędów z kolizją i zerowaniem statystyk. Szkoda.

Odnośnik do komentarza

Oj to prawda, mi generalnie jakos "latwiej" sie gra w Vietnam. zwykle K/D ratio powyzej 1.0 i czesciej wygrywam mecze chociaz to juz nie jest tak bardzo zalezne wylacznie od mojej gry. Chyba ze to moj skill juz tak podrosl. Mam dopiero 11 lvl ale KD uroslo z 0,63 do 0,78. Podstawki juz dawno nie ruszalem.

 

Swoja droga jak losuje mi American Army to zamiast AK biore jednak M16. Bardziej czuje ten klimat. US nie biegalo z kalachami :)

 

(wczoraj zarzucilem Plutoon a dzis Full Metal Jacket - az milo potem sie gralo w multi).

Odnośnik do komentarza

Dobrze ze bron nie zacina sie w grze tak jak w realu :)

 

Dopiska: Swoja droga mogli by wypuscic kolejny dodatek w stylu Vietnam ale dotyczacy WW2. Juz to widze, stacjonarne MG, Tygrysy w miescie, motory z miejscem na pasazera + MG. Bralbym to w ciemno. Nawet wiedzac ze BF3 zbliza sie duzymi krokami. Multi od DICE jest juz dla mnie wyznacznikiem jakosci i funu. Bo pomimo bledow nadal chce w to grac :)

Edytowane przez Aki PL
Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem i na 1659 kos byłem koszony 328 razy. Całkiem nieźle IMO.

 

Graliśmy dzisiaj z Mersonem i Jabolem z niezłymi wymiataczami na CQ na Arice. Pykali nas miło, choć 10 kos złapanych, z czego 7 złotych. Miałem tak samo przyjemność (lub nieprzyjemność) zagrać przeciwko 4 typkowi na świecie - DaZzy_94. Tak jak myślałem, bez przerwy napierniczał z helikoptera :whistling:

 

Nie mogłem go skosić :(

 

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem i na 1659 kos byłem koszony 328 razy. Całkiem nieźle IMO.Graliśmy dzisiaj z Mersonem i Jabolem z niezłymi wymiataczami na CQ na Arice. Pykali nas miło, choć 10 kos złapanych, z czego 7 złotych. Miałem tak samo przyjemność (lub nieprzyjemność) zagrać przeciwko 4 typkowi na świecie - DaZzy_94. Tak jak myślałem, bez przerwy napierniczał z helikoptera :whistling:

Nie mogłem go skosić :(

 

 

Mogłeś się rzucić z budynku i wbić mu kose w locie :P Ja straciłem 330 kos na 6100 wbitych,też całkiem,całkiem ale może nie powinienem pisać bo Mazzeo zaraz tu wpadnie :P

Odnośnik do komentarza

nie dziwie się prawie 90k zabójstw z heli... tez bym chciał umieć nimi latać ;/

To żaden fun. Piechotą najlepiej! :thumbsup:

 

Może zorganizowalibyśmy kiedyś forumowy meczyk. Powiedzmy zebrałoby się nas 10 i w teamach po 5 ładowalibyśmy Squad Rush'e lub Squad Deathmatch'e? Wczoraj pykałem tak z Ukarzycielem i niezwykle fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza

nie dziwie się prawie 90k zabójstw z heli... tez bym chciał umieć nimi latać ;/

To żaden fun. Piechotą najlepiej! :thumbsup:

 

Może zorganizowalibyśmy kiedyś forumowy meczyk. Powiedzmy zebrałoby się nas 10 i w teamach po 5 ładowalibyśmy Squad Rush'e lub Squad Deathmatch'e? Wczoraj pykałem tak z Ukarzycielem i niezwykle fajna sprawa.

przyznaj ze nie zalezy ci na zabawie tylko na forumowych kosach :P

 

co to bylaby za przyjemnosc gry w ktorej zamiast pilnowac bazy trzeba pilnowac aby ktos z drzewa z kosa nie spadl :potter:

Odnośnik do komentarza

nie dziwie się prawie 90k zabójstw z heli... tez bym chciał umieć nimi latać ;/

To żaden fun. Piechotą najlepiej! :thumbsup:

 

Może zorganizowalibyśmy kiedyś forumowy meczyk. Powiedzmy zebrałoby się nas 10 i w teamach po 5 ładowalibyśmy Squad Rush'e lub Squad Deathmatch'e? Wczoraj pykałem tak z Ukarzycielem i niezwykle fajna sprawa.

 

Nie da sie ustawic squad deathmatchu. Tylko rush albo CQ jak juz chcecie probowac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...