Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

no mozliwe ;P bo akurat ta serie mialem jak bylem polaczony przez wifi.

a w miedzy czasie torrent byl odpalony :D

 

double-facepalm.jpg

 

no to jeszcze maila napisz do dice jak bardzo jestes wkurzony na nich, ze Ci laguje jak siedzisz na wifi i torrenty masz właczone... ;)

 

Ja w sumie gram na wifi, bo kabli nie bede ciagał po mieszkaniu i nie narzekam, ale nic nie sciagam w tym czasie x]

 

Ostatnio wpadł 48 lvl wreszcie, nice - za momencik 50 :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj grałem z typem o nicku HRVATSKA1993 i sprzedałem mu 3 kosy,nie byłoby w tym nic dziwnego ani godnego odnotowania gdyby nie fakt że poszło to dość łatwo,a moje zdziwienie sięgnęło zenitu jak zobaczyłem ile kolo wbił kos(prawie 14 tys)

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

beka z tej gry i black opsow. jak sie biegnie w battlfieldzie to tylko tupanie slychac TUP TUP TUP. ta snajperka to jakas porazka. ludzie grajacy w bc2 to noskillowcy ktorzy rekompensuja to sobie mowiac : 'tu sie liczy gra druzynowa i strategia'

 

O co ci chodzi ze snajpą?No niestety to nie COD,tutaj nie ma cichego biegania.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

beka z tej gry i black opsow. jak sie biegnie w battlfieldzie to tylko tupanie slychac TUP TUP TUP. ta snajperka to jakas porazka. ludzie grajacy w bc2 to noskillowcy ktorzy rekompensuja to sobie mowiac : 'tu sie liczy gra druzynowa i strategia'

 

O co ci chodzi ze snajpą?No niestety to nie COD,tutaj nie ma cichego biegania.

 

Pewnie o nic mu nie chodzi. Musial sie jakos wyzalic, ze nie umie grac w Battlefielda.

 

Musze sie pochwalic bo pewnie dlugo cos takiego sie nie powtorzy. Skill level z wczoraj 811 :lol:

 

 

Edytowane przez rpgfan
Odnośnik do komentarza

8vs8 na arice to swietna sprawa jest :thumbsup:

 

To jest jakas parodia. Caly dzien lagi. Co dolacze na mape to w(pipi) (niby wiem, ze matchmaking jest do dupy, ale caly czas mnie to w(pipi)ia) do tego lagi, ktore poteguja w(pipi). Uwielbiam te gre, ale w takie dni jak ten mam ochote ja wywalic przez okno

 

 

Edytowane przez rpgfan
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj doszedłem do wniosku, że nigdy nie kupię już gry z serii BF. Lubię bardzo BC2. Ma w mojej opinii najlepsze multi w jakie grałem ale dzisiaj i wczoraj to już było przegięcie pały. Na 4 mecze jeden na dzień dobry zawiesił konsolę, drugi wywalił dźwięk, musiałem kończyć mecz bez dźwięku i na wyjściu z gry znowu przywiesiło konsolę. Kurdę te bugi już dawno były zgłaszane na forach DICE i co ? I mają nast gdzieś. Robią sobie BF3 i mają w (pipi)e swoich klientów, którzy grają w poprzednie części. Wiem, że te bugi to nie wina poczciwej czarnulki ponieważ kumpel ma nową wersję konsoli i też uskarża się na zwiechy. Co do matchmakingu to nie istnieje. Grałem w meczu gdzie nas było 6 i najlepszy koleś miał 28 poziom a przeciwna drużyna składała się z 7 kolesi gdzie dwóch miało 50 level, jeden 49 a reszta ledwo schodziła poniżej 30-steg. Jeżeli w obecnych czasach głosować za jakąś grą mogę tylko portfelem to też tak zrobię i BF3 nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ja dzisiaj doszedłem do wniosku, że nigdy nie kupię już gry z serii BF. Lubię bardzo BC2. Ma w mojej opinii najlepsze multi w jakie grałem ale dzisiaj i wczoraj to już było przegięcie pały. Na 4 mecze jeden na dzień dobry zawiesił konsolę, drugi wywalił dźwięk, musiałem kończyć mecz bez dźwięku i na wyjściu z gry znowu przywiesiło konsolę. Kurdę te bugi już dawno były zgłaszane na forach DICE i co ? I mają nast gdzieś. Robią sobie BF3 i mają w (pipi)e swoich klientów, którzy grają w poprzednie części. Wiem, że te bugi to nie wina poczciwej czarnulki ponieważ kumpel ma nową wersję konsoli i też uskarża się na zwiechy. Co do matchmakingu to nie istnieje. Grałem w meczu gdzie nas było 6 i najlepszy koleś miał 28 poziom a przeciwna drużyna składała się z 7 kolesi gdzie dwóch miało 50 level, jeden 49 a reszta ledwo schodziła poniżej 30-steg. Jeżeli w obecnych czasach głosować za jakąś grą mogę tylko portfelem to też tak zrobię i BF3 nie kupię.

Mozliwe ze trafiles na klan albo znajomych. co do zwieszania przeczysc konsole i sie wieszac nie bedzie.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj doszedłem do wniosku, że nigdy nie kupię już gry z serii BF. Lubię bardzo BC2. Ma w mojej opinii najlepsze multi w jakie grałem ale dzisiaj i wczoraj to już było przegięcie pały. Na 4 mecze jeden na dzień dobry zawiesił konsolę, drugi wywalił dźwięk, musiałem kończyć mecz bez dźwięku i na wyjściu z gry znowu przywiesiło konsolę. Kurdę te bugi już dawno były zgłaszane na forach DICE i co ? I mają nast gdzieś. Robią sobie BF3 i mają w (pipi)e swoich klientów, którzy grają w poprzednie części. Wiem, że te bugi to nie wina poczciwej czarnulki ponieważ kumpel ma nową wersję konsoli i też uskarża się na zwiechy. Co do matchmakingu to nie istnieje. Grałem w meczu gdzie nas było 6 i najlepszy koleś miał 28 poziom a przeciwna drużyna składała się z 7 kolesi gdzie dwóch miało 50 level, jeden 49 a reszta ledwo schodziła poniżej 30-steg. Jeżeli w obecnych czasach głosować za jakąś grą mogę tylko portfelem to też tak zrobię i BF3 nie kupię.

Mozliwe ze trafiles na klan albo znajomych. co do zwieszania przeczysc konsole i sie wieszac nie bedzie.

moim zdaniem cos te plyty sa felerne.

tez mialem czeste problemy z znikajacym dzwiekiem itp po czym niedlugo plyta z bc2 byla do wy***ania

to dobry mecz miales. Ja praktycznie NIE trafiam na ludzi z lvl nizej niz 40

Odnośnik do komentarza

@Szpic- wyglada na to, ze jestes taki kozak, ze ciagle Cie do najlepszych wrzuca :whistling: niby po skill lvl dobiera gry a co za tym idzie przeciwnikow. Jak mialem 800+ to ciagle do klanowcow mnie wrzucalo. W sumie nie ma znaczenia czy 15lvl ktos ma czy 50 bo nie ranga czyni gracza. Ja mam drugie konto i tam mam 30lvl a czasem mam mecze gdzie po przeciwnej stronie 7x 50lvl.

Odnośnik do komentarza

Z moich gier jedynie BC2, New Vegas i czasem Dj Hero zawiesza konsole. Reszta dziala idealnie wiec to nie wina konsoli.

 

@Litwin- ten skill lvl to tez parodia jest. Wystarczy wyjsc z meczu kilka razy albo dac sie zabic nizszemu lvl i juz leci na leb. Mozesz miec nawet ratio ponad 2, ale skill lvl w magiczny sposob spada.

 

 

Odnośnik do komentarza

Konsola ma paść bo jedna gra ją zawiesza ? Panowie kumpel ma nową PS3 i też mu wiesza ! To jemu też już krzyczy, że zaraz padnie ? Po prostu giera jest zbugowana i tyle. Jakby jeszcze inne gry wieszały konsolę to bym zrzucił to właśnie na nią ale kurdę takie chece to tylko BC2 robi !

Dokładnie żadne tam padanie sranie konsoli. Takie fazy jak znikający dźwięk, wywalanie do menu, wywalanie z gry, całkowite zwiechy konsoli to typowe badziewie jakie się przytrafia przy graniu w BC2.

Odnośnik do komentarza

To wieszanie nie ma nic wspólnego z PS3, to samo z utratą dzwięku. Ja mam FATa z 2009 a szwagier slima 2011. Prawie za każdym razem dzieje się to nam na zmiane: dzisija grlaiśmy to mi się zawiesiła konsola na koniec jednej gry a na koniec drugiej zawiesiła się jemu. To samo z reszta błędów , jak coś się pochrzani u jednego to drugi ma chwile później to samo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...