Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

To wieszanie nie ma nic wspólnego z PS3, to samo z utratą dzwięku. Ja mam FATa z 2009 a szwagier slima 2011. Prawie za każdym razem dzieje się to nam na zmiane: dzisija grlaiśmy to mi się zawiesiła konsola na koniec jednej gry a na koniec drugiej zawiesiła się jemu. To samo z reszta błędów , jak coś się pochrzani u jednego to drugi ma chwile później to samo.

 

mi sie wieszala slimka jak byla brudna w srodku odpalilem fan test problem znikl,na dluzszy problem zniknol pozniej znowu zaczela sie wieszczac znowu odpalilem fan test i mialem spokoj.

Odnośnik do komentarza

To wieszanie nie ma nic wspólnego z PS3, to samo z utratą dzwięku. Ja mam FATa z 2009 a szwagier slima 2011. Prawie za każdym razem dzieje się to nam na zmiane: dzisija grlaiśmy to mi się zawiesiła konsola na koniec jednej gry a na koniec drugiej zawiesiła się jemu. To samo z reszta błędów , jak coś się pochrzani u jednego to drugi ma chwile później to samo.

 

mi sie wieszala slimka jak byla brudna w srodku odpalilem fan test problem znikl,na dluzszy problem zniknol pozniej znowu zaczela sie wieszczac znowu odpalilem fan test i mialem spokoj.

 

Dziwnym trafem tylko na BC 2 mam takie akcje. Gram we wszystkie nowości na bieżąco jakie wychodzą i takie problemy nie występują ( od 2009 roku PS3 zawiesiło mi się chyba ze 3 razy przed BC2) więc zwalanie winy na stan konsoli jest bezsensowny a jeśli już przegrzewanie się konsoli powoduje zwiechy to jest to tylko i wyłącznie wina BC2.

Odnośnik do komentarza

To wieszanie nie ma nic wspólnego z PS3, to samo z utratą dzwięku. Ja mam FATa z 2009 a szwagier slima 2011. Prawie za każdym razem dzieje się to nam na zmiane: dzisija grlaiśmy to mi się zawiesiła konsola na koniec jednej gry a na koniec drugiej zawiesiła się jemu. To samo z reszta błędów , jak coś się pochrzani u jednego to drugi ma chwile później to samo.

 

mi sie wieszala slimka jak byla brudna w srodku odpalilem fan test problem znikl,na dluzszy problem zniknol pozniej znowu zaczela sie wieszczac znowu odpalilem fan test i mialem spokoj.

 

Dziwnym trafem tylko na BC 2 mam takie akcje. Gram we wszystkie nowości na bieżąco jakie wychodzą i takie problemy nie występują ( od 2009 roku PS3 zawiesiło mi się chyba ze 3 razy przed BC2) więc zwalanie winy na stan konsoli jest bezsensowny a jeśli już przegrzewanie się konsoli powoduje zwiechy to jest to tylko i wyłącznie wina BC2.

 

Dokladnie. Z(pipi)... jest sama gra a nie konsola. W przeciwnym wypadku 99% uzytkownikow New Vegas musialoby wymieniac konsole bo tam praktycznie co 2h zwieha byla

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

To wieszanie nie ma nic wspólnego z PS3, to samo z utratą dzwięku. Ja mam FATa z 2009 a szwagier slima 2011. Prawie za każdym razem dzieje się to nam na zmiane: dzisija grlaiśmy to mi się zawiesiła konsola na koniec jednej gry a na koniec drugiej zawiesiła się jemu. To samo z reszta błędów , jak coś się pochrzani u jednego to drugi ma chwile później to samo.

 

mi sie wieszala slimka jak byla brudna w srodku odpalilem fan test problem znikl,na dluzszy problem zniknol pozniej znowu zaczela sie wieszczac znowu odpalilem fan test i mialem spokoj.

 

Dziwnym trafem tylko na BC 2 mam takie akcje. Gram we wszystkie nowości na bieżąco jakie wychodzą i takie problemy nie występują ( od 2009 roku PS3 zawiesiło mi się chyba ze 3 razy przed BC2) więc zwalanie winy na stan konsoli jest bezsensowny a jeśli już przegrzewanie się konsoli powoduje zwiechy to jest to tylko i wyłącznie wina BC2.

 

Dokladnie. Z(pipi)... jest sama gra a nie konsola. W przeciwnym wypadku 99% uzytkownikow New Vegas musialoby wymieniac konsole bo tam praktycznie co 2h zwieha byla

 

Mi sie konsola od marca moze 10 razy zwiesila i to przy grubej rozwalce.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki potrzebuję pomocy.........robiłem przez ostatni czas Spectata snajpera......i kurdę nie umiem grać teraz niczym innym poza snajperą :/ Staram się wrócić do gry Assaultowcem a tu lipa, łapa lata, celownik lata, magazynek schodzi a typ jak stał tak stoi.....przerzuciłem się na ostatnie chwile na m95 i od razu wpadł kill streak x5 snajpą......ech :/

 

W ogóle miałem dziwną grę tzn. 3 rundy świetnego strzelania, ludzie wiedzieli co robią i kryli sięna wazajem. 4 runda jakieś dziwne przetasowania (ktoś przyszedł, ktoś poszedł) i sięzaczęło. Kitranie się po budynkach iczekanie aż ktoś pod lufę podejdzie i takie tam...ech a mcomy stały i wołały "wysadźcie nas" (;)) Czasami żałuję, że w BC2 nie ma friendly fire :D Ostatni bastion na Arice to raj dla snajperów drużyny atakującej.

Odnośnik do komentarza

Gratulacje z wbicia pięćdziesiątki, pamiętam jak przez długi czas byłeś gdzieś jeden, dwa poziomy za mną ;]

 

Ja na pewno nie zdążę jej wbić przed premierą BF3, dlatego mój cel to obecnie zebranie wszystkich insygnii. Na tą chwilę brakuje mi tylko dwóch killstreaków x 8 i będzie wszystko. Jakoś w trakcie mi to wpadnie, nie spinam specjalnie pośladów by je wbić.

Odnośnik do komentarza

Kozbinio - thx:) a co z tobą się dzieje? Miałeś roboty słyszałem sporo, ale chyba wrocisz jeszcze na pole bitwy, co?

 

będę będę nic się nie bój - premierowe zamówienie BF3 czeka. z robotą się odrobiłem, teraz na urlop jadę i od sierpnia wielki come back. wreszcie kurna. tak czytam i zazdroszczę Wam strasznie, bo się gry przedwczesnie pozbyłem (wkurzały mnie jajca ze statsami) a teraz nie chce mi się wracać (odkupywać i takie tam)

 

ale ale na BF3 baaardzo liczę, oby nie poszło drogą KZ3.

 

a btw, są dalej problemy że gramy z rangą 0 kontra lvl50?

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Kozbinio - thx:) a co z tobą się dzieje? Miałeś roboty słyszałem sporo, ale chyba wrocisz jeszcze na pole bitwy, co?

 

będę będę nic się nie bój - premierowe zamówienie BF3 czeka. z robotą się odrobiłem, teraz na urlop jadę i od sierpnia wielki come back. wreszcie kurna. tak czytam i zazdroszczę Wam strasznie, bo się gry przedwczesnie pozbyłem (wkurzały mnie jajca ze statsami) a teraz nie chce mi się wracać (odkupywać i takie tam)

 

ale ale na BF3 baaardzo liczę, oby nie poszło drogą KZ3.

 

a btw, są dalej problemy że gramy z rangą 0 kontra lvl50?

 

moja ranga wacha się między 0 a 180 więc dokładnie nie wiem ale zawsze trafie na kilka 50 w przeciwnym teamie (narazie mam lvl 26)- rekordowo raz grałem przeciwko 7 x 50 lvl

EDIT:

Co trzeba zrobić aby zdobyć "Exemplary Battlefield Knowledge - get 10 silver stars"? Wliczają się w to złote/platynowe gwiazdy (każda jako 1 srebrna?) tak samo noże, pojazdy, bronie - czy może trzeba mieć jednocześnie 10 srebrnych wbitych ?

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

Kozbinio - thx:) a co z tobą się dzieje? Miałeś roboty słyszałem sporo, ale chyba wrocisz jeszcze na pole bitwy, co?

 

będę będę nic się nie bój - premierowe zamówienie BF3 czeka. z robotą się odrobiłem, teraz na urlop jadę i od sierpnia wielki come back. wreszcie kurna. tak czytam i zazdroszczę Wam strasznie, bo się gry przedwczesnie pozbyłem (wkurzały mnie jajca ze statsami) a teraz nie chce mi się wracać (odkupywać i takie tam)

 

ale ale na BF3 baaardzo liczę, oby nie poszło drogą KZ3.

 

a btw, są dalej problemy że gramy z rangą 0 kontra lvl50?

 

Ha, ojtam zadnego problemu by nie było jakbyś kupił jakąkolwiek używke, vip code jest do konsoli przypisany. A troche szkoda ze sie tam poddałeś, jak wrócisz to pamietaj, że miejsce w squadzie zawsze sie znajdzie : D

 

 

Co trzeba zrobić aby zdobyć "Exemplary Battlefield Knowledge - get 10 silver stars"? Wliczają się w to złote/platynowe gwiazdy (każda jako 1 srebrna?) tak samo noże, pojazdy, bronie - czy może trzeba mieć jednocześnie 10 srebrnych wbitych ?

Nie, musisz zdobyć 10 gwiazdek w 10 różnych broniach. to dotyczy wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Przed chwilą grałem mecz z wyzerowanym ekwipunkiem :ermm: Nie zdarzyło się to od grudnia/stycznia.

ja tez :P

chwile potem nie moglem biegac na wprost. moglem chodzic tylko do tylu. Byl mooooonstruaalny lag

Odnośnik do komentarza

Ja non stop jak wchodzę "view my stats" to zawsze mam wyzerowane wszystko. Muszę sprawdzać swoje statsy poprzez stronkę BFBC2. Na szczęście wszystkie osiągnięcia liczy normalnie. Dzisiaj też pograłem, miałem świetne trzy mecze ale w kilku miejscach zlagowało konkretnie. Przykład - wymiana ognia między mną a przeciwnikiem, uciekam za budynek bo oberwałem, chowam się za budynkiem, kompletnie osłonięty i przeładowuję po czym ginę.....zastrzelony przez przeciwnika, który mnie nie widział...po prostu LAAAAG :) No pograłem trochę Assault kitem, złapałem dryg z powrotem i jakoś znowu idzie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Jest sposób na wyzerowane statystyki w 'My stats', a mianowicie po naciśnięciu przycisku 'Start', czekamy aż gra sama się połączy z serwerami, oraz wyskoczy okienko informujące o skillu. Wtedy w większości przypadków statystyki są wyświetlane prawidłowo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...