Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakaś czarna lista albo jakiś sposób żeby nie grać z konkretnymi ludźmi? Ostatnio pojawili się na Rushu HC jacyś debile ( bo inaczej ich nie można nazwać) z tagiem [CH] ( Tobinus, m1c1995, bOomaaw )i rozwalają całą grę. Strzelają do siebie i do innych albo walą w swoich tracerami. Dzisiaj dwa razy na nich trafiłem ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

je.banych statow oczywiscie nie nalicza,bo poco. na pkm dzis 6 razy platyne nabijalem,to samo widze bedzie z svu. Ktorys z szefow dice obiecal ze zajmie nam duzje odblokowywanie broni w bf 3. coz mieniac nic nie musza, zostawia ten sam system statystyk i zajmie nam to dluzej.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Panowie istnieje jakiś zestaw poza fragfx-em na PS3 który pozwala granie na myszce i klawie ? Pytam się ze względu na to co dzisiaj widziałem. Mianowicie zebrałem heada i ustawiłem podgląd kamery na koledze z drużyny. Gość miał reakcje, obroty, celowanie, prędkość tego wszystkiego jakby grał na myszce. Po prostu szybkie, precyzyjne ruchy, bardzo dokładne. Odwracał się też momentalnie. Nie chce mi się wierzyć w to, że tak precyzyjnie można grać na padzie. Analogi mają swoje ograniczenia. Z kolei Frag FX chyba nie jest aż tak dokładny ?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Panowie istnieje jakiś zestaw poza fragfx-em na PS3 który pozwala granie na myszce i klawie ? Pytam się ze względu na to co dzisiaj widziałem. Mianowicie zebrałem heada i ustawiłem podgląd kamery na koledze z drużyny. Gość miał reakcje, obroty, celowanie, prędkość tego wszystkiego jakby grał na myszce. Po prostu szybkie, precyzyjne ruchy, bardzo dokładne. Odwracał się też momentalnie. Nie chce mi się wierzyć w to, że tak precyzyjnie można grać na padzie. Analogi mają swoje ograniczenia. Z kolei Frag FX chyba nie jest aż tak dokładny ?

 

ustaw sobie czulosc na 100% bardzo szybko mozna sie obracac.

Odnośnik do komentarza

moze grał na tym? xD

large-hori-fs2.jpg

 

 

a na serio to ja tez bym chetnie pograł na myszce, dziwne ze gry na ps3 nie obsluguja myszki, nawet niektore fpp z ps2 obslugiwały mysze na usb

 

 

 

btw przy ustawieniu czułosci na 100% trzeba sie nauczyc grac calkowicie od nowa bo kazdy ruch powoduje obrocenie sie o 700 stopni xD

Odnośnik do komentarza

btw przy ustawieniu czułosci na 100% trzeba sie nauczyc grac calkowicie od nowa bo kazdy ruch powoduje obrocenie sie o 700 stopni xD

 

Jak bedziesz mial na koncie 700 hrs, z czuloscia na 100%, to celowanie w BFBC2 nie bedzie dla ciebie problemem... ba, powiem wiecej- bedziesz narzekla ze za wolno, zwlaszcza gdy zauwazysz wroga po lewej i prawej mance. Wtedy niczym St.Enigma chcialbys ubic dwoch w ekspresowym tempie, a tu tylko jeden fraga wpada po jednej stronie. :)

Odnośnik do komentarza

@Sam100

 

Najnowsze wersje fraga są dokładne, kwestia kalibracji pod daną grę.

 

Tylko czy warto tyle kasy wydawać na coś takiego? Jeśli masz opanowanego pada to na pewno nie. Mój szwagier kiedy przesiadał się z pc na ps3 też miał ochotę na fraga lecz na tyle szybko do pada się przyzwyczaił, że zrezygnował z tego pomysłu.

 

 

 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj stało się to faktem,nigdy więcej nie zagram na normalu,także proszę nie zapraszać.Taki Merson biega z 0 % życia,strzał w typa z Neosteda,który robi dziurę w ścianie za nim na White Pass a kolo ma 100 % i wbiega we mnie,pomijam już jakieś dziwne akcje ze gonie człowieka na kosę,wbijam a on nie obracając się kładzie mnie nożem,mimo iż ja pierwszy zadałem cios,nawet jak trafię z Neo z magnum ammo,kolo ma dalej 55 % życia,dzisiaj utwierdziłem się w przekonaniu ze to tryb dla noobów.

Odnośnik do komentarza

bo nie używacie kodów, ja używam na 200% życia

Ty to kampisz na plecach kumpli z drużyny i wtedy działasz :P Dziwne,tyle gram w HC i nigdy takich jaj nie było(poza błędami z detekcją kolizji)ale nikt mnie plecami nie zabijał :P No i te zje.ba... ściąganie kos jak w COD,co się dzieje z tym multi.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Kurde Litwin a obiecujesz ze te jaja sie na HC nie dzieja? ile razy ja tak zaliczylem zgon jak Ty to opisujesz. Biegne za kolesiem, napierd... seria a on sie odwraca i mnie zabija. Nie wspominajac juz o kosie ktora sprawia ze przelatuje obok i dostaje w prezencie od niego tym razem niestety udana. O ile % sa silniejsze strzaly na HC?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj stało się to faktem,nigdy więcej nie zagram na normalu,także proszę nie zapraszać.Taki Merson biega z 0 % życia,strzał w typa z Neosteda,który robi dziurę w ścianie za nim na White Pass a kolo ma 100 % i wbiega we mnie,pomijam już jakieś dziwne akcje ze gonie człowieka na kosę,wbijam a on nie obracając się kładzie mnie nożem,mimo iż ja pierwszy zadałem cios,nawet jak trafię z Neo z magnum ammo,kolo ma dalej 55 % życia,dzisiaj utwierdziłem się w przekonaniu ze to tryb dla noobów.

Ty jak zwykle marudzisz, a to silnik zrypany jest bo nie łapie hitow jak powinno. przestań sie użalać i graj gdzie Ci wygodnie.

 

@ walek - nie trzeba 700h zeby to ogarnąć - wystarczy zacząć od 50% czułości a jak sie przyzwyczajsz do tego to wbić 70%, jak sie przyzwycaisz z kolei do tego to wbijasz 100 i juz ogarniasz po chwili co i jak ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...