Skocz do zawartości

Zielona Góra - Turniej Street Fighter 4


Rekomendowane odpowiedzi

Ukyo - Scoop gra na klocku, niestety.

 

Ja dzis/jutro wrzuce gre z miniturnieju w Lodzi, ktory byl w sobote u Veluriana - nagrana mam walke Borys (ZAN) vs Rafal (Bison) w poczatkowej fazie DE. W tle przez pol gry singstar obok Nevan i Cambion ; o (pozniej juz slychac muze/fx z gry).

W ogole turniej zaczal sie fajnie; o . Borys spal, budzimy go, ze gra pierwsza walke (i przy okazji pierwsza w zyciu w SF IV), trafil od razu z najlepszego z Lodzkiej ekipy, ktorzy wpadli (Mario), wzial pada siedzac na lozku, powoli jarzac, ze juz nie spi, i bum 720stki, 360ki, exy itd wygrywajac 2:1. ; o. zle to opisalem, ale to byl ten wie : p. Turniej wygral Mario. (spotykajac sie w finale znow z Borysem). Wiecej infa itd. wrzuci Łódź. Sorra, ze w tym temacie lekki OT.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Solo pierwsza walka w SF 4 ale nie zapominaj ze Borys gral w 3rd strike Hugiem wiec podobienstwo jest uderzajace :) Borys naprawde gra dobrze :)

W dodatku chlopaki budzili go na kazda walke i praktycznie wszystko wygral ( grajac na wpół spiąco :P ) poza finalem :) ( uff uff ) Ci co nie byli niech żałują bo gracze sadzili takie akcje ze normalnie oklaski byly na stojaco :)

Jak beda filmy to chetnie obejrze jeszcze raz walki bo jest na co patrzec :)

sory za OT :)

Odnośnik do komentarza

:D no ja o tym juz pisalem wczesniej :P

 

po chybionym hp shoryu mozna isc sie wys.rac i jeszcze wbic na kare hp->ex tatsu za 300dmg :)

 

walka finalowa no comment :D ryu = spam c.hk xD blanka widac ze jakies pojecie ma, ale zero combo, zero focusa , zero crosupa, tylko zaklepal ziomka na 2 ciosy, no ale wystarczylo ;)

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Tej, skończcie już rozprawiać na temat tych filmików z ZG - one są bardzo nie na czasie, jeśli chodzi o naszą grę w chwili obecnej (moją i Uznego, nie wiem jak tam Flaha i Raz). Myślę, że Ghetto może to spokojnie potwierdzić ;) . Na turnieju w Zielonej byliśmy 2 miesiące od początku naszej przygody z SF (HD Remix) i 6h po odpaleniu SF4, więc kwiatków i lamerskich akcji było pełno. Z łapania po failed shoryu i spamowania c.HK na lewo i prawo sam nie mogę dziś przestać się śmiać. Każdy się kiedyś uczył - a że razem z Uznym jesteśmy samoukami, wyniki mogły nie powalać :D . Teraz wszystko wygląda inaczej. Próbujemy ogarniać.

 

Szyderców i samozwańczych królów bijatyk zapraszam na lajw po ostry rejp i kurację odwykową ze zbytniej pewności siebie - solidne dawki pokory na pewno co niektórym pomogą ^_^ .

Odnośnik do komentarza

Mow za siebie, ja tam uwielbiam randhałsa z kucaka, super cios, najlepszy. Nie uwazam sie z jakiegos specjaliste od zadawania ciosow, wszak jak wspomnial kolega wyzej, swa przygode z bijatykami w ogole zaczalem od super strit fajter dwa turbo hade remiksa, totez nikogo nie mam zamiaru wyzywac na jakies pojedynki o honor, dopiero sie ucze... jak zreszta mozna wywnioskowac z mojego strit fajterowego statusu - "in training" :) Podsumowujac, jestem zjebany, lubie sf4, turniej byl spoko.

Odnośnik do komentarza
KLIK!

 

niektóre mogą jeszcze być w trakcie uploadowania wink.gif

taki poziom to mialem jakies 14 lat temu . zal takie cos na youtube wystawiac.

 

Szyderców i samozwańczych królów bijatyk zapraszam na lajw po ostry rejp i kurację odwykową ze zbytniej pewności siebie - solidne dawki pokory na pewno co niektórym pomogą

 

mój PSn to Wiezgala13 tez cie noobku zapraszam

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Tylko, że Velios gra na lajwie o czym napisał. Ale ty pewnie doskonale to wiesz dlatego go zapraszasz do gry bo wiesz, że i tak nie zagracie i możesz bezpiecznie przykozaczyć :lol: y

 

Street Fighter IV obudził w wielu osobach prymitywne instynkty. I tak trzymać.

Odnośnik do komentarza
KLIK!

 

niektóre mogą jeszcze być w trakcie uploadowania wink.gif

taki poziom to mialem jakies 14 lat temu . zal takie cos na youtube wystawiac.

 

Szyderców i samozwańczych królów bijatyk zapraszam na lajw po ostry rejp i kurację odwykową ze zbytniej pewności siebie - solidne dawki pokory na pewno co niektórym pomogą

 

mój PSn to Wiezgala13 tez cie noobku zapraszam

 

Chcialem dodac ale PSN ID nie istnieje ... :( :( :( :( :( :( :( :(

Odnośnik do komentarza

No comment ^_^

 

Dla kolejnych madafaków, stojących w kolejce do roz(pipi)lenia:

 

1. To ostatnie z mojego posta, to nie było aż tak bardzo na poważnie (tłumaczę, bo prymitywne instynkty czasem tłumią dobra ewolucji - rozum :P ).

2. I tak zapraszam na lajw i mały sparing - chętnie pogram, poznam nowych ludzi ze sceny i nauczę się czegoś nowego. POZDRO

 

Odnośnik do komentarza
walka finalowa no comment :D ryu = spam c.hk xD blanka widac ze jakies pojecie ma, ale zero combo, zero focusa , zero crosupa, tylko zaklepal ziomka na 2 ciosy, no ale wystarczylo ;)

 

 

Crossup robiony na wstajacego ryu to nie najlepszy pomysl. Powinienes to wiedziec skoro na sf sie znasz. Shoryuken ma ta wlasciwosc ze trackuje sie w strone wroga na biezaco wiec ciezko jest tym ta postac zmylac. Poza tym wszyscy prawie na turnieju wstawali nalogowo z srk. Dalej to blanka nie jest postacia od combosow raczej. Mowilem tez wczesniej ze gralem 3 dni tylko wiec nie wiedzialem do czego focus sluzy a nie mam zwyczaju przed premiera gry sprawdzac o co chodzi w systemie. Mam lepsze rzeczy do roboty. Nie warto bylo nawet co pozniej sie okazalo. I nic tez nie mozna poradzic na to ze "tym dobrym graczom" nie chcialo sie przyjechac.

Odnośnik do komentarza

Kazdy sie spina o gry w tym turnieju po kilku dniach czy godzinach grania w SF, po miesiacu wielcy madrzy, tak jak inne osoby z tego turnieju przeciez wcale zapewne nie opanowaly to co trzeba w SFIV i dalej graja w ten sposob, nie? lol

niektorzy wrzucili swoje na forum tutaj po miesiacu i sa slabe, wiec? Nie czaje po co sie tak licytowac. Minelo troche czasu, pograjcie w realu i ocenicie, nagle cala masa eprosow jest; p.

GKS przyjedziesz na turniej, zlejesz lewa reka Scoopa i po sprawie ( :.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Nie mogę nigdzie znaleźć filmików z finału - Scoop vs. Harry Potter ^_^ . Oglądać nie miałem wtedy jak, bo zdobywaliśmy podium w Halo.

Poda ktoś link czy widzieliście te filmiki na kanale PGL, na którym teraz ich już nie ma?

 

Czy harry potter dlatego bo goście z anglii dostali jako nagrody za udział w turnieju książki Harry Potter'a po Polsku? <_<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...