Skocz do zawartości

Zielona Góra - Turniej Street Fighter 4


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bo Zajman jest z naszej ekipy i zapewne go to interesuje (tak samo mnie by interesowalo ratio jakby Zajman pogral ze Scoopem, bo gra jest swieza), wykasowalem z posta, abys mogl spokojnie usnac krytykancie. Jak zauwazyles zapewne, post byl do Zajmana, wiec co nas obchodzi Twoje "jak dla mnie"?. Czepiasz sie.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza
Wole przemilczeć sposób w jaki chciano na początek rozegrać turniej :]

 

Tak to bywa jak sponsor, który kompletnie nie ma pojęcia o rozgrywaniu turniejów co chwila próbuje wtrącić swoje 3 grosze. Na szczęście Drzedaj się wkurzył, opieprzył ich i zorganizował SE (szkoda, że czas nie pozwolił na DE). Następny turniej najprawdopodobniej odbędzie się w Łodzi 4-5 kwietnia, ale dokładniejsze info jeszcze podamy. Mam nadzieję, że do tego czasu Capcom wypuści tą łatkę umożliwiającą nagrywanie replay'ów.

Odnośnik do komentarza
dacie wkoncu ten link z finalu ??

 

Scoop ma nagrane wszystkie mecze finalowe na swoja kamere.

 

Jendak nic rewelacyjnego tam nie uswiadczycie, Lethal to PRO gracz (UK) w Halo i tylko goscinnie wystartowal, gra tylko jedna postacia (Ryu) i Scoop nie mial z nim zadnego problemu, wynik finalu:

 

5:0 (3:0, 3:0, 3:1, 3:0, 3:1) Scoop gral 1,2,5 mecz Blanka (TROCHE KAPUSTOWATA GRA ALE SKUTECZNA) 3 Kenem, 4 Ryu

 

do Lodzi i ja cos pocwicze o ile kupie Sf4 do tego casu :)

 

Odnośnik do komentarza

Wow! Ten puchar daje rade. Poziom w finale nie byl wysoki bo nie mogl byc. Gra jest bardzo swieza,pad od x360 to smiec a nie kazdy zdazyl sticka lub fighting pada kupic a poza tym wg mnie najlepszych graczy (Uzny, Velios) udalo mi sie wyeliminowac wczesniej. Nie wygralbym gdyby nie sparing z Solo dwa dni wczesniej. To jedyna osoba z ktora gralem w versusie odkad wyszla gra. Pozdrawiam wszystkich uczestnikow i organizatorow tego turnieju. Bylo fajnie a moglo byc bardzo zle gdyby nie Dzedaj. Jak na miejscu dowiedzialem sie o zasadach to o malo mi serce nie stanelo. A apropo kapy to oczywiscie staralem sie kapic jak tylko najlepiej potrafie bo w koncu jestem z jednoosobowego teamu Kapucha Team Jelenia Gora. Nie ma jak to doprowadzic przeciwnika do placzu robiac to samo w kolko :D Wesolo bylo po turnieju. Musialem czekac na autobus do 2:45. Najpierw mnie wywalili z dworca pkp razem z bezdomnymi o polnocy (przerwa do rana w dzialaniu poczekalni). Potem poszedlem na pks i obszedlem se go dookola. Wylecial z jakiejs kanciapy Szanowny Pan ochroniarz i mowi do mnie tymi slowy: Co pan tutaj robi o tej porze? Wyglada pan jakby pan cos chcial zrobic? Ja mu na to ze mam autobus o 2:45 . Patrzyl podejrzliwie i mowil ze to nie komuna i teraz poczekalni w nocy nie ma ale w koncu wspanialomyslnie puscil mnie wolno. Nie udalo mi sie autobusu ukrasc wiec udalem sie do baru na wielokrotne kawy i lekture psxextreme przy papierosku.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...