Skocz do zawartości

Army of Two: The 40th Day


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gdzieś czytałem, że to jedno z nowych zagrań odwrócenia mających na celu uwagi od partnera.

 

ciekawi mnie, jak to będzie wyglądać w praniu. zakładając, że zostanie podpucha wykryta przez przeciwników - co wtedy ? będą bezmyślnie walić do skradającego się najemnika czy może najpierw będą się starać unieszkodliwić poddającego się... ciekawi mnie również czy to będą tylko skryptowane akcje, czy będzie można w dowolnej chwili ten myk zastosować a przy ewentualnym wykryciu drugiej postaci przeciwnicy będą się zachowywać różnie (losowo ?).

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Nie dawno skonczylem jedynke i musze przyznac, ze zaiste zacny to tytul. Dwojeczka na razie nie powala grafika, ale moze to poprawia nieco (i dodadza zniszczalnosc otoczenia). Cover system z prawdziwego zdarzenia takze by sie przydal (ten w #1 to zart...), nie pogardzilbym mozliwoscia wykonania "sprintu", chociazby na krotkim dystansie (np. od oslony do oslony).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Day at the Office wymiata ale z tej seriiwyszedł już drugi trailer:). Tym razem zwie się Co-op Office Snipe: http://www.gametrail...my-of-two/57554 Równie śmieszny:)

 

Polecam również ten program: http://www.gametrail...76?ch=2&sd=1_hd Poza nowymi materiałami o Boshock 2 są również te o nowym AoT. Poznajemy nowy rodzaj wroga: byczego faceta z wielką giwerą i butlami na plecach. Sposób uporania się z nim jest chyba jasny:). Jak dla mnie kopia Flame Thrower'a z Gears of War 2 co nie znaczy, że jestem przeciwna:)> Multi też zapowiada się świetnie. Będzie coś w stylu Aneksji - mniam.

 

A co do bugów w jedynce to niewiele ich uświadczyłam ale mam dwie śmieszne fotki, które zrobiłam podczas gry:)(polecam zwrócić uwagę na butelkę na stole;p):

img2028m.th.jpg

img2030ee.th.jpg

Edytowane przez Scatebra
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Intro:

http://www.gametrailers.com/video/intro-cinematic-army-of-two/59834

 

No dobra, rozumiem, że to jest zrobione na silniku?:) Bo jakością jakoś nie przypomina mi tych genialnych filmików z jedynki.

 

a tu kustomizacja broni:

 

http://www.gametrailers.com/video/weapon-customization-army-of-two/59168

 

Oglądam to i sobie myślę WTF?! Co to za broń w kwiatki czy w zeberkę Oo?! to jest wojna jakaś czy pokaz mody Oo?! Ok, "odpicowywanie" sobie broni na złoto czy srebrno w jedynce jeszcze miało jakieś uzasadnienie no bo grający murzyni z ameryki tak lubią, ale te wzorki?Oo. Co za żołnierz coś takiego by zrobił w rzeczywistości?Oo. No i mam nadzieję, że to składanie nowych pukawek nie działa na zasadzie jak składanie samochodzików w Banjo&Kazooie czyli wszystko pasuje do wszystkiego. Mam nadzieję, że zachowają jakieś odniesienie do rzeczywistości i nie dadzą możliwości złożenia broni niemożliwej czyli takiej, która w naszym świecie by się rozpadła albo nie miała prawa bytu.

I jakoś tak w ogóle oglądam sobie te filmiki i widzę te wzorki na broni i te komiksowe wstawki i boję się, że w wersji ostatecznej ta gra straci ten surowy, metaliczny klimat z jedynki a stanie się masówką dla amerykańskich nastolatków oglądających Ben10'a:/. Oj mam nadzieję, że nie.

Odnośnik do komentarza

To tylko gra w dodatku w ujeciu erkejdowym wiec nie doszukuj sie jakis realistycznych rzeczy bo sama kustomizacja broni jest lekka parodia. W Codzie pojawilaly sie camo tylko one jakiejs wiekszego zastosowania nie ma, w Halo robili sobie rozwoego MC ala Halo Kitty ;)

 

Oczywiście, że parodią bo już w pierwszej części bieganie ze złotą bronią kojarzyło mi się z obwieszonymi łańcuchami raperami czy innymi takimi pajacami. No ale skoro w drugiej części to się pogłębia to boję się myśleć, co by było w następnej(a jak sądzę, są dość duże szanse, że takowa powstanie).Zresztą ujęcie "arkejdowe" dla mnie odnosi się bardziej do samej rozgrywki a nie tych wszystkich rzeczy, które ogólnie nazywa się klimatem. A klimat(ja tak to odczuwam) zmienia się bardziej pod amerykańskich nastolatków(w sumie nie ma się co dziwić skoro grając w multi jedynki słychać był często dzieciaki dla których ta gra niekoniecznie była przeznaczona).

Odnośnik do komentarza

Czepialstwo czepialstwem ale sama nie wiem, po prostu mam sentyment do pierwszej części bo klimat mi się tam bardzo podobał i teraz jak widzę te wzorki i komiksiki to zaczynam się obawiać, że może się w tej grze zmienić naprawdę dużo. Może to tylko krakanie bo kto wie, przecież tak samo może się okazać, że jak już płytka wyjdzie na światło dzienne to będzie jeszcze lepsza niż jedynka. Ja piszę tylko o moich odczuciach po obejrzeniu filmików z internetu a w praktyce może się okazać, że moje obawy były zupełnie bezpodstawne(i oby tak było).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...