Skocz do zawartości

Army of Two: The 40th Day


Rekomendowane odpowiedzi

GOL

 

Electronic Arts niedawno ogłosiła, że jeden z jej oddziałów – EA Montreal, pracuje nad nową grą. Premierowy pokaz tego projektu (wg informacji podanych dwa dni temu) ma odbyć się 12 marca, jednak już teraz możemy się domyśleć, że chodzi o Army of Two 2.

 

Co na to wskazuje? Otóż na oficjalnej stronie pierwszej części AoT pojawiła się raczej jednoznaczna informacja: „bezkompromisowa strzelanina z widokiem zza pleców postaci i trybem kooperacji powraca”. Ciężko by było zatem oczekiwać, że dostaniemy coś innego niż kontynuację potyczek dwuosobowej armii. EA Montreal nie ma przecież na koncie żadnej innej strzelaniny. Ponadto Manager studia, Alain Tascan, zaoferuje prasie pierwszy zamknięty pokaz ‘tajemniczej’ gry już 9 marca. Niestety, wszelakie wrażenia i opinie, które można będzie na jego podstawie wysunąć, wyjdą na światło dzienne dopiero 16 marca (embargo).

 

Pierwsza część Army of Two ukazała się w marcu 2008 roku na Xboxa 360 i PlayStation 3. Dzięki dość oryginalnemu podejściu do współpracy dwóch najemników na polu walki i nienagannej oprawie zgarniała praktycznie same pozytywne oceny. Sprzedaż także osiągnęła zadowalający poziom (niecały milion egzemplarzy na PS3 i ponad dwa razy więcej w wersji na X360), zatem nie dziwne, że niebawem powinniśmy doczekać się oficjalnej zapowiedzi kontynuacji tego tytułu.

 

Ja czekam :twisted: :wkurzony:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Armi of Tu Tu. Świetny tytuł, niemal tak dobry jak FIFA 10.

 

Mi się pierwsza część podoba, choć uważam, że ma niewyważony poziom trudności. Świetnie, że Elektronicy produkują nowe tasiemce i odsuwa się od tych, które po prostu się wyczerpały albo zmienia ich model :).

Odnośnik do komentarza

Pewnie dadzą tytuł w stylu: Army of Two: cośtamcośtam.

 

Akurat co do poziomu trudności to jest on ok, a że "nieco" przegięty to sprawia tylko że zagryzało się zęby i powtarzało od ostatniego czekpointa. Najbardziej mi brakowało tam biegu z prawdziwego zdarzenia, obrotu o 180 stopni i lepszego cover systemu. Jak poprawia te rzeczy a kolejne misje będą ciekawe - jak pisałem, biorę w ciemno :)

Odnośnik do komentarza

wiecej akcji w co-opie :) i bedzie git:)

 

minusy w jedynce ai compana :) jak po trafieniu zamiast cie leczyc krecil sie w kolko :) a po 3 oddanych do niego strzalow calkiem cie olal:(

 

poziom trudnosci byl ok wystaczylo umiejetnie korzystac z AGRO ^_^

 

no niech do jasnej wywala boty z multi , skupiasz sie na zadaniu a tu 1,2,3 boty respawna w hurtowej ilosci :wacko:

Odnośnik do komentarza

dało rade i bez boosta lyknac miliardzika :P a akcje kompana byly na mase, lezysz ranny a kolo wbiega w rurę i sie zawiesza....tuz przy końcówce levelu...po prostu bezcenne...

 

signap nie wiem o czym prawisz z blokadami?? jedyna to była taka że z ludkami z usa nie pograsz sobie, a na mecz nie czekałem nigdy zawsze masa chętnych była, no po 2-3miechach wiało pustka na serwerach ale to juz inna bajka :P

Odnośnik do komentarza

http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/Army_of...owiedziane.aspx

Firma Electronic Arts oficjalnie zapowiedziała kontynuację przygód dwóch nieokrzesanych najemników w Army of Two: The 40th Day. Produkcja pojawi się gdzieś w zimie i ukaże na takie platformy jak PlayStation 3 Xbox 360 oraz - co ciekawe - PSP.

 

Po raz kolejny spotkamy się z postaciami Salema oraz Riosa. Przy tytule dłubie EA Montreal i zapowiada już niesamowitą zabawę w trybie co-op, w tym oczywiście nowe ruchy wykonywane wspólnie. "Chaos ogarnia Szangchaj, Chiny, musicie ponownie polegać na partnerze, aby przeżyć w mieście zdewastowanym przez nieznaną siłę" - podgrzewa atmosferę Reid Schneider.

 

No to potwierdzili ploty :)

Odnośnik do komentarza
i błagam tylko nie achiv za miliard online, bo nikt nie będzie normalnie grał tylko same boosty

 

 

w 2 bedzie dla funu:) 2 miliardy ;)

faktycznie acziw jest masakryczny a teraz jak na serwerach wieje pustka <_< to samo tyczy sie dodatku ktory nadal jest do sciagniecia tyle ze nikt w niego nie gra <_<

 

o co chodzi z tymi boostami?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

żalosne jest to ze tam mało ludzi w to gra:( w multi odchodzą takie akcje że głowa mała:) w jedynce urzekły mnie proste zasady w multi ^_^

W trialerze drugiej czesci nic praktycznie nie pokazano:( czytałem że te wybuchy maja być losowe ale pewnie będą skryptowane:)jeszcze branie zakładników:) czekam 40 dni ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...