Skocz do zawartości

flashdrive na usb jako memory-card?


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dołączyłem do nowych posiadczy PS2, kłopot w tym że w zestawie do konsoli (którą kupiłem dziś w Saturnie) nie było karty pamięci. A na miejscu karty kosztowały 1/4 tego ile kosztowała konsola! Jako że mam duże brak budżetowe, zastanawiam się czy da radę jakoś przerobić pamięć na usb tak by PS2 widziała go jako memorkę na save?

Problem nie jest jakoś palący, bo ostatnie pieniądze wydałem na konsolę, więc pierwszą grę na nią zdobędę dopiero za minimum tydzień :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A no już kupiłem -oryginalną. To najdroższe 8MB jakie w życiu kupiłem, a dałem za nie okrągłe 35zł :D

 

Mam jeszcze jedno pytanko, chwilowo nie stać mnie na żadną grę na PS2, ale mam w domku akurat Metal Gear Solid na PS1. W systemie konsoli karta rozpoznawana jest prawidłowo, ale w grze przy uruchomieniu wyskakuje że oba sloty są puste i czy na pewno chcę grać, skoro nie można saveowować. Czy to normalnie?

Odnośnik do komentarza
"A no już kupiłem -oryginalną. To najdroższe 8MB jakie w życiu kupiłem, a dałem za nie okrągłe 35zł "

 

jesli kupiłeś nową na allegro- niby sony- na penwo nie jest oryginalna. sporboj zapisac stany takich gier jak mgs 3, resident evil 4, gun czy bornout a sie przekonasz

Nie, swoją kupiłem w sklepie "Świat Gier" na Chmielnej w Warszawie przy Złotych Tarasach.

Więc chyba jest ok, nie?

 

Na razie nie mam czego zapisywać, bo nie mam żadnych gier na PS2 :P

Prawdopodobnie jutro kupię sobie Killzone'a i poćwiczymy :)

Odnośnik do komentarza
Prawdopodobnie jutro kupię sobie Killzone'a i poćwiczymy :)

Po to kupiłeś PS2? Jeśli już koniecznie musisz sobie w coś postrzelać z analogowym celowaniem, sugerowałbym raczej Resident Evil 4 albo Ratcheta & Clanka, które mają przynajmniej porządny framerate. Killzone to gra, o której większość posiadaczy PlayStation stara się, mam wrażenie, zapomnieć. Nawet PS2 ma FPS-y o lepszej renomie. Bah! Grałem niedawno w KZ2 i choć gra jest niewątpliwie dopracowana, w dalszym ciągu uważam, że FPS-y na dżojpada to zawracanie głowy (stary już H-L2 na kompa jest po prostu lepszą grą w moim mniemaniu). Tak se pomarudziłem; dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
"A no już kupiłem -oryginalną. To najdroższe 8MB jakie w życiu kupiłem, a dałem za nie okrągłe 35zł "

 

jesli kupiłeś nową na allegro- niby sony- na penwo nie jest oryginalna. sporboj zapisac stany takich gier jak mgs 3, resident evil 4, gun czy bornout a sie przekonasz

Nie, swoją kupiłem w sklepie "Świat Gier" na Chmielnej w Warszawie przy Złotych Tarasach.

Więc chyba jest ok, nie?

 

Na razie nie mam czego zapisywać, bo nie mam żadnych gier na PS2 :P

Prawdopodobnie jutro kupię sobie Killzone'a i poćwiczymy :)

 

Też tam kupowałem memorkę i krzaczyła się niemiłosiernie ;) Na szczęście sklep okazał się bardzo w porządku i wymienili mi ją na nową - ta działa ok.

Odnośnik do komentarza
Po to kupiłeś PS2? Jeśli już koniecznie musisz sobie w coś postrzelać z analogowym celowaniem, sugerowałbym raczej Resident Evil 4 albo Ratcheta & Clanka, które mają przynajmniej porządny framerate. Killzone to gra, o której większość posiadaczy PlayStation stara się, mam wrażenie, zapomnieć. Nawet PS2 ma FPS-y o lepszej renomie. Bah! Grałem niedawno w KZ2 i choć gra jest niewątpliwie dopracowana, w dalszym ciągu uważam, że FPS-y na dżojpada to zawracanie głowy (stary już H-L2 na kompa jest po prostu lepszą grą w moim mniemaniu). Tak se pomarudziłem; dziękuję za uwagę.

 

A co Ty się wcinasz mu w to w co chce zagrać, temat jest o memorce i pendrive'ie, a nie o Kilzone.

Odnośnik do komentarza
Po to kupiłeś PS2? Jeśli już koniecznie musisz sobie w coś postrzelać z analogowym celowaniem, sugerowałbym raczej Resident Evil 4 albo Ratcheta & Clanka, które mają przynajmniej porządny framerate. Killzone to gra, o której większość posiadaczy PlayStation stara się, mam wrażenie, zapomnieć. Nawet PS2 ma FPS-y o lepszej renomie. Bah! Grałem niedawno w KZ2 i choć gra jest niewątpliwie dopracowana, w dalszym ciągu uważam, że FPS-y na dżojpada to zawracanie głowy (stary już H-L2 na kompa jest po prostu lepszą grą w moim mniemaniu). Tak se pomarudziłem; dziękuję za uwagę.

Akurat w shootery na padzie gra mi się bardzo dobrze. Z początku podchodziłem do tego bardzo sceptycznie, ale po przejściu Bioshocka muszę przyznać że daje radę :D

 

A co do memorek to skoro do gier na PSX potrzeba kupić sobie osobne memorki, to chyba sobie odpuszczę tą inwestycję. Gry z PSX wyglądają znacznie lepiej na PS3 niż na PS2, więc problem mam już rozwiązany. Mam tylko nadzieję że w końcu uda mi się zdobyć jakąś grę na PS2 by przećwiczyć w końcu moją nową maszynkę, bo dziś nie miałem czasu się tym zająć :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...