Skocz do zawartości

Nasze osiągniecia


Rekomendowane odpowiedzi

OMG tyle co ja grałem na ionie to talerze są kompletnie nie potrzebne i jedyne do czego mogą się przydać to lan i szpan przed dziewczynami :P BTW ja nie wiedziałem że na IONowym hihacie ktoś w ogólę gra :)

BTW2 jeszcze jakieś FC podczas "dziwnego" działania forum wpadły.

 

17062009129c.jpgw320.png

 

18062009140t.jpgw320.png

 

18062009138k.jpgw320.png

Edytowane przez Mac167
Odnośnik do komentarza

No jestem na mazurach i wziąłem ze sobą x0 i ion-a, i wstawiłem sprzęty do komórki i se gram. Zdjęcia będą jak wrócę.

 

Przy okazji to zrobiłem 5G* na: Two Weeks, I Get By.

 

A Marcin, ja nie myślę o tym że tylko ja umiem wszystkie piosenki grać na expie. Tylko w tamtym poście chodziło mi o to że ty robisz wszystko na szybko i takie tam. Zobaczysz pierdyknie ci prąd albo zatniesz się na jakże zacnej piosence o nazwie Viosions jak będziesz robił ES2 :lol:

Odnośnik do komentarza

Dziś kumpel do mnie przychodzi :P, moze pogramy Endless Setlist 2, on mnie będzie ratował co najwyżej, ale nie wiem przy czym ;D - btw. pytanie ile wytrzyma gitarka od GH:WT na bateriach 2600? Bo jak by jakoś za(pipi)iście szło to nie chcę by się nagle okazało, że bateria rozładowana i można pożegnać się z acziwem, ze bez zatrzymywania wszystko zagrać?

Odnośnik do komentarza

Graj lepiej na kablu, z Uznym jak przechodziłem, to jak komuś się chciało lać (hi, Paweł :potter: ) to jeden zbierał Overdrive'a na maksa (na 2 save'y), a drugi biegl lać :) Generalnie, nie wiem, z perspektywy czasu jak tego dokonalismy, ale tadam!tadam! mamy z Uznym Bladdera :) on na Gitarze, ja na bassie. (Oczywiście expert) :)

zajęło nam to około 7,5h więc zarezerwuj sobie całe popołudnie, wyłącz telefon, neta i powiedz ze nie można Ci przeszkadzać:D

 

Oooo właśnie! Bo np. jak my gralismy Endless to mama Uznego zażyczyła sobie montaż baterii do wanny i Uzny leciał na 20sek w przerwie między piosenkami do łazienki. I tak przez kilka songów xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...