Skocz do zawartości

Nasze osiągniecia


Rekomendowane odpowiedzi

Okej, Guitar Hero Shredder (wszystkie piosenki hard 5*), wszystkie kariery skończone, ponad 100 meczy rozegranych... Jeszcze tylko Through the fire and flames i jestem w domu :E

hłehłe

Obawiam się, że ten acziw "Long Road Ahead" jeszcze Ci nie wpadnie... musisz wszystko dorwać na 5* na expercie i kupić ostatnią gitarę ze sklepu za Guitar Hero Achievement. Wtedy też powinien przy warunkach jakie opisałeś powyżej tylko TtFaF, 500 meczy online i jakieś popierdóły.

Odnośnik do komentarza
Okej, Guitar Hero Shredder (wszystkie piosenki hard 5*), wszystkie kariery skończone, ponad 100 meczy rozegranych... Jeszcze tylko Through the fire and flames i jestem w domu :E

hłehłe

Obawiam się, że ten acziw "Long Road Ahead" jeszcze Ci nie wpadnie... musisz wszystko dorwać na 5* na expercie i kupić ostatnią gitarę ze sklepu za Guitar Hero Achievement. Wtedy też powinien przy warunkach jakie opisałeś powyżej tylko TtFaF, 500 meczy online i jakieś popierdóły.

Oje,bałem te gitary i ten sposób z OC wklepałem. Zastanawiam się tylko, jakim cudem zagram Raining Blood na 5*. Zostały mi 4 piosenki do "wypięciogwiazdkowania", Raining Blood (3*), Cult of Personality (4*), Knights of Cygonia (4*) i Cliffs of Dover (4*)

 

@Qb3k

pwned :E

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
.... e takie tam...

1010100z.th.jpg

 

a to wpadło randomowo :thumbsup:

1010103w.th.jpg

 

Przecież ty jesteś poj.ebany O_o

 

Ja miałem się chwalić, że coraz lepiej idzie mi ze stopą, że po paru dniach trenowania bardziej rockowego ułożenia stopy (naciskanie bardziej palcami niż resztą) zaczynam zauważać postęp i że np. zagrałem Go With the Flow na 98%. Ale wiecie co? Pie.rdolcie się, jak tu z takim botem konkurować?!?!

 

Adaśko- wrzucaj filmik na YT jak robisz najmniej 95% bo ci nie uwierzę ;) A w ogóle to cię nienawidzę, moje życie straciło sens.

 

Chociaż jest jeden pozytyw- mamy w końcu w Polsce swojego Azuri/Noodsa. Adaśko moim bogiem. Zakładaj porządny kanał na YT człowieku, staraj się, może cię nawet Destroyer zasponsoruje, a laski same będą do ciebie lgnąć. Kariera przed tobą źą!

Odnośnik do komentarza

A więc Qb3czku kolego mój. Ja mam swój kanał YT: http://www.youtube.com/user/xxPolishDrummeRxx

 

Co prawda nie ma tam jakichś fajnych filmików, bo czekam aż będę mógł od kogoś pożyczyć telewizor 15" CRT i w tedy się pokuszę o filmiki w stylu Azura/iBita/Nodla itp ale to dopiero w lipcu ^_^

 

Sie będzie działo w wakacje :blink::lol:

Edytowane przez AdaSKo2211
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...