Skocz do zawartości

Nasze osiągniecia


Rekomendowane odpowiedzi

Doszedł Cherub Rock Smashing Pumpkinsdo 100%:D Niestety nie jest to FC, bo zrobiłem overstruma na outro ale 100% jest.

Jak na złość nie mam aparatu:S

 

Fistach - Zrób te z Bonusów na mojej liście, wszystkie są zwyczajnie mówiąc banalne, na te z setlisty głównej trzeba trochę cierpliwości. ^_^

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Fiem, fiem. Tak naffiaskiem mófiąc to JeShCze zagrałem Nothing else matters na basiqu na 100 % ^^ Fiem rze to łatwe ale jestem Pr0 :DDDD)))=>

 

A tak poważnie to koncze grać wszystkie piosneki na gitarze i jak do tej pory to tylko/aż (nie potrzebne skreślić) 10 pioseneczek na 3 gwiazdki, reszta 5,4. Mam nadzieje że czym prędzej wróci do mnie moja perka i będe mógł

zagrać na moim wymarzonym expert + (druga stop gotowa do użycia czeka na reszte)

Odnośnik do komentarza
No, uważam to niejako, za osiągnięcie :)

zdjcie0282.th.jpg

 

Robiłem proste błędy na początku, dlatego niski note strike. Za to po raz pierwszy w moim życiu zagrałem ten moment [pomarańcz-niebieski-żółty] x6 bodajże, dosłownie - pierwszy raz :)

No i zagram z tobą, a ty wrzucisz skrina tutaj, że mnie zowniłeś :P

Odnośnik do komentarza
No, uważam to niejako, za osiągnięcie :)

zdjcie0282.th.jpg

 

Robiłem proste błędy na początku, dlatego niski note strike. Za to po raz pierwszy w moim życiu zagrałem ten moment [pomarańcz-niebieski-żółty] x6 bodajże, dosłownie - pierwszy raz :)

No i zagram z tobą, a ty wrzucisz skrina tutaj, że mnie zowniłeś :P

To akurat był wynik który przebił mój poprzedni rekord o 90k, musiałem =)

Jeżeli chcesz to będę zamazywać Twój nick :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

986 Note Strike na Metallica - One, Expert. Jeszcze dziś spróbuje tysiaka sypnąć. 670 wchodzi w 95%, na strumowaniu 2 razy się pomyliłem, a raz jak napełniałem whammy barem star power to walnąłem kciukiem w strune ... Ale 2 najtrudniejsze momenty mam opanowane, kwestia teraz zagrania ;)

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Ja przed koncem moich dni na mojej kochanej konsolce zrobilem wiele songow ktore wczesniej dla mnie byly poza zasiegiem.Niestety War Assemble czy Dyers Eye nie dalem rady choc nie wiele brakowalo.

Na sam koniec nagralem sobie filmik ktory bedzie mi przypominal dobre czasy.

Konczac poki co moja przygode i tak ciesze sie z tego co mialem.W zyciu nie sadzilem ze ogarne expa a jednak sie udalo.

Nastepnym razem jak da rade spotkam sie juz online posiadaczami PS3 i z IONem na pokladzie + wsjo co do niego trza bedzie dokupic :)

Mam nadzieje ze tytul piosenki ktora wybralem nie bedzie zbyt na to ironiczny hehe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...