Skocz do zawartości

SF IV - Filmy z walk,combo video, tutoriale.


Gość GaScAn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No Justin nią cisnie ładnie, kilka jego akcji już podpatrzyłem sobie (np. akcję po stunie, aczkolwiek teraz cwiczę inną - nieco trudniejszą ale fajniej wygladającą moim zdaniem:)). W ogóle to już widzę co Sakura na ziemi ma jako anti air - c.hp - nie spdziewałem się tak fajnych właściwosci vs lecący ludek (zwalony hitbox na korzyść Sakury):) .

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

No filmik za(pipi)isty. Śmiesz'ne whuj i chyba możliwe tylko w USA.

 

 

Może opinie wyślij na pm bo zaraz syf sie zrobi że będzie jeden link na cała stronę a reszta same posty o dvpie maryny.

 

W tym temacie prosiłbym umieszczać takie prośby, a także poprostu wrzucać ciekawe waszym zdaniem filmiki dot. SF IV.

Tutaj również będziemy je komentowac.

 

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak byc za bardzo podnieconym i z wygranej przegrac :P

 

Heh kolesie byli pewnie wygranej i Sagat zrobil ultre w momencie gdy viper miala recovery i byla schylona, no i niestety ultra przeleciala nad glowa viperowej i go pojechala :P Na drugi raz koles bedzie wiedzial ze lepiej bylo zabic ja czymkolwiek oprocz ultry :) On mogl tam wszystko zrobic a wybral najgorsza opcje :P

Edytowane przez manieq
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W USA odbyly sie zapowiadane finaly Mistrzostw Swiata. (+walki o mistrzostwo USA).

 

Mistrzostwo kraju USA zdobyl Justin.

Mistrzostwo swiata zdobyl Daigo (rewanzujac sie za Japonie?; ).

 

Tutaj gry:

http://www.youtube.com/user/tempzz

 

Wyniki:

Iyo (Dhalsim) defeats Poongko (Ryu) in the first match, 4-2

Daigo (Ryu) defeats Poongko (Ryu) in the second match, 4-1

Justin Wong (Rufus) defeated Poongko (Ryu) in the third match, 4-3

Daigo (Ryu) defeats Iyo (Dhalsim) in the fourth match 4-3.

Justin Wong (Rufus) defeats Iyo (Dhalsim) in the fifth match, 4-2.

Daigo (Ryu) defeats Justin Wong (Rufus) in the sixth and final match 4-0.

 

To przy okazji - ladnie poukladane gry Daigo w SF IV (oraz wszystkie inne gry, ktore on gra):

http://beastdaigo.jp/movie_sf4.shtml

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

nie zebym gral jakos powyzej przecietnej, ale obejrzalem wyrywkowo pare walk i poziom jest niepokojacy....

pomijam ze odnioslem wrazenie, ze kazdy gra shoto lub blanką, ale zeby grac ryu i wygrac "turniej" uzywajac hadukena, srk oraz 4 hitowego linak ktory wychodzi nam 2 na 10 prob to kiepsko.

Przeciez ryu ma obok sagata i sertha najlepsze ultra w grze, mozna je posadzic po wielu akcjach na gwarancie, od biedy nawet na przeskakjacego hadukena przeciwnika... tymczasem zwyciezca chyba wspanialomyslnie postanowil ograniczyc uzywanie ultra/super..

o FA nie wspomne nawet, ryh ma najlepsze po sethcie FA w grze...

 

o blankach celowo nic nie powiem bo nienawidze tej postaci calym sercem, tfu!

Odnośnik do komentarza

albrechtus - jak gralismy przed turniejem Crono bez problemu wrzucal ultry po l.srk i innych okazjach, moze nerwy (;. Inna sprawa, ze jego main to Rose. W grach Manka byla nie jedna akcja stuff -> ex cancel -> ultra. A ze nie weszly (normalnie mu wchodza), coz znow nerwy? bynajmniej sie maniek fajnie denerwowal podczas gry, co slychac w tle ; p. Jak obejrzysz gry z np. gotecksa tam tez jest sporo gier "na 3hitowe linki", wiffy w ultrach itd. ale wszyscy sie szlifuja, bedzie dobrze.

 

Mi w grch - co pisalem w innym poscie - razilo tylko troche karanie rzutami, zamiat jakimis linkami, ale to szybciutko mozna zmienic (w stylu gry).

 

bla,bla.

 

Co do ultry - ciekawa ma Rose, bo wchodzi na wiele ciosow na CH przy sporym zasiegu.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Chyba sobie zartujesz :P Nie no wygra ten kto bedzie lepszy i tyle a ja wierze w siebie :P

 

Coś mało tych opinii na temat filmików :P

 

A ja dodam coś od siebie :) Filmik :

 

Ja vs Żyleta : Fragment Sagat vs Ken gdy robie combo z fadc :-) Zachwyt publiczności - bezcenne :)

Ja vs Scoop : Ironiczna odpowiedź Scoopa na tekst Gajdy i reakcja ludzi - bezcenne :)

Edytowane przez manieq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...