Skocz do zawartości

GH:Metallica


Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Fisiu

.

  • 1 rok później...

Planuję zakup PS3 i GH:M, dlatego chciałbym wiedzieć, czy może gra ktoś z was online jeszcze :> Czy ogólnie ludzie grają, czy może zapomnieli o tym tytule?

 

Sprawdzę Tobie dziś po robocie czy jest ruch na serwerach GH:M i dam znać. Nie ukrywam, że po czwartkowym koncercie M na Bemowie mnie znów na hiroła wzieło więc przy weekendach gram.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

A ja mam problem z tą grą (lub gitarą).

Zakupiłem na allegro gitarę GH WT Solo Guitar Pack, na pudełku napisane jest PC-DVD więc domyślam się, że domyślnie gitara przeznaczona dla pc ( wśrodku gra guitar world tour na PC) podłączyłem ją do PS3 wykryło ją normalnie w menu wszystko działa, włączam GH M w menu wszystko też działa, ale jak tylko próbuje wybrać jakiś tryb gry otrzymuje komunikat, żeby podłączyć mikrofon. Gra nie wykrywa tej gitary? Będzię mi ta gitara działała na innych grach tego typu?

 

WG tej rozpiski gitara powinna współpracować z tą grą.

http://en.wikipedia....ame_accessories

Edytowane przez Pejas123
Odnośnik do komentarza

Będzie działać, też miałem taki błąd ale w 2009r i nie pamiętam dokładnie co zrobiłem. Coś z tym portem USB, jakoś tam się resetowało/synchronizowało sprzęt. A i mikrofonu nie musisz mieć - padem go włączasz i wyłączasz. Podejrzewam że musisz ustawić gitarę jako 1player, wszystko inne powyłączać. Gitarą (jako kontroler 1) włączyć grę w menu XMB (konsoli). Bo jak w menusach gry działa, to i w XMB powinno działać. Podejrzewam że Ty grę włączasz padem, a pad w GH = mikrofon. A i jeszcze myślałem sobie że za każdym razem będe musiał tak kombinować aby odpalić grę. Ale na szczęście tylko za pierwszym razem była męczarnia, potem już ok.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dzieki za odpowiedz, niestety Twoje porady nie pomogly sprawdzalem na obu portach usb wlaczalem konsole z przycisku

I pozniej gitare ( bez wlaczania pada) i wciaz wykrywa mi ja jako controler 1 z widocznym mikrofonem u boku. Rece opadaja z tym dziadostwem. Jakby Ci sie przypomnialo co wtedy zrobiles bylbym wdzieczny jakbys mi napisal. Gdyby bylo jakies demko gh w psn to bym wyprobowal jeszcze ta gitare. Nie mam juz pomyslu co z tym zrobic

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...