Skocz do zawartości

Dywagacje odnosnie stanu sceny


Bieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Droga Halo sceno,

 

Umieramy!

 

Nie będę Wam prawił morałów.

 

Nie będę Wam mówił, że przez lenistwo i wygodnictwo niektórych osób scena nie ma szansy się rozwinąć!

 

Powiem tylko, że nikt nie wyłoży pieniędzy na nagrody, salę, jakieś sensowne gadżety jeśli nie będzie i tu uwaga - FREKWENCJI.

 

Frekwencji nie będzie, jeśli nie będzie nagród powiadacie? Czy tylko ja widzę paradoks i ślepy zaułek?

 

Do czego piję?

 

5 kwietnia, kolejny event, Łódz, część ligi. Ligi? To my mamy ligę?

 

Panowie i Panie, to Polska! Nie USA, Nie Anglia, Nie Europa, mimo, że nam tak tłumaczą! Mamy ligę, która nigdy nie będzie jak MLG i nie tylko przez brak funduszy!

 

Liga to nie pieniądze i sprzęt, liga to LUDZIE.

 

Niech nagrodą za przyjazd będzie fun z gry, niech będzie to możliwość pogrania na lanie, sprawdzenia się z najlepszymi!

 

Apeluję do wszystkich wahających się: ruszyć tyłki!

 

Ja rozumiem, że nie każdy ma kasę, że nie każdy ma blisko. Ale ja, utrzymujący się ze stypendium i tego co mi skapnie od starych, ja, wydaję regularnie kasę na te eventy i nie żałuję. A do Zielonej Góry miałem w obie strony ponad 1000 km (swoją drogą dziwne to miasto, wszyscy tam mieli wchui daleko xP ).

 

Nie chcę widzieć w tym temacie polemiki jakie to ja głupoty piszę, swoje przemyślenia i uwagi przekażecie mi na turnieju ;)

 

Proszę żeby zapisywały się tu teamy i osoby które pojawią się w Łodzi, lub które szukają teamu.

 

Bez Ciebie, tak, właśnie Ciebie, ten turniej nie będzie już taki sam!

 

 

 

 

 

 

Pojawimy się całym team'em:

 

Epic Fail (v.1.0)

 

Flaha

Boczek

Kerlo

Bieniu

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bieniek - święte kuwa słowa.

Podsumowując: PGL to nie MLG wiec nie oczekujcie cudów bo takich wam z Barthem nie dostarczymy. Dziś wysłałem po raz milionowy maile do potencjalnych sponsorów. Efekt taki jak zawsze- żaden. Nie pasują nagrody? Przykro mi - ja od siebie nie dołożę. Wystarczy że muszę się martwic transportem sprzętu pomiędzy kolejnymi miastami, a Barth ruchaniem kasy za ZG gdzie go sponsor wy...ał. Nie moja wina że to Polska. Nie moja wina ze wszyscy mordę sobie kryzysem ocierają. Nie tak to miało wyglądać ale pchamy z Barthem ten wózek dalej choć czasem sam siebie pytam: po co? Skoro zawsze coś nawala, zawsze ktoś niezadowolony, zawsze muszę dupę lizać. Ogarnijcie się! Gdzie przyjemność z gry? Gdzie przyjemność ze sprawdzenia się na żywo?

Ech...

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że frekwencja robi wszystko. Szkoda że h3 dla wielu nowych graczy jest tylko "chwilowe", wyjdzie nowy COD a H3 wedruje na aukcji i tyle było grane :P

Musimy sobie coś uświadomić, nigdy nie doczekamy takich warunków i sponsorów i tak dużej sceny Halo jak na zachodzie. Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

 

aha no i oczywiście pojawię się w Łodzi :P

 

PVT w składzie:

 

Matek

Paqito

vTsunami(Hero)

piczel

Edytowane przez Pchela
Odnośnik do komentarza

Hahaha - oczywiście Uzny. Rozumiem ze pohańbiłem cie ostatnim razem atakując nietrzeźwego? ;>

 

Jak już tak miło sobie rozmawiamy - potrzebujemy kogoś do stworzenia NASZEJ strony PGL. Oczywiście jak bym miał kase to by już była. Jedyne co mogę zaoferować to dozgonna wdzięczność. Ktoś się pisze? Ani ja ani Barth pojęcia o tym niestety nie mamy...

Odnośnik do komentarza

Tak przy okazji to wydaje mi się, że Bieniek poruszył ważny temat i widzę, że on kapuje jak działa cała sprawa z turniejami. Ciągle słyszymy z TroniC'em, że chcielibyście, aby nagrody przypominały te z turniejów PC'towych. Ale musicie zdać sobie sprawę, że oni też nie mieli takiej sytuacji, że nagle przyszedł do nich ktoś i powiedział: "Macie tutaj 80 najlepszych kompów jakie są na rynku. Zagrajcie na nich turniej i rozdajcie je wszystkim uczestnikom!". Co to, to nie. Do wszystkiego musieli dojść powoli, krok po kroku, za każdym razem zwiększając frekwencję. Niestety tak to działa, że aby ewentualny sponsor chciał pomóc w projekcie musi zobaczyć, że może coś na tym zyskać (sponsorzy to nie Caritas, czy inna pomoc dla powodzian). Najlepiej jeśli będzie to duża ilość zainteresowanych samym turniejem. Ot cała tajemnica. Aby były lepsze nagrody muszą pojawiać się ludzieTak to działa, nie odwrotnie. Niestety nie ma żadnego zaklętego koła, po prostu jest brak chęci.

Odnośnik do komentarza

Jedne co dodam od siebie co niszczy scene: To Wasze (wszystkich praktycznie) dziecinne zachowanie - mini-wojenki, podchody, przerosniete EGO, wyzwiska, obrabianie 4 liter ciagle, maski na twarzy itp.. Zamiast grac tak jak za czasow Kozmina (oba turnieje + LANy) to sie zabawkami dzieci rzucaja. Wiekszy dystans, wiecej zabawy - bo o to w tym chodzi.

Pozniej dziwicie sie, ze malo ludzi zjawia sie na turnieju i dolacza do sceny. Bo co widza? Bande ludzi co nie potrafia sie dobrze bawic i stworzyc fajnej i milej atmosfery (a to sie bardzo liczy). W ten sposob wszelkie inicjatywy sa zabijane (bo po co sie pojawiac gdzies, gdzie sie tylko zwyzywaja jak mozna to przeczytac na forum lub uslyszec na XBL/gg/tlenie/msn).

Wiec raz jeszcze: Wiecej dystansu i wiecej zabawy. Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Moze na polskim forum xbox.com tez warto, napewno nie zaszkodzi, wszak patronat ms macie wiec nie powinni tematu skasowac.

 

Na głównej stronie maja plakat. Na forum napisałem choć wiem że niewiele z tego będzie - to oficjalne forum jest z d..y. Zero zainteresowania ludzi. Podobnie jak forum Neo i Xbox Online - po poprzednich wpisach wiem ze ledwo kilka osób temat otwarło...

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Krk Level 01, Fun Day 2008, PGA 2009 - byłem za granicą. PGL Zielona Góra, a teraz Łódź... jak korwa na złość w oba weekend mam podwójną nockę, tym razem próbowałem się z kimś w grafiku zamienić, ale wiecie ile jest chętnych na podmiankę w weekend na noc :<

Czasami się zastanawiam czy doczekam następnego eventu by się SPOTKAĆ w końcu z wybitną bifor-djurin-afterparty ekipą, bo to było pewnie najlepsze, za czasów Halo1, jeszcze Halo1, ale dziś mi to zostało, ale to wystarczy ;)

Odnośnik do komentarza
To załatwiaj już teraz wolne na Wrocław - 15-17 maja(zresztą to się tyczy wszystkich). Może wcześniej jeszcze jakiś money-lan wpadnie po drodze w Krk.

Veliosik kiedy jedziesz do Krk? ^_^ Tronic, jak ogarniesz do redakcji 2x CRT to myślę że bez problemu załadujemy się z dwoma X1 i pogramy w prawdziwe HALO: CE ;) Nie będziesz żałował, zapewniam :P Jak dobrze pójdzie to zmienię do tego czasu pracę:*

Odnośnik do komentarza
To załatwiaj już teraz wolne na Wrocław - 15-17 maja(zresztą to się tyczy wszystkich). Może wcześniej jeszcze jakiś money-lan wpadnie po drodze w Krk.

Veliosik kiedy jedziesz do Krk? ^_^ Tronic, jak ogarniesz do redakcji 2x CRT to myślę że bez problemu załadujemy się z dwoma X1 i pogramy w prawdziwe HALO: CE ;) Nie będziesz żałował, zapewniam :P Jak dobrze pójdzie to zmienię do tego czasu pracę:*

 

2CRT nie są problemem. 2 Xboxy tez mam. Problemem są joypady... Na 4 posiadane przeze mnie nie działa żaden...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...